0

Czasami lepiej wyjść z drugiego niż z pierwszego.

0

Pewnie. Liga długa. Nie raz jeszcze Barca straci pkt, Real i Atletico też. Wszystko dopiero się rozkręca. Przypomne smutne wydarzenie odrobienia przewagi 12- punktowej przez Real....

0

Spokojnie z Gijon jakoś damy radę. Przecież wazne są 3 pkt. Możemy nawet wygrać 1:0 po fatalnym meczu. A myślę że jednak wygramy z nimi spokojnie bo co tu dużo mówić Gijon nawet jak ustawi autobus to nie tak szczelny jak Atletico. Mecz z Borussia M- Barca spokojnie może sobie pozwolić na remis lub porażkę. Przecież wiadomo że i tak wyjdzie z grupy z Manchesterem City. Celta Vigo nie pokazuje nic w obecnym sezonie... Damy radę, VeB!

0

Jeśli Borussia pokonała wczoraj Legie na ich stadionie 0-6, to ile pokona ich u siebie ?!?!?!? Albo wyobraźcie sobie jakby wczoraj na Legie przyjechał skład Barcy z meczu z Celticiem.

7

Gdyby ten skład grał od pierwszej minuty z Alaves, byłaby taka sama teksanska masakra co wczoraj z Celticiem.

0

Mam nadzieję ze będzie najlepszy skład.

1

LE spróbował tego co z Sociedad. Tylko że tam posadził Neya i Messiego. Myślę ze po raz kolejny już nie popełni tego błędu. Ale nie jego błędem była gra Mascherano który grał jak Blind z United.

1

Andre Gomes rozegrał wczoraj parę minut tylko, ale mam mieszane uczucia co do niego.

0

Barca nadal robi złe transfery. Uważam na przykład( nie pamiętam ile kosztował 60-80 mln) za Andre Gomesa to pieniądze w błoto, bo mamy dużo pomocników, którzy mogą wejść z ławki i namieszać. Za te pieniądze możnaby na przykład kupić klasową 9 a nie wydawać tyle na gościa, któy tak naprawde w footbolu osiągnął ostatni puchar Euro 2016 :/

0

Jesli Barca będzie dalej kupowac takich zawodników którzy grzali lawy w swoich dawnyc klubach albo zawodników którzy są dobrzy w Brazylii a w Europie nie umieja piłki podać dobrze to będzie z tego kicha. Pomijając oczywiście kupno Neymara i Suareza.

0

Mogą odejść bo już mają swoje lata i jakby wyciągnąć za nich sporą sumkę to spoko, jest jednak jedno ale. Barca sprzedając ich musi kupić innych zawodników naprawdę z czołówki, bo Arda i Vidal są totalnie beznadziejni. Nic nie grają, sa bezuzyteczni i nie potrafią się wpasowac w grę Barcy.

22

Nie wiadomo co by było gdyby Mascherano odpuścił gamero. Gol dla Sewilli i autobus do końca meczu. Barca mogłaby nie strzelić. A tak Barca postawiła autobus i wszystkich zaskoczyła swoją dobrą gra w obronie. Brawa za decyzję Mascherano. Wiedziałeś co robisz. Lepiej dostać czerwo niż gola a potem męczyć się z antyfootballem Sewilli.

0

Bez przesady. On zrobił tak raz. Nic poza tym. Kosiarz, rzeźnik na boisku, cwaniakowaty, jak każdy w Atletico. Messi takie akcje jak on z Bayernem robi co 2, 3 mecz także bez zbytniej ekstazy...

0

Wolfsburg dziś na Bernabeu będzie zagubiony jak 2 letnie dziecko w Centrum handlowym.

0

Real-W 4:0
Barca- Atletico 2:2
City- PSG 1:2
Bayern- Benfica 3:1

0

Na pewno byłby to dobry transfer.

0

Myślę ze jeśli Real będzie tak słabo grał cały czas i przegrywał ligę już przed 15 kolejkami i w taki sposób odpadal z CdR to CR może się kiedy skusić aby opuścić Bernabeu.

0

Człowiek żyjąc poza gra inaczej się zachowuje. Na boisku robi z siebie idiote albo chama aby osiągnąć jak najlepszy rezultat. Smutna prawda.

0

Chciałbym wreszcie zobaczyć jak Atletico radzi sobie z City albo Bayernem. A dla Barcy dałbym Wolfsburg.

0

Każdy ma prawo marzyć...

2

Żal Cię słuchać i czytać twoich pierdół rezerwowy pachołku...

0

Barca aspiruje do wygrania 3 trofeów w tym roku, jest absolutnie niesamowita, szczerze to nie wiem kto może ich powstrzymać.

0

Gdyby nie te karne i czasami zdarzające się błędy w defensywie, to można było by rzec, że Barca to drużyna absolutnie bezbłędna i idealna. Kapitalna metamorfoza odkąd Barcę przejęło dwóch Luisów i dołączył Neymar :D

0

Luisito na pewno powiększył się przechodząc do Barcy, nałapał takiej masy, że cięzko o kontuzje i aby ktokolwiek wygrał z nim ciało w ciało, no chyba, że Luis specjalnie się podłoży, aby był faul i zagra teatralnie :D

0

Messi: No gdzie te lajki do k... nędzy ? :D

0

nie mówie ze krytyka, ale Suarez zaczyna strzelać a Messi mu w tym pomaga, to dowodzi, że Suarez przejął rolę strzelca zespołu.

0

Powoli niestety widać, że Suarez zaczyna przejmować dominację w Barcelonie, Leo schodzi na drugi tor, szkoda lub nie, nareszcie Messi nie jest już tak za wszystko odpowiedzialny. Widać tą rolę lidera- Suarez do tego pasuje.

0

Ależ łapa :D

1

Bez sensu o tym mówic, bo kazdy normalnie myślący człowiek na tej stronie wie, że Neymar będzie grał do końca życia w Barcelonie :D

8

Momentami jego gra przypomina grę 40 latka z ligi okręgowej i to jest właśnie profesjonalizm Luisa Suareza, że nawet gdy mu nie idzie, znakomicie gra tyłem do bramki i bez piłki. Jednak gdy ma dzień to nikt nie chciałby być w skórze przeciwnika Barcy. Robi wielką różnicę na boisku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?