0

Nie powiedziałbym. Zawsze jak u siebie wygramy np. 1:0 to u nich strzelimy gola i jest super. Ja uważam odwrotnie.

2

Komentarz usunięty

0

nikt nie ma takiej techniki na pozycji PO na świecie jak Alves

0

Ja wiem, że na Juve, ale nie pisz jak dzieciak. Perez nie ma wejścia w UEFę. Po prostu Real ma szczęście do losowań w ostatnim okresie.

1

Tak Chelsea dla mnie to poziom okręgówki pod względem gry w piłkę, ale pod względem walki i zawziętości to najlepsza drużyna.

1

No właśnie mówie, że się obawiałem PSG, ale po tym co zaprezentowali z Barcą, można odnieść wrażenie, że przeciwnicy Barcy się jej po prostu bardzo boją ;)

0

Znając życie trafimy na mocarzy, a nimi są Real albo Bayern. Juve dla mnie jest słabe i już powinno żegnać się z półfinałem, nie da rady ani z Realem- szybkościowo ich zjedzą, rozklepią w środku pola, ani z Bayernem- rozklepią i przewyższą technicznie, Barca- rozklepią, przewyższą technicznie i MNS nabije sobie tylko staty...

0

Jeśli PSG było takie proste, to pomyśl sobie o Juve. Barca rozwaliłaby ich w drobny pył. Ja w 1/4 bałem się szczerze PSG, bo to dobry zespoł, ale tylko z ogórkami. Z Barceloną już nikt nie ma tyle do powiedzenia, co np. z Granada :D

0

Najlepiej byłoby trafić na Juve, chyba każdy tego chce. Nie są oni tacy jak kiedyś, że byli potęgą Europy. Liga Włoska jest słaba i łatwo przechodzą wszystkie mecze. Przekonaliśmy się, że stać ich tylko na dobrą piłkę u siebie, na wyjeżdzie jest tzw. kaszana. Grali wczoraj z tym Monaco na pół gwizdka. Jakby Barca z nimi grała to nie wiedziałaby czy to jest trening czy mecz, bo chodziłaby pomiędzy nimi jak piłkarze z pachołkami. Myślę, że Juve jest jeszcze gorsze niż PSG :D

1

Real piłkarsko duży lepszy. Atletico tylko wali luja do przodu i tyle. Polska liga tak zwana. Real wygrał zasłużenie i gratulacje dla nich.

1

Realowi się należało, ponieważ od Atletico jest moim zdaniem 2 poziomy wyżej piłkarsko. Atletico wali tylko lage do przodu i tyle. Real potrafi wyjść do pressingu, poklepac, stworzyć akcje. I bardzo dobrze ze przeszedł Real- prawdziwa drużyna do LM. Jak Barca i Bayern

0

Angielskie zespoły są jak dzieci we mgle przy technice Hiszpanów :)

0

Murowany Bayern, a Real Monaco albo Juve.

0

Denerwuje mnie tylko, że ten pajac jutro strzeli karnego lub na pusta i będzie Gooooolll i te jego wkurzające cieszynki.

0

Wszytko super. Barca w drugiej połowie na stojąco i może dobrze, ale Messi kompletna kicha, a żelus jutro strzeli ze 3 i będzie goooooooooooooool :(

0

Costa to kretyn, zgadza się. Idealnie pasuje do tych brutalów z Chelsea, ani nie umie dobrze grać, ani podawać, kompletne drewno. To samo Mandzukić.

0

Ten Mainz będzie chyba piłkarzem z największą liczbą samobóji w tym sezonie. Niedawno z Realem a teraz z Sevillą :D

0

Jest pazerny na gole i to bardzo, nie powiesz, że nie. Jak mu Bale nie podał kiedyś to chyba około minuty mówił do siebie "puta". Jemu bardziej zależy na tym, aby mieć więcej goli niż zdobyć ten puchar. Jest to wielki egoista.

0

Ale Mascherano jest podobny do Franka Medrano albo odwrotnie.:)

7

Nie zgadzam się co do koloru żółtego. Enrique zrobił dobre zmiany i mądrym było ściągnięcie Suareza, bo oprócz bramki w 1 minucie, potem nie było go za bardzo widać, a Neymar cały mecz próbował, był pod gra, kombinowal. Bardzo dobrzeze sściągnął Suareza. Odpocznie sobie na PSG.

0

No ja też liczę na takie coś i jakąś stratę pkt, ponieważ te Atletico trochę niepokoi, bo Barca z nimi jeszcze gra. Więc jakby Real przegrał to Barca spokojnie mogłaby sobie pozwolić na remis z Atm a z Deportivo to raczej normalne, że wygra Barca, chyba, że Deportivo będzie walczyło o urzymanie, bo jak spadnie już wczesniej, to nie ma co się spodziewać zaanagażowania i ten mecz może być dla Leo decydujący po względem goli.

3

Ronaldo to prawdziwy sęp i "kończyciel" akcji. Messi jest inny, chociaż Pichichi mile widziane. Albo chociaż Asistencias.

5

Ja myślę, że Messi nie jest pazerny na gole i będzie starał się grać zespołowo i to się ceni. Ale zawsze Pichichi mile widziane, bo dawno nie miał.

1

No, ale jak myślicie ? Ja myślę, że nie zależy to od drużyn, ale od nastawienia i przede wszystkim czy Messiemu się będzie chciało, bo Ronaldo to czasami się chce strzelić aż za bardzo.

37

Ciekawi mnie bardzo jak zakończy się pojedynek strzelecki Ronaldo i Messiego ;p. Jak myślicie, ale szczerze? Ja uważam, że Ronaldo pragnie tego bardziej niż mistrzostwa, a Messi ma na to wyjebane ;)

6

Kurde, ale tempo tych meczy. Jutro niedziela, potem poniedziałek i znowu PSG :D

0

Żebyście się nie zdziwili jak Barca dziś dostanie znowu te 3:2, albo 0:1 ;(
Jestem więcej niż pewny, że zobaczymy dziś autobus składający się z latających nietoperzy...

0

Chciałbym dziś, żeby wygrać ten mecz spokojnie, a potem delektować się meczem Man Utd z Chelsea, ale wiem, że będzie ciężko przeforsować autobus Valencii.

0

Proszę o odpowiedź. Ile goli ma Leo Messi w 2015 roku? I czy pobił jakiś rekord-y w 2015?

0

Myślę, że nie trafią na siebie te drużyny. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?