Katalonik97
Dołączył/a: maj 2014
Warszawa
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To już nie taki sam zawodnik jak kiedyś, więc uważam, iż należy go sprzedać.
0
Tatuaże wcale go nie szpeca bo wyglądają fantastycznie. Z nimi gra lepiej niż kiedykolwiek. Po zrobieniu tych tatuaży oglądamy lepsza wersje Messiego niż wcześniej. Tatuaże zapewne dają mu pewności siebie i jak kolega powiedział mają dla niego głębsze znaczenie.
0
Mówi wam, że jeszcze nic nie podpisał. Pojechał tylko się zorientować co czeka go w przyszłości, proste? Proste. Alves tez wszystkiemu zaprzecza.
1
Nie wierzcie w te głupoty. Alves jest szczęśliwy w Barcelonie i będzie robił wszystko, aby przedłużono z nim kontrakt. Ma wielu przyjaciół w Barcelonie, więc na pewno go przekonają, aby został. Gazety robią popłoch.
2
Levante to najgorsze gunwo w La Liga :D
0
Real zostawiając takie miejsce jak wczoraj i tak stosując pressing wbije juz przed meczem z Barca gwóźdź do swojej trumny. Gra Realu była karygodna i Barca wchodziłaby wczoraj jak w masło uwierzcie.
36
No bo jest najlepszy na świecie więc odrobił, nic dziwnego. :D
0
Jak przewidujecie mecz z Eibarem?
2
w GD zagra tak
1
Z City gramy 18 przed Gran Derbi, teraz mamy tydzień odpoczynku na Eibar.
7
Kochana Barco, mówię krótko, nie spierdol tego !!!!! :D
1
Myślicie, że Bilbao jest w stanie to zrobić ? :D
0
To trudny teren, wiadomo nie od dziś. Ale jednak nie wyobrażam sobie, aby Barca dala sobie wbić 2 gole i nie strzelić żadnego :)
0
Orientuje się ktoś jak się ma murawa w Eibarze? PP ostatnim meczu z Atletico jaki widziałem to była fatalna.
0
Właśnie ja się boję, że dadzą plamę, chociaż szczerze w to wątpię.
2
Co myślicie o tym meczu z Granada? Pogrom czy jak zwykle męki pańskie ?
0
Na plus w meczu Messi, Rakitic, Suarez, Pique i reszta oprócz Mascherano i Busquetsa. Drugi popełnił ważny błąd z podaniem do Messiego, a pierwszy z Aguero przy linii bocznej. Jeden z tych błędów kosztował. Mógł kosztować tez drugi, ale Piquenbauer znakomicie wyczyscil. :)
10
Wszyscy pewnie o tym już mówili, ale powiem to jeszcze raz. Wynik jest naprawdę zasłużony i sprawiedliwy. W pierwszej części Barca całkowicie zdominowała City. W drugiej na początku minimalna przewagę mieli gospodarze. Tak naprawdę Barca mogła strzelić więcej, ale nie wiem dlaczego tego nie zrobiła. Ale również City mogło strzelić więcej. Także jest zasłużony sprawiedliwy i dobry wynik przed rewanzem. Na pewno City rzuci się do ataku i jeśli dobrze skonstrujemy to nie mają co szukać na Camp Nou. Nie oszukujmy się, jeśli przegrali u siebie to na Camp Nou teoretycznie nie mają czego szukać. Jednak nie wiadomo. Ja myślę, że Barca wykonała juz sporą robotę do awansu. Szkoda karnego, ale trudno. Messi zagrał świetnie i jest bezdyskusyjne najlepszy na świecie. Nie chodzi ze nie strzelił nawet karnego, ale to jak pomagał drużynie i ile wykonał dryblingow przez całe spotkanie ośmieszajac całego pana " Stoke jest lepsze"...
0
No może żle się wyrażiłem, ale City wydaje mi się dziś po prostu wygra. Ze względu np. na krycie i gra w obronie jakim dysponują Alves i Pique.
0
Jeżeli dziś na obronie zobaczymy Masche to jest to ewidentna pomyłka trenera, bo każdy pojedynek z Dzeko skończy się strzałem na bramkę z głowki. Moim zdaniem Mathieu albo Bartra by pasowali. Masche jest dobry na ziemi w walce z obrońcą, ale Edin go zje w powietrzu, taka prawda.
0
Nie chce nic mówić, nie jestem wróżbitą, ale raczej dziś nie będzie nam wesoło, City jest mocne, a Barca ma tylko czasami przebłyski geniuszu. Zależy ile błędów dziś popełni Pique i czy Messiemu sie będzie chciało grać.
2
Levante wygrało z Granadą na własnym obiekcie. Czerwoną kartkę obejrzał najgrożniejszy gracz Y-El-Arabi. Jest to wzmocnienie dla Barcy przed sobotnim meczem. Adrian Colunga również dostał czerwo.
0
A wystarczy, że nie będzie miał i znowu głupia Granada postawi autobus i -7. Real jakby żle nie grał to zawsze jakoś wygra...
6
Ja się bardziej boje tej Granady i jeszcze o 16 - tej niż tego City jak słowo daję. Żeby znowu nie zagrali tak samo jak za Martino w tamtym sezonie. Wszyscy pamiętamy.
0
Elche gra tragicznie. Real ich rozwali.
2
Na co wy ludzie liczycie. Będzie manita albo lepiej.
2
Trzeba wykorzystać sytuację, oni dobrze o tym wiedzą i mam nadzieję, że po prostu zgarną 3 pkt. Pique ma rację, co do Realu, ale wcale jego nie zmieszali aż tak z błotem.
0
Myślicie, że Real będzie chciał zgłosić kartke Garcii do komitetu aby atletico dalo walkowera.
0
ok, ale poza strzałami z karnych i na pustą nic nie pokazał. Zespoł grał dobrze i strzelał.
1
Ale to krysztiano jest bogiem i on jest najlepszszszszy :D !!!!