0

Mourinho jest świetnym trenerem a Chelsea w pierwszym sezonie była dnem. Jak będziemy tak zmieniać z Enrique na Martino i z Martino na Enrique to nic z tego nie będzie.

4

O co wam biega? LE wystawił dobry skład, dał szansę Bartrze i młodszym zawodnikom. Ściągnął Neymara- bardzo dobrze, najlepszy zawodnik na boisku. Samper do pomocy a Mascherano na parę minut na stare śmieci. Bardzo dobra zmiana było odświeżenie pomocy i zagranie w ostatnich minutach bez DMC. Jak dla mnie bardzo dobre zmiany i taktyka na mecz. Nie wiem czy wy nie macie co robić tylko po każdym wywiadzie go krytykujecie, a wy jakbyście stanęli przed mediami to było słychać tylko kleksa w spodnie, bo nic byście nie powiedzieli, co niektórzy oczywiście. Rozumcie to ze dopóki nie zmienia się zawodnicy czyli Messi Neymar Iniesta Busquets Barca nie zmieni stylu gry. Ona umie juz na całe życie grę Pepa. I olewa każdego trenera i gra swoje. Umieją ta grę od wielu lat i ja stosują. Dajcie sobie trochę siana, proszę was. Bo najgorsze będzie jak Barca coś wygra i wtedy Enrique będzie w 7 niebie i wy też. Będziecie go wychwalac a wcześniej wieszaliscie na nim psy..

0

Koniec zartowania z mojej strony. Każdemu się zdarza chociaż 3 z rzędu to rekord.ale dobra szacunek mam i koniec. Dobranoc.

1

Wanted: The Best in the world.

0

Poszukiwany Cr7

0

Hahahahahahahahaha

0

Cr7 the Best .....

0

Dla niego złota piłka on przewyższa Messiego kurde ta klasa. Ach nie ma karnego tym razem nr ma no..

0

Czy ten najlepszy na świecie gra na tym boisku?

0

Ten najlepszy na świecie to on gra na boisku...?

0

Barca jest najsłabsza. Tylko w niej jest kryzys. 4 pkt przewagi a Real z taką formą to tez się nadaje. Carlo super taktyk. Dziwicie się Enrique.

0

Tu macie zdjęcie na wasze bezsensowne dręczenie tego człowieka i wiecie, że Messi idzie do Chelsea
http://www.fcbarcelona.com/football/first-team/detail/image_gallery/the-fc-barcelona-squad-get-ready-for-the-cup?gallery_index=2

0

Dzieci i tyle, na naszej stronie to samo. Oni by lepiej poprowadzili Barcę :D tzw. Znachorzy.


0

Najlepiej zmieniać trenera po każdym meczu. Jak Ancelotti przegrywał z Atm dwa razy w sezonie i z Barca to już out!! Na tej stronie są właśnie takie dzieci i to prawda, że Barca ma dziecinnych kibiców, którzy lubią sukcesy...

0

Wy jesteście śmieszni. Zamiast zachować powagi, to wy tylko go krytykujecie. Dzeicinada. Wole jak Barca ma takiego Enrique i nie boi się rotacji niż mieć Simeone i parkować autobus w każdym meczu z silnym rywalem.

0

Messi jest zadowolony, bo cały czas taki jest. Myślę, że to g prawda o tak wielkim konflikcie. Do końca sezonu wolałbym żeby został. Jak wygra coś to super. Jak nie i gra będzie gorsza należy go zwolnić, bo np.na PK i Ligę jest szansa..

1

Nie wierzcie w te brednie. Może nic się nie dzieje, a dziennikarze nie mają o czym pisać. Kryzys to jest w BVB i Liverpoolu a nie u nas. Ludzie 2 m w tabeli i 1 w grupie LM.

0

Czemu wy tak nachodzicie na tego Lucho? Wszystko wyolbrzymiacie, a może nic się nie dzieje. Ludzie, Barcelonie teraz żaden trener nie pomoże na tym etapie sezonu. Dajcie szanse temu człowiekowi. Kurde wy nie wiecie co to kryzys... Liverpool, BVB to są kryzysy. Carlo po meczu też gada głupoty, że nie zasługiwaliśmy na porażkę. Wy zapewne byście lepiej kierowali klubem...

2

0

0

Mam nadzieje, ze ci fuksiarze z Calderon wyeliminuja fuksem Real i nie wygrają nic w tym sezonie, bo z taką grą nie zasługują na nic je ane psy. Dośrodkowanie na pale i gol. Nie nawidze tego uszatka.

1

Mam nadzieję, że LE uzna Sociedad za przeciwnika pokroju Atletico lub Realu i wystawi skład bez kombinacji. Atak(Neymar, Messi, Suarez/Pedro). To obowiązek, aby zagrał Neymar. W obronie najlepiej Pique i Mathieu, a pomoc już jak wybierze, ale najlepiej jeżli będzie bez niespodzianek, bo przekonał się z Almerią jak było jak wystawił rezerwy na atak, więc powinien mieć nauczkę....Zobaczymy liczę na ''normalny'' skład.

0

Ten komentator ma jeszcze czelność porównywać tego Coste do Kane a...

0

Może mi ktoś objaśnić, dlaczego w Anglii Chelsea gra dziś z Tottenhamem jak grała 2 grudnia i już tak szybko znowu z nimi gra ?

0

To prawda, że Zubi odchodzi i Puyol zajmuje jego miejsce, czy to jakiś żart?

0

No to czy jako jedyny w historii w LM ?

0

Z innej kategorii. Messi jako jedyny zdobył hat tricka gorsza prawą nogą w historii ?

2

Ty przedupisz. Oni nie powinni dziś wygrać.

6

Ale wy jesteście dzieci. Atletico przegrywalo 1:0 to było tak, że są słabi nie umieją grać i w ogóle. Teraz wygrywają 4:1 to będzie ze Barcelona z nimi przegra, bo sędzia wygrał im dziś mecz.

0

Miejmy nadzieje, ze nie pobije ale i tak 91 jest nie do ruszenia tak czy siak. Messi król.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?