0

Będzie dziś ciężko, ostatnio na ich stadionie idzie nam niełatwo, mamy problemy. Spodziewam się słynnego autobusu i męczarni Barcelony, będzie miała ona sporo okazji, ale zawiedzie skuteczność. Mam nadzieję, że jednak tak nie będzie.

0

" dopinguje z domu i jestem po treningu klatki". :D.

1

Czyli wygląda na to, że Pedro gra tak samo jak w Barcelonie lub jeszcze gorzej i jego gol w debiucie to swoisty przypadek :(

0

Tutaj wstrząsu potrzebuje nasza obrona+Rakitić i wszystko będzie cacy :D

1

Powiedzcie mi czy Ronaldo będzie miał jakąś przerwę i jest kontuzjowany, czy wszystko z nim ok ?

0

Wygrywanie meczów z Barca 4:1 to istny przypadek. Celina technicznie i precyzyjnie nie dorasta nam do pięt.

6

Pan z 10 z Celty pokazał tym passem, że Barcelona to jego miejsce. Musi przyjść. Mecz Celty z Getafe.

2

Messi już się może cieszyć :D. Nawet 100 goli Ronaldo w zimie nie pobije trypletu naszego mistrza. Z resztą po raz 2 w historii.

5

Ronaldo bardzo ładny strzał. Nie mieć bólu tyłka. Będzie w tym sezonie znowu miał królaz wwszystkich rozgrywek. Niestety ale Messi raczej już nie odrobi takiej przewagi chociaż Messi to Messi.

0

Czym oni się mają przejmować. Chciałbym mieć zerwane więzadło w jakiś klubie i dostawać hajs za siedzenie. :D

0

Myślę że jakby nie było Barca sobie poradzi. Rywale z którymi nie będzie grał Messi to nie aż taka wysoka półka. A patrząc na to jak głupio Real traci punkty mogąc spokojnie wygrać 3:0 jest dla nas tylko radością. Najtrudniejszym rywalem będzie Leverkusen i może Sevilla bo na pizjuan zawsze gra się trudno. Reszta to średniaki z którymi Barca po prostu musi wygrywać nawet bez Messiego mając w drużynie takie gwiazdy. Moim zdaniem Suarez i Neymar i ROBERTO pociągna Barcelone do przodu.

0

1. Messi nie za bardzo ostatnio był z formą, dziś genialne przyjęcie piłki po podaniu Bartry i nagle kontuzja. Z formą nie było za dobrze.
2. Nie taki diabeł straszny, bo bez Messiego Barca potrafi grać w piłkę i pokazała to choćby z ATM, nie jest to cały sezon, bo na święta Leo będzie w pełni zdrów, albo nawet i wcześniej. Nie mamy się czym przejmować, Neymar i Suarez potrafią wziąć na siebie cięzar gry i wygrać mecze.

0

Barca wyjdzie z grupy i nic tego nie zmieni, nie mówcie, że jest to dobra grupa, bo wczorajszy mecz był najtrudniejszy. Rzeczywiście kontuzja Rafinhi jest najgorsza.

0

Mecz nie był zły. Suarez powiedział dobrze. Trzeba zachować spokój. Można było wygrać. Jest 1 pkt i Barca na luzie wyjdzie z grupy Bate zostanie ograne a Leverkusen myślę też. Ten mecz był najgorszy w grupie.

0

Roma to nic innego jak jeden wielki autobus. Mecz taki jak typowy w lidze z Getafe Levante.

1

Co by nie mówić to Hiszpania rządzi. Angielskie zespoły wypadają marnie na tle ligi mistrzów.

0

Messi na pewno wygra. 4 trofea+ nagroda uefa i rekordy indywidualne. Ronaldo tez ma się czym pochwalić ale Messi ma tego za dużo :D

5

Szykuje się przyszłe trio Barcy: Mateo, Thiago Messi i Ronaldo Junior.

2

Jestem za! Iniesta się starzeje, a Arda Turan też nie młodzian dlatego transfer Pogby to dobry ruch zwłaszcza, że Barca ma kasy jak lodu po wygraniu 3 trofeów i transferze Pedro.

0

Wczorajszy mecz pokazał, że Barca bez Messiego jest równie grożna i skoncentrowana na zdobywaniu bramek.

5

Pokonaliśmy już Calderon i San Mames a na dodatek Malagę, z którą ostatnio mamy kłopoty, niech oni wygrywają po 10:0 z Granadą i Betisem, a my spokojnie 1:0 2:1 z wielkimi rywalami na ich obiektach. Potem nam przyjdzie mierzyć się ze słabiakami i sobie Messi napyka goli i go dogoni zobaczycie.

0

Cieszą 3 pkt i jeszcze raz wspominam ten trudny teren i wygrana na nim z drużyną chyba najbardziej waleczną i nieustępliwą.

0

Bez Messiego również powinniśmy prowadzić ze 3:0, bo dodać bramkę Suareza, Rakiticia i chociaż jedną rękę w polu karnym to na to samo wychodzi, ale sprawiedliwości staje się za dość i moim zdaniem Barca wywozi 3 pkt z najtrudniejszego obiektu w La liga.

0

Niech sobie strzela i tak ZP dla Leo nie ma innej opcji.

0

Nie liczyć dzisiaj dzieci na to, że Messi strzeli 3 gole, on może nie strzlić dziś nic, bo to Atletico.

1

Jest to prawdą.

12

Gadacie na Ronaldo, ale karny był słuszny, pierwszy jego gol także, gra bardzo dobrze, a jak boli tylna częsc ciała to nie oglądać meczu i modlić się bo on może dziś strzelić 5 goli. A dziś nie ma co liczyć na wiele bramek Messiego, bo raz ze bedzie autobus w polu karnym i szczelna obrona Atletico a dwa ze to Atletico a nie Espanyol- ten słaby w dzisiejszym meczu Espanyol.

11

Powiem tak. Sprzedaż Pedro za 30- 31 nie pamiętam ceny, była najlepszym targiem w historii Barcy. Pedro jest juz wypalony i mecz z West Bromich był tylko wypadkiem przy pracy. Nie mówcie nie bo mam rację. Świetny zawodnik kiedyś teraz zamiennik który gra już słabo. Jego sprzedaż za tak pokaźną sumę była b dobra sprzedażą.

1

Pięknym zachowaniem tego nie można nazwać, ale tak szczerego i zdecydowango piłkarza rzadko spotkać. Mógłbym zrozumieć obelgi rzucane na niego na Real Madryt pl. ale powiedzmy sobie szczerze- przecież to prawda że Barca życzy realowi samych porażek i upokorzeń a Real Barcie tego samego. Taka jest rywalizacja i Ci idioci bluzgajacy ma Pique powinny wiedzieć jakie są jej realia. Każdy w duszy z Realu życzy najgorszego Barcie ale nikt nie ma odwagi powiedzieć tego publicznie. Pique jednak ma.

1

Już wiemy kto będzie egzekwował karne w Barcy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?