0

Drogie dzieci, czy nadal Messi jest słaby zcy po tych dryblingach już nie ? :D

0

Roberto lepszy niż Alves przez pierwszy pocżątek ubiegłego seoznu.

0

Ale co niektórzy tu piszą, że gramy słabo to nie wiem, bo dla mnie gramy dobrze, stwarzamy sytuacje, brakuje skuteczności jak to zazwyczja bywa i tyle.

1

Messi gra dziś bardzo dobrze, ale ten karny, słabiutko je bije. Narasta w nim frustracja, ale też bez przesady, ogólnie obrona spisuje się nieżle, mam nadzieję na 3 pkt, ale tego karnego... nie mogę zapomnieć. Nawet przed strzałem zamknąłem oczy i ściszyłem dżwięk, nic to nie dało :/

0

Roberto już pokazał więcej niż Alves.

0

Najlepszy piłkarz świata powinien jednak umieć strzelać karen.

0

Ale umówmy się Pedro oprócz tego farciarskiego gola wygląda jak w Barcelonie. Nijako.

0

Letnie triplete :D :D .

0

W tym roku zespoły się powzmacniały i ciężko będzie ugrać chociaż jedno trofeum, ale bądżmy dobrej myśli. Co do meczu w Bilbao możemy mieć smutne miny po jego zakończeniu.

1

Będzie ciężko, szczerze powiedziawszy wątpię w 3 pkt.

1

Komentarz usunięty

3

Komentarz usunięty

0

Skąd miałem wiedzieć? Jeśli jesteś jasnowidzem mogłeś napisać albo jak już to zrobiłeś uprzedzić na stronie.

0

Wie ktoś jak powiekszyć ekran na sts ?

0

Ja się zarejestrowałem tylko po to, aby oglądać mecze Barcy nic więcej. :D

0

Komentarz usunięty

0

Rafinha da radę na skrzydle w razie kontuzji.

0

Mimo wszystko zrobiliśmy dobre posunięcie. 30 mln za człowieka, który nie błyszczał w ostatnich sezonach, który nie radził sobie z grą... Mou musi mieć niezłą chrapkę na niego skoro zaryzykował taki zakup. Przykro to mówić, ale ostatnie sezony Pedro były tragiczne i kto wie czy ten zawodnik nie zostanie już taki zapchaj dziurą w każdym klubie. W Chelsea też ciężko będzie mu grać skoro moim zdaniem Wilian jest o poziom wyżej, ale może tylko ja tak uważam, najbardziej cieszy te 30 mln, które dodały się na konto Barcy, a taką sumkę można wykorzystać kupując
Nolito i Abennoura z Monaco, operacja zakupu obu piłkarzy nie powinna przekroczyć 30 mln. Smuci zatem to, że odchodzi co by nie mówić legenda zespołu i świetny gracz. Vamos Pedritoooo !!! :D

6

Barca powinna pozyskać Nolito i Abdennoura, starczyłoby kasy tej za Pedro.

0

Także tak to jest :D

2

za te 30 mln można by kupić obrońcę z Monaco i Nolito razem wziętych.

0

nie chce obstawiać, chce oglądać mecze la ligi, chyba oczywiste. :D

0

a jakieś przykłądowe nie może być ?

0

Proszę o dobry link w niedzielę.

0

No dobra i na tym sts wszystko jest ok, ale proszą o numer konta bankowego, ja np. nie mam i jak wpisuje obojętnie jaki to mi nie idzie dlaej, pomoże ktoś?

2

W razie czego w niedzielę podczas meczu Barcy dawajcie dobre linki(mogą być z bein sports lub inne).

2

Ale chyba lepiej sobie oglądać przed tv niż slepić w komputer i oglądać byle jaką transmisję.

2

Podzielę się moimi genialnymi :D przemyśleniami. Jestem bardziej smutny z powodu braku transmisji La Ligi na nc+ niż odejściem Pedro. Niestety, ale nie będzie można obejrzeć już El Clasico w pełnym HD...

0

Potrzebny jest Nolito i ten Tunezyjczyk.

0

Naprawdę cięzko widzę początek sezonu z taką formą Mathieu, Masche i Bartry. Dobrze, że na Atletico bedzie już Neymar i Alba.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?