Katalonik97
Dołączył/a: maj 2014
Warszawa
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na wakacjach był, brał korepetycje od Messiego w Barcy.
3
CR7 obssession of penalty :D
0
Nie ośmieszaj się dzieciaku, masz ból dupy i tyle
4
Za co on dostał złotą piłkę to ja nie wiem. Polski piłkarz z Ekstraklasy by sobie lepiej dawał radę. I nie ma wymówek dzieci, z przodu wielkie BBC i przegrana jednak.
0
Przecież to taki żart, ale nie zdziwiłbym się gdyby jutro znowu zanurkował, jak to on. Cały mecz będzie potykał sie o własne nogi, a strzeli karnego i będzie Bogiem.
3
Jeżeli napisałeś to tylko, aby sie podlizać to nie ładnie, ale jeśli z czystego serca to chwała ci za to, że reprezentujesz prawdziwego kibica, polać mu !
4
Sędzia będzie chciał dać Ronaldo karnego na 30 urodziny i strzeli do siateczki z jedenasteczki.
0
Fakt akcja w drugiej połowie najwyższa klasa. Szapoba ale nie zmienia to faktu ze ten fart ich nigdy nie opuści. Barca miał farta tylko z Valencia i w lidze z Atletico.
0
Widziałem mecz i nikt mi nie powie ze maja fuksa i tyle. A wy dzieci wierzycie ze Real zagrał super hahah
0
Dać teraz na nich dobry czołowy klub i 5 do jaja nawet mogło by być murowane.
0
Wszystko co miał Real w tym meczu to fart. Począwszy od drugiego gola i fc nie umiejącej strzelić na pusta bramkę Sevilli.
1
Kolega ma rację. James Ramos Marcelo out. Bale potyka się o nogi, Benzema geniusz drewna a Ronaldo nic nie zrobi. Atm powinno spokojnie u siebie to wyautobusowac.
1
Real "Fuksiarski" Madryt wygrywa z FC " nie umiejaca trafić na pusta" Sevilla. Real zawsze fart...
0
Sevilla jest taka słaba ze nie można tego meczu oglądać. Ja wiedziałem przed meczem ze będzie taki wynik. Ramos, James nie zagrają z Atletico tak sądzę. Jest szansa.
0
To nie dotknie klubu, bo piłkarze mają gdzieś tą sytuację, pójdzie działka zielonego papieru i będzie ok- świat dzisiejszego footballu. Piłkarze są w znakomitych humorach i nic tego nie popsuje.
0
Takie coś nie może dotykać klubu.
0
Mam pytanie czy Messi zaliczył wczoraj przypadkową asystę do Rafinhi uderzając głowką w obrońcę, po czym piłka odbiła się do Rafy i ten strzelił ?
0
To z tego, że strata pkt-ów i Barca ma ich na wyciągnięcie ręki.
0
Dlatego farciarzy, bo zawsze będę na nich tak mówił. Nidy nie zapomne jakie strzelali bramki z Barcą i w jaki sposób lub jak wygrali finał LM. Byli wyrażnie gorsi na boisku a i tak Ronaldo strzelił karnego i był bogiem.
0
Myślę że małe szanse. Jest lepsza niż RSSS, ale też gra nie równo. Zobaczymy. Liczyłbym na ATM na Calderon bo Real sobie z nimi nie radzi w ogóle.
0
Jeszcze jedno. Messi staje w murze, angażuje się w pressing, broni przy stałym fragmencie gry. Kogo to zasługa. Trenera z jajami czyli LE który go porządnie opierdo*il za to ze czlapie cały mecz i się nie wraca. Widać że Leo jest w życiowej formie i życzę mu aby w niej został.
0
Cieszmy się Rafinha, Messim który jest chyba w najlepszej formie życiowej bo inaczej tego nie można nazwać. Nie strzela dużo w sumie, ale wolę jak gra tak jak dziś niż żeby grał jak Penaldo czyli cały mecz potyka się o własne nogi a na koniec strzela dwie bramki na pusta i jest Bogiem... Iniesta dziś ładnie, Alves są pozytywy, a najważniejsze że 3 pkt są i jedziemy dalej i liczymy na stratę pkt z Sevilla lub Atletico farciarzy w białych strojach.
0
No właśnie ;)
0
Neymar tez w pierwszym sezonie w Barcelonie grał słabo a w tym sezonie ma już więcej goli niż w całym poprzednim sezonie... Pomyslcie lepiej o tym co Bale zrobił w meczu z Sociedad jak dwie sety zmatnowal. Piłkarz za 100 mln.
1
Suarez się jeszcze wpasuje w Barcelonę. Powrót do gry był ciężki i nadal gra mu się ciężko. Mówił, ze Hiszpania jest ciężka i inaczej się gra niż w Anglii i nie łatwo jest się przystosować. Jakby nie mówić 8 chyba asysta Gryzonia...
0
Porażka w sumie nie będzie aż tak tragiczna w skutkach, bo Real niedługo gra i z Sevillą i z Atletico a im ta gra z nimi leci jak krew z nosa, ale fajnie by było gdy Barca zdobyła 3 punkty!!!
0
Barca ma zwyżkę formy i tyle, są w wyśmienitej formie i jak taka forma się utrzyma to nie ma zespołu, który by wygrał z Barcą. Kiedy wy ostatnio widzieliście, że obrona tak kosi wszystko, a Busquets skacze i wygrywa główkę :D Ten kontratak- marzenie...
0
Potwierdził, że był kiedyś, ale teraz go już nie ma. Wiadomo, że w każdej plotce jest ziarno prawdy.
2
0
Pan Tadeusz wajchę przełoż idź posmaruj sobie maść na ból dupy przed spaniem.