Katalonik97
Dołączył/a: maj 2014
Warszawa
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Drogie dzieci, czy nadal Messi jest słaby zcy po tych dryblingach już nie ? :D
0
Roberto lepszy niż Alves przez pierwszy pocżątek ubiegłego seoznu.
0
Ale co niektórzy tu piszą, że gramy słabo to nie wiem, bo dla mnie gramy dobrze, stwarzamy sytuacje, brakuje skuteczności jak to zazwyczja bywa i tyle.
1
Messi gra dziś bardzo dobrze, ale ten karny, słabiutko je bije. Narasta w nim frustracja, ale też bez przesady, ogólnie obrona spisuje się nieżle, mam nadzieję na 3 pkt, ale tego karnego... nie mogę zapomnieć. Nawet przed strzałem zamknąłem oczy i ściszyłem dżwięk, nic to nie dało :/
0
Roberto już pokazał więcej niż Alves.
0
Najlepszy piłkarz świata powinien jednak umieć strzelać karen.
0
Ale umówmy się Pedro oprócz tego farciarskiego gola wygląda jak w Barcelonie. Nijako.
0
Letnie triplete :D :D .
0
W tym roku zespoły się powzmacniały i ciężko będzie ugrać chociaż jedno trofeum, ale bądżmy dobrej myśli. Co do meczu w Bilbao możemy mieć smutne miny po jego zakończeniu.
1
Będzie ciężko, szczerze powiedziawszy wątpię w 3 pkt.
1
Komentarz usunięty
3
Komentarz usunięty
0
Skąd miałem wiedzieć? Jeśli jesteś jasnowidzem mogłeś napisać albo jak już to zrobiłeś uprzedzić na stronie.
0
Wie ktoś jak powiekszyć ekran na sts ?
0
Ja się zarejestrowałem tylko po to, aby oglądać mecze Barcy nic więcej. :D
0
Komentarz usunięty
0
Rafinha da radę na skrzydle w razie kontuzji.
0
Mimo wszystko zrobiliśmy dobre posunięcie. 30 mln za człowieka, który nie błyszczał w ostatnich sezonach, który nie radził sobie z grą... Mou musi mieć niezłą chrapkę na niego skoro zaryzykował taki zakup. Przykro to mówić, ale ostatnie sezony Pedro były tragiczne i kto wie czy ten zawodnik nie zostanie już taki zapchaj dziurą w każdym klubie. W Chelsea też ciężko będzie mu grać skoro moim zdaniem Wilian jest o poziom wyżej, ale może tylko ja tak uważam, najbardziej cieszy te 30 mln, które dodały się na konto Barcy, a taką sumkę można wykorzystać kupując
Nolito i Abennoura z Monaco, operacja zakupu obu piłkarzy nie powinna przekroczyć 30 mln. Smuci zatem to, że odchodzi co by nie mówić legenda zespołu i świetny gracz. Vamos Pedritoooo !!! :D
6
Barca powinna pozyskać Nolito i Abdennoura, starczyłoby kasy tej za Pedro.
0
Także tak to jest :D
2
za te 30 mln można by kupić obrońcę z Monaco i Nolito razem wziętych.
0
nie chce obstawiać, chce oglądać mecze la ligi, chyba oczywiste. :D
0
a jakieś przykłądowe nie może być ?
0
Proszę o dobry link w niedzielę.
0
No dobra i na tym sts wszystko jest ok, ale proszą o numer konta bankowego, ja np. nie mam i jak wpisuje obojętnie jaki to mi nie idzie dlaej, pomoże ktoś?
2
W razie czego w niedzielę podczas meczu Barcy dawajcie dobre linki(mogą być z bein sports lub inne).
2
Ale chyba lepiej sobie oglądać przed tv niż slepić w komputer i oglądać byle jaką transmisję.
2
Podzielę się moimi genialnymi :D przemyśleniami. Jestem bardziej smutny z powodu braku transmisji La Ligi na nc+ niż odejściem Pedro. Niestety, ale nie będzie można obejrzeć już El Clasico w pełnym HD...
0
Potrzebny jest Nolito i ten Tunezyjczyk.
0
Naprawdę cięzko widzę początek sezonu z taką formą Mathieu, Masche i Bartry. Dobrze, że na Atletico bedzie już Neymar i Alba.