0

W mojej opinii transfer do 30 mln byłby ok w przypadku Gundogana. Nie wiadomo czy zawodnik ten się sprawdzi, ale warto spróbować jeśli cena nie będzie zbyt wysoka. Pamiętamy jaką cieżką kontuzję miał ten zawodnik.

1

Chciałbym, aby Douglas odpalił i zaczął grać więcej w przyszłym sezonie, bo w tym już raczej nie zagra, choć może z Deportivo :D

0

"Będzie to otwarty i interesujący mecz". Myślę, że będzie to piękna gra Barcy i wybijanie przeciwnej drużyny na pałę do przodu i liczenie na to, że coś może wpadnie.

0

No i nie wiadomo kto na tą chwilę odbiera koronę króla ?


1

Według messivsronaldo stats mają tyle samo spotkań rozegranych w LM po 12 i po 10 goli ale Messi ma więcej asyst. :)

0

Liczę ze Leo trafi w finale co jest bardzo możliwe ale tak naprawdę nie wiadomo kto zostaje królem jak są takie same liczby.

0

Ale z drugiej strony Leo ma więcej asyst w LM i kanadyjka w górę .

0

Messi ma 10 goli i Ronaldo tez czyli będą liczyć się asysty. Wie ktoś może ?

19

Nie ma co robić paniki. Pierwsza połowa to pokaz innej Barcelony, szybkiej, zdecydowanej. Druga część meczu to całkowita dominacja Bayernu, ale myślę iż tylko dla tego, bo Barca spuściła z gazu i przestała atakować. Chciała dograc ten mecz do końca. Bayern jakby nie było to silna ekipa a Muller i Lewy zagrali dziś świetnie. Nie wiem co by było gdyby grał Robben i Ribery. Nie wiem też co by było gdyby sędzia liniowy uznał gola Messiego w meczu na camp nou z Atletico, gola na 2:1 lub co by się stało gdyby Schalke przeszło dalej z Realem. Dlatego nie ma co gdybać, bo te słowo absolutnie w piłce nie istnieje. Liczy się awans do finału, świetna pierwsza połowa i super. Druga to moim zdaniem ewidentne odpuszczenie ze strony Katalonczykow.

0

Dobry gościu jesteś, hahaha, ten mecz już był chłopie. Barca kroczy po mistrza i było to wiadomo od weekendu :D

0

Mam pytanie o film, który był niedawno na canal+ a dotyczył on pewnej kobiety, która porzuciła męża do jednego luzackiego kolesia. Ten jednak potem zaczął się nad nią znęcać i bić. Były chłopak tej kobiety postanowił się na nim zemścić. W filmie grają ciemnoskórzy aktorzy, ale niestety nie pamiętam tytułu-może ktoś zna ?

0

Najlepiej wygrać z Atletico i mieć spokój a stać to Barcelonę. Fajnie jakby Leo coś jeszcze ustrzelil aby pogonic w pichichi bo wystarczy mu dwa gole bo ma więcej asyst ale jako cel nadrzędny to spokojne zwycięstwo i wygrana ligi.

0

Prosiłbym o dobry link do meczu

0

Aleix Vidal interesować się póki można. Godny zastępca Alvesa mowie serio

0


0

Nie jestem maturzystą, ale na podstawie z polskiego była Lalka :D

0

Alves niejednokrotnie pokazał, że jak jest w formie to jest najlepszym PO. Jego zagrania są mierzone co do cm, a jego zrozumienie z Messim jest fantastyczne- wiem, że jest to mało użyteczne, ale na pewno denerwujące rywali.

0

Pytanie ile goli w 2015 roku ma M, ale ile CR ?

0

Uwierzmy w Barcę i korczmy dalej. Jest 2 pkt przewagi, a tak naprawdę przegraliśmy z tą Sevillą przez głupotę, ale obecnie widzę najlepsza Barce wszechczasów, także calm down, bo z taką dyspozycją Barca rozłoży każdego mądralę w Europie. Visca!!

0

Messi król asyst w Europie. 18 asysta w tym meczu. :)

0

Dobra para, nic nie mam do Piotrka ;)

7

Komentarz usunięty

0

Myślę, że bardziej nie lubią Realu niż nie lubią Barcelony i będą chcieli, aby Real nie zdobył trofeum ;)

0

Mylisz się :D

2

a Sevilla tymczasem wygrywa 0:2 na wyjeżdzie z Eibar i szlifują formę przed RM. Dwa gole trafił Bacca.

4

Żeby tylko żelek nie strzelił i wieczór udany będzie. :D

1

Dziś wyczuwam mordengę, ale wywalczone pewne 4-0, będzie podobny mecz jak z Almerią.

0

Zawsze jest obawa przed meczem, ale myślę że wygra spokojnie Barca około 4:0. Dobrze jakby Messi zaliczył asystę i strzelił gola.

12

Tak, dokładnie. Jak na trybunach jest rodzina Pikeja to on fantazjuje, gra na luzie, nawet sobie nic nie robi z ostrego pressingu. Jak nikogo nie ma gra bezpiecznie, jest skoncentrowany.

0

Spokojnie ludzie, jak nie dziś to z Valencią albo Sevillą stracą dystans na dobre.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?