0

Oj chłopie nie wiem czy byś piłkę dotknął grając przeciwko najlepszej 11 świata w innym zespole...

0

Wiem, że stoicie za swoim klubem, bo widać od razu ten niby obiektywizm, ale taka jest prawda, popatrzcie na mecze.

0

Zanim tu u nas zobaczysz stratę pkt to wcześniej już wy straciliście 2 razy z ATM i oczywiście Copa Del Rey nie ważne, bo co macie mówić jak graliście jak paralitycy.

0

Michael Corleone tobie dogodzić w jakimś meczu to nie wiem. Nawet jak Barca dobrze gra to wraz pierd lisz bez sensu, być może lubisz zmieniać kluby z Realu na Barcę w zależności od wyników, ale wczoraj jak oglądałeś to widziałeś jakość tego zawodnika i te 3 gole przez niego strzelone. Od defensywy do ataku, tak przez cały mecz, piękne podania do kolegów i znakomite 3 bramki, nie z karnych ani też nie łatwe do wykończenia i przyszły mu z taką łatwością. Nie broń Ronaldo, bo to bez sensu, liczby niech pokazują co chcą, ale nawet bez liczb wiadomo kto jest najlepszy i jaką jakością dysponuje. Wole gracza, który przez 90 minut wnosi największą jakość do gry niż gracza, któremu wypracowali sytuację do 2 bramek i strzelił na puste, a grać zaczął od 61 minuty, bo wcześniej nie było go na boisku widać i przestańcie te swoje komentarze pisać na temat jego geniusza, bo tak naprawdę od 2015 nic nie gra a bramki wypracowują mu koledzy. Jeżeli chcecie wchodzić białym do nosa, to idzcie na rm.pl i tak to róbcie, bo to jak go bronicie to ludzkie pojęcie przeszkodzi.

0

Dzisiaj widzieliście kto jest najlepszym piłkarzem świata. 3 gole nie na pustą i z karnego, tylko ładne strzały.

1

Jak zwykle farta mają je ane psy. Ten jak zwykle ch gra w tym meczu a i tak strzela pies. Nie ma widzę go

0

Jak myślicie, ale tak szczerze bez kitu. Barca gładko wygra z Deportivo czy będzie cięzko jak z Getafe? Messi coś strzeli?

45

Łza się w oku kręci. To niesamowite jak media potrafią zrobić z nich wrogów...

0

Liczę, ze nasz ukochany Leo się odblokuje bo tego mu tylko trzeba aby być doskonałym w tym sezonie.

0

Niech się chłopaki odblokują i liczę na wygraną z Deportivo w ładnym stylu i gole Messiego na wyjezdzie.

0

Dziś złota piłka :p. Ciekawe...

1

Spójrzcie na Psg. Nie mówcie ze tylko my "słabo" gramy. .

0

Z taką formą Ibra może się pożegnać z królem strzelców ;)

1

Już oglądałem skrót meczu. Miał asystę do Alby która każdy pamięta i asystę do Neymara który potem uderzył z dystansu...

0

To Messi miał dwie w meczu z Elche ?

0

Co znaczy te A np. Przy Messim ?

1

No i dobrze. Nie pobije 50 goli bo wyraźnie spada z formą a te zagranie do Jamesa o jego jedyny geniusz w tym spotkaniu.

0

Ich dziś nie było na boisku w ogóle

0

Messi takiemu ogórkówi jak Espanyol trafił 3 gole

0

No no fajna. :)

15

Plus tego meczu to ze Ronaldo nie trafił i wyraźnie słabnie a jak będą grać tak słabo z Atletico to przegrają bo ten mecz nie był dobry w ich wykonaniu

16

Penaldo juz nic nie trafi ;)

0

Ci komentatorzy to wszystko Sezonowcy :)

0

A co on mówi?

1

Nie ma co oglądać meczy Realu jeśli grają u siebie. Na wyjazdach jeszcze można wierzyć ale w nich nie ma opcji... ;)

0

Mamy na nim obsesję. Jest aż taki dobry wiesz ;)

0

Wydaje mi się ze Ronaldo opuści boisko wczesniej. ..

1

No typowy tekst kibica Realu. Dla najlepszych piłkarzy na świecie karne to jakiś problem. Jakby Messi miał tyle karnych to by się bił z Ronaldo p króla.

19

Król karnych tez.

1

Nie żyjecie tymi plotkami. Nic nie wiadomo. Messi się nigdzie nie rusza, uśmiech na jego twarzy, wczoraj gest do kibiców nie życie tymi bzdetami. .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?