Katalonik97
Dołączył/a: maj 2014
Warszawa
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam taką nadzieję. :D
0
Real przez dwa mecze będzie grał kupę i odda inicjatywę Bayernowi w środku pola. Będą robić milion wrzutek, bo z ładnej akcji nie strzelą, bo Bayern ich nie dopuści-zdominuje środek i zagra pressingiem. Bayern musi uważać na te cholerne wrzutki i porządnie kryć Ramosa a wygra z palcem w nosie. Co do meczu Barca-Juve szanse są 50/50- fajnie, że drugi mecz u siebie i najwyżej jak przegramy 2-0 to będzie szansa na remontade :D .
0
Wg mnie gra na zasadzie nie idzie nam:"to weź napier alaj tysiace wrzutek w pole karne moze Bale trafi "może i wg nich jest skuteczne ale przybliża poziom polskiej ligi.
0
Jak mojemu tacie wypadł Bayern to od razu wylosował rywala dla Bayernu, czyli w jego przypadku Monaco itd.
0
Przeprowadziłem w domu losowanie. Powycinałem małe karteczki koloru białego, złożyłem je na bardzo malutkie i wrzuciłem białej filiżanki po kawie tak aby było profesjonalnie. Broń Boże nie zaznaczyłem nigdzie Barcelony ani którejkolwiek z drużyn. Poprosiłem o wylosowanie par mojego tatę, który nie widział jak wycinałem kartki i pisałem na nich drużyny. Wyszło tak:
Bayern Munich-Monaco
Atletico-Leicester
Juventus-Barcelona
Borussia Dortmund-Real Madrid
P.S prawdziwe losowanie uważam za jedną wielką tandetę. Myślę, że kulki może nie są podgrzewane lub jakieś magiczne, ale losujący przed emisją na żywo ma powiedziane jak losować i inteligentnie zaznaczone piłeczki z drużynami. Może być narysowana jakaś mała kropeczka, zrobiona ryska, której oczywiście kamera na żywo nie wychwyci, musiałaby zrobić maksymalne zbliżenie na piłeczkę, aby okazać jej wygląd. Oczywiście może się zdarzyć, że przy uczciwym losowaniu Real lub Barca trafią na słabych rywali, ale od paru ładnych lat przestałem uważać to za słuszne. Real ma po prostu przeciętniaków; przykłady Wolfsburga, Schalke czy Napoli. Takie losowania są na poziomie 1/8 i 1/4 gdy jest stosunkowo sporo ekip. Przy półfinałach jest już ograniczona liczba rywali. Słabo to wygląda i chciałbym, aby to się zmieniło.
0
Może niech lepiej Real nie trafia na Bayern. Kiedyś trafił i wiadomo jak się to skończyło 0:4 dla Realu. Tym razem jeśli Real na nich trafi może skończyć się podobnie.
0
Jak Real nie trafi na Lester no to trafi na Monaco :D :D. Najgorsze jest to, że z takim Betisem ledwo u siebie 2:1, ale jak Lester przyjedzie na Bernabeu to dostaną ze 3:0 a u siebie bedą gnieść Real gnieść a on i tak strzeli po wrzutce na Ramosa :D i to chyba najbardziej wkurza kibica Barcelony jesli chodzi o gre odwiecznego rywala- gra na słabym poziomie, są spychani do obrony, nie potrafią nic zrobić, ale Ramos wejdzie i będzie hala Madrid- to jest coś okropnego :D
0
Real Leicester na milion procent. Oni zawsze trafiają łatwo. Grupę mają ciężką( niby ciężka) a potem z górki. Nawet wtedy kiedy Barca chciała trafić na Juve w półfinale a trafiła na Bayern a Real Juve. :)
0
Tak to prawda. Jak nie chciał iść do Barcelony albo Realu mógł zostać a nie iść do United.
3
Real gra totalną kupe. Ramos i miliony wrzutek trzymaja ich na górze tabeli. Mówią że Barca farci. To sa tarty największe na świecie jakich można sobie wyobrazić.
1
Az strach pomyśleć co by było z Realem gdyby zabronić w pilce noznej dosrodkowan w pole karne. Real walczylby o utrzymanie xD.
0
Ale powinien zostać, błąd trenera, że mu na takie coś pozwala. Powinien grać, nie wolno lekceważyć rywali nawet Deportivo.
0
Glowne problemy Barcy w tym sezonie:
-lekceważenie rywali
- Neymar jedzie sobie na urodziny zamiast pomóc wygrać i zgarnąć pewne 3 pkt
-przesypianie pierwszych polow.
0
Co za idiota. Boli go dupa ze Araby zostały wyeliminowane...
0
Na pewno ma rację jeśli mówi o PSG i Messim. Ich nastawienie przypominało nasze z pierwszego meczu w Parku Książąt. Po prostu oni nie wierzyli w az 6 goli Barcy. Myśleli że strzela jednego i będzie po sprawie bo przecież kazda normalna drużyna nie wyszlaby z 3:1 na 6:1. Ale Barca to nie jest normalna drużyna, to jest nienormalna drużyna która zamecza przeciwnika sposobem gry i niesamowitą techniką. Tak to nie był mecz Messiego, ale piłka do Suareza po czym nastąpił na nim kontrowersyjny rzut karny- lepiej chyba nie dało się podać piłki na czubek buta.
0
I skrót meczu po raz 999 nagrany na moim tv. Nie mogę przestać go oglądać.
0
Co to komentatorów itd. Osobiście też wydaje mi się ze sporo ludzi od LM łącznie z Kosowskim, Wegrzynem nie lubi Barcelony i stąd pewnie takowe komentarze z ich strony.
0
Pierwszym w Realu, który tak robi jest pan Ronaldo, który gdy tylko poczuję oddech na swoich plecach pada rażony piorunem i już przywykłem do tego. Z resztą nie tylko gracze Realu tak robią a nawet Robert, którego masz w avatarze zrobił podobną rzecz z Arsenalem.
0
Teraz wiele osób upatrzyło sobie Luisa w postaci nurka tego meczu, łacznie z kibicami Realu. Prawda jest taka, że to Barca dobrze zagrała, a fakt, że Luis umie prokurować faule na sobie tylko ich wkurza(kibiców Realu). Nie skomentowałem tego wywiadu pod kątem wiary Luisa w remontadę itd. ale zwróciłem uwagę na umiejętności cwaniactwa, które ma.
0
Wykorzystywanie okazji, aby dać się sfaulować jest też w pewnym sensie sztuką, wyczekanie momentu i kontaktu z przeciwnikiem a potem dołożenie od siebie 5 groszy w postaci reakcji, gestu itd. To złe zachowanie, ale skuteczne kiedy ktoś umie to robić.
7
No to co Barcelona Dortmund, Real Bayern w piątek :D
0
Zaslugujesz aby tworzyć z nami najlepsza pomoc świata. W Barcelonie też ma się hajs, nie tylko w PSG.
1
Czytam komentarze wszystkich fanów na Barca.com i każdy ma inne zdanie odnośnie remontady. Ja uważam, że się to nie zdarzy. Przewaga jest za duza. Do tego meczu nie podchodzi się tak jakby był rezultat 0-0. Te stracone 4 gole siedzą w głowach. Ciężko się gra. Masz to cały czas z tyłu głowy i myślisz o tym. Każda minuta bez gola to minuta stracona i być może na wagę złota. Niech Barca przynajmniej godnie pozegna się z LM i chociaż wygra też mecz w co wierzę bo ostatnio są w doskonałej dyspozycji.
14
Piękny meczyk. Szczerze to nadal nie wierzę w remontade ale chce aby Barca przynajmniej wygrała po świetnej walce z PSG.
0
Za to Real ma wyrazisty styl- wrzutki na pole karne i w końcu Ramos nam strzeli.
0
Messi też tak mówił o reprezentacji. Być może z Luisem to nieodwolalne , ale jak Barca wygrałby znowu 3 trofea myślę ze zmienił by swoje zdanie. Wydaje mi że Lucho przejął się bardzo meczem z PSG, wyniósł wnioski, że nie potrafi już przygotować drużyny do trudnego spotkania, a moim zdaniem tak nie jest.
0
Sytuacja w tabeli zmieni się jeszcze nie raz. A wiele osób 2 miesiace temu już mówiło ze Madryt będzie gora. Wystarczylo parę spotkań i wszytsko wywrocilo się do góry nogami.
0
Drodzy użytkownicy, czy na ktoś może mi dać dobry link lub jakąś stronę gdzie fajnie obejrzę dzisiejszy mecz na telefonie(nie musi być ostre hd lub jakość doskonała)-wystarczy, aby dało się obejrzyć. Pytam, bo szukanie linków w trakcie kiedy mecz się rozpoczyna i jeszcze na telefonie nie jest takie proste jak na komputerze. Proszę o pomoc.
3
Nie podoba mi się to co robi Pique. Barca również wczoraj miała trochę szczęścia przy obu golach. Real wygrał bo był drużyna lepsza. Grał do końca. Nie poddał się po dwóch ciosach i zdołał wyjść na 2-3. Szacunek.
2
Nie zgadzam się, że był do słaby mecz Barcy. Pierwsza połowa rzeczywiście niemrawa. Natomiast druga już zdecydowanie lepsza. Więcej intensywności, starania, lepsza gra piłką itd. W drugiej odsłonie była to już gra do przełknięcia. Tym bardziej, że przeciwnik był z wysokiej półki.