0

żebyś się nie zdziwił, wtedy to już Bartra i Verma mogą sobie szukać klubu, albo rudy

1

Parejo- niezły gracz, ale Koke błagam was, 0 kreatywności- długa piłka i może ktoś strzeli, bez jaj z nim.

0

Niezłe jaja, najpierw była a teraz zniknęła, niech się oglądają za pomocnikiem a nie za napastnikiem.

0

Ale jaja, nie ma informacji o Alcacerze hahaha, zniknęło

0

Liczyłem na pomocnika, ale trudno, jeśli za porządną ceną, która jest w sam raz za niego to będzie to dobry transfer. Miałem w myślach Ramosa, albo Isco, ale może i dobrze, że Koke nie przyszedł... :D

2

Będzie to Paco Alcaser, czy nam się to podoba czy nie. Na wikipedii od stycznia jest już zawodnikiem Barcy. Zobaczymy jak się spisze, liczę, że będzie lepszy niż Pedro, bo jak któryś z MNS dostanie kontuzji to Pedro ewidentnie sobie nie poradzi, a Paco być może.

1

Tak off top. Pogba jest dobrym zawodnikiem, nie pokazywał nic z wielkimi zespołami, ale jestem pewny, że przy boku Neymara, Messiego, Iniesty grałby wyśmienicie :D Także jeśli Barca ma już z nim jakiś kontakt to brać go i tyle zobaczymy, już wolę żeby ten chłopak był u nas niż w Realu i żeby na konferencji powiedział, że Ronaldo jest Bogiem footballu, bo i tak pewnie by go nastawili, aby tak gadał, a Pogba przecież jest fanem Messiego.

0

Czyli w prawie piłkarskim za powiedzenie czegoś do sędziego jest duża kara a za kopnięcie zawodnika umyślnie w kolana z całej siły są dwa mecze :D

3

Za to boski CR za kopnięcie rywala z całej siły w nogę dostał zaledwie dwa mecze, a Neymar za niechciane kopnięcie piłką w zawodnika i przepychankę karę do końca turnieju, porażka po całości !!!!!

24

Uważam, że Neymar nie celował w zawodnika Kolumbii. Nic złego nie zrobił, nie popełnił tego specjalnie. Teraz gadacie, że dzieciak, a w innym meczu odwali wam trick i się posracie za przeproszeniem i znowu będzie ekstaza. Poza tym każdemu puszczają nerwy, nawet dojrzałemu żelkowi, który ma 30 lat.

12

Jedyna wada Copa America- cholerna pora. Nie da się oglądać jeśli człowiek myśli o tym aby rano wstać jeszcze do szkoły i pracy. Dobrze ze mam już luz w szkole i koniec roku prawie wiec mogę pospać na lekcji :D

2

Barca ma zaawansowane kontakty z dwoma piłkarzami z Premier League. Hmmm, brzmi to ciekawie, jeszcze zależy, z którymi, ale można spodziewać się Coutinho.

0

Argentyna-Urugwaj 01:30 z wtorku na środę.

4

Barca i oczywiście całe Barcelonismo powinny być w niebiosach po tym co pokazuje Neymar: z całym szacunkiem do niego to wspaniały dzieciak, ma 22-23 lata a gra już profesjonalnie, na najwyższym światowym poziomie, takie zagrania, jakie zaprezentował wczoraj wymagają niesamowitej techniki i opanowania, to zawodnik-skarb dla Barcelony i myślę, że zostanie tu na długie lata. Messi wiadomo, niestety idzie już 28 lat i zanim się obejrzymy będzie 30 :/. Przed Neymarem całe zycie gry, przed Messim także, i tego chłopaka trzeba szanować, bo jest on niesamowity i tu zgodzę się z 100 mln na transfer i 20 mln pensji, ale niestety nie w przypadku Pogby. Suarez wszyscy wiemy, może być przez 90 minut w cieniu a wystarczy sekunda nieuwagi i potrafi zmienić losy spotkania. Tych trzech piłkarzy jakich mamy to są skarby światowej piłki i należy je rozwijać tak dalej i szlifować, a także szanować. Ale przede wszystkim Neymar jest młody, brak mu czasami doświadczenia, ale w niektórych sytuacjach zachowuje się jak prawdziwy weteran!!!! Jesteście wielcy.

1

Właśnie Argentyna jest chyba najlepsza ze wszytskich dotychczasowych drużyn, które widziałem, dziś zobaczymy jak zaprezentuje się Brazylia, ale Argentyna na pewno da radę .

47

Leo w swoim stylu: piękne podania, skuteczne dryblingi, jak to pokazał przez cały sezon. Był wczoraj motorem napędowym drużyny. Miał też swoje sytuacje. Zabrakło niewiele. Ale akurat za ten mecz nie można go winic. Zagrał świetnie

0

Gole żelka liczą się jako oficjalne ?

0

Już mówie kogo bym widział, oczywiście oprócz Verattiego: Philippe Coutinho, Marco Reusa, Evera Banegę, Wiliana, na przykład. :)

0

Tak, ale są inni i też bardzo dobrzy, a on zaraz będzie chciał mieć zarobki Messiego. Każdy za nim szaleje, ale są też dobrzy, a tańsi. Nie uważam, aby był aż tak wyśmienity, ale ok. Włochów może sobie kiwać, a nie wiadomo co byłoby w Hiszpanii

0

Przepraszam za to co powiem, ale ogólnie moim zdaniem może on pos*ać Verattiemu i nawet Gundoganowi. Powiedzcie co pokazał z Barcą, tylko to, że umie dobrze kosić i ciągnać za koszulkę albo wymuszać karne. Nie podoba mi się on, chociaż w moim liceum 80% procent osób za nim szaleje...

0

Tak, takiego komentarza się spodziewałem. :D Chciałem zobaczyć, bo wydaje mi się, że Suarez nie jest zbytnio wyrzeżbiony i mogę się mylić, bo tego nie widziałem.

3

Nie ma nikt zdjęcia Suareza bez koszulki? :D Nigdy nie widziałem go w takiej sytuacji ? :D

0

Suarez powołany na Copa America ?
Sorry, że pytam, bo to pewnie formalność, ale nie wiem.

0

Napisze ktoś sparingi Barcelony w wakacje ?

1

Poproszę o podanie wszystkich sparingów barcy

2

Super!! Do stycznia gramy z Danim, a potem zdrowa rywalizacja i zobaczymy kto okaże się lepszy :D Wspaniała sprawa.

0

Aleix Vidal jest wspaniałym, szybkim, zawodnikiem. Idealny transfer. Zawodnik może być PO, ale także pomocnikiem, dzięki czemu problem pomocy jest w 50% rozwiązany. Jestem pewny, że dobrze zastąpi Alvesa i zrozumie się z zespołem, dzięki swojej technice i umiejętnościom. PS Jest bardzo podobny do Alby, a jeszcze teraz po ogoleniu się Jordiego wyglądają jak bracia, podobni gracze na obu pozycjach. Mają ten sam styl, jestem zadowolony, Aleix to zawodnik, jaki jest potrzebny Blaugranie podczas wszelkiej rezygnacji Alvesa, a nawet można powiedzieć, że Daniemu jeśli zostanie wyrastać będzie konkurent i będzie miałz kim rywalizować. Nie ukrywajmy, teraz Douglas może zostać sprzedany albo wystawiany w słabszych meczach i musi grać :D

0

Dobry ruch. Jak Alves odjedzie to niech Pedro gra na PO.

1

Dacie jakąś ładną fotkę z celebracji ligi, czyli wszyscy piłkarze razem.

0

Dani zostanie, wierzę w to !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?