0

Dokładnie. Żeby nie te głupio stracone pkt choćby z alaves na Camp Nou.

0

Może i masz rację ale nie zmienia to faktu ze są to małe szanse aby nietoperze daly im radę na SB.

3

Obecnie wnioskuję że jedyna drużyna jaka może pokonać Real w tym momencie to Barca i już to zrobiła, ale szkoda, że jeszcze nie ma jednego meczu :D. Ciezko wierzyc w ta lige zwłaszcza, ze widzmy jak gra Real- gra bardzo dobrze. Granade myślę spokojnie objadą, Valencie również(chyba że fartem im się uda), nadzieja w Celcie i Sevilli- to są moim zdaniem dwa zespoły które mogą coś im urwać( ale też niekoniecznie 3 pkt). Mecz z Malaga to formalność bo oni się podłoża Realowi na 100 procent po tym co mówi ich trenerzyna od siedmiu boleści. Szansę na ligę:

- wypompowanie się Realu w meczu z Atleti plus jakiś uraz

- Stara dobra Sewilla i Celta ze środkowej części sezonu. Jednak Celta gra w LE i też może rzucic siły na LE i nie będzie zależeć jej na Realu. Najgorsze że to koniec sezonu i nie wykluczone że nikomu nie będzie zależeć aby pokonać Real a na dodatek złego tym ku**om z Espanyolu może jedynie zależeć aby wygrać z Barca bo to dziwki Pereza- z nami mecze życia z Realem się podkladaja. Podobnie Malaga - z nami latali jak wsiekle osy a z Realem Kameni nagle zacznie robić błędy a obrona nagle straci formę.... ciężko to widzę ale zobaczymy.

9

Niczego tak nie pragnę jak Messi trzymający puchar ligi na koniec sezonu i wyrazu mordy Carvajala... Może być ciężko ale miejmy nadzieję w Sewilli lub Celcie. Może Sampaoli jako fan Leo i zwolennik Barcy wymyśli coś fajnego na to spotkanie i ugra chociaż remis .

0

Niech ludzie, którzy jeszcze nie widzą jakich Real ma kibiców niech się przekonają.

0

Piłkarze Realu są największymi profesjonalistami w swoim fachu, ale zachowania tych podludzi przyprawiają człowieka o ból głowy i chętnie bym za*ebał takiemu Carvajalovi, Ronaldo czy Marcelo.

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

33

Barca nie może teraz się sfrajerzyc i zaliczyć choćby remisu. Mają tylko ligę także całe siły idą na te mecze. Jakby Barca wygrała ligę i CdR a Real jednak nic to bym chyba umarł że śmiechu . :)

0

Chodzi mi własnie o bezpośrednie starcie. Na Camp Nou 1-1 teraz 2-3 dla Barcy. $ gole Barcy 3 Realu.

4

Barca ma jeden, bardzo ważny plusik, który może zaważyć. W przypadku równi punktów z Realem to Barca zdobywa mistrza, bo stosunek bramek to 4 do 3 dla Barcy.

2

Nie oglądajcie się na Real, bo myślę, że oni na 100 procent coś stracą(są do ogrania, nie pokazują nic wielkiego- Bayern mógł spokojnie przejść, ale sfrajerzył, podobnie Barca sfrajerzyła w meczach z Alaves i Malagą i Deportivo, gdzie komplet oczek dałby to, że teraz Real mógłby zrobić laskę Barcelonie i miałby z 8 pkt straty). Barca ma tylko ligę, nie musi się martwić o LM, powinni się do tego przyłożyć i pomimo trudności dać z siebie 101%.

0

Barca wygra, wierzę w to. Mamy łatwiejszy terminarz, a Real wraz z nadchodzącym półfinałem może mieć problemy fizyczne, dlatego myślę, że może nie przegrają, bo lubią mieć farta na remisy, więc zremisują dwa mecze, np. Celta i Malaga mogą tego dokonać, bo to trudne wyjazdy.

0

Messi Kochany nasz,
Ty jesteś jak Bóg, jaki Ty jesteś ten tylko wie kto Tobą gra.
Dziś piękność twą i zajebistosc widzę i nie wierzę w te rzeczy.
Barco Wielka co masz tego piłkarza, ciesz się i pij za jego zdrowie.

1

W sumie to mamy większy pożytek z Gomesa niż oni z tego Bale'a bo co on jest szklanka to nie mam pytań.

0

Jakby był Neymar to już nie byłoby co zbierać z Realu.

0

Wątpię aby Barcelona wygrała. Chciałbym aby obyło się bez zbędnego pogromu Barcy. Może być 2-0 ale nie 4 lub 5.

0

A moim zdaniem Real może się obsrac i nie wstrzymać tempa LM i La Ligi. Mają jeszcze sporo ciężkich meczy i kto wie co się wydarzy. Oczywiście wygrana Barcy najlepsza ale remis lepszy od porażki .

1

To prawda. Barca go wystawi a Real już będzie wiedział co z tym zrobić w razie porażki. Wtedy może być walkower i po mistrzu a tak można jeszcze uczciwie powalczyć. Jak takie Las Palmas wsadziło im 3 gole i nie maja takich graczy jak my, no to może i my damy radę z nimi chociaz zremisowac bez Neymara.

0

Trzeba uważać na stałe fragmenty bo mogą wlepic z nich dużo bramek. No i na te cholerne wrzutki od których nie da się uciec.

0

Będzie piekielnie ciężko bez niego ale jestem dobrej myśli.

0

Niestety trzeba upodobnic się do Realu i zacząć ostro wykładać siano na stół i kupować talenty. Czekać z wychowankiem który będzie podobny do Leo lub Iniesty może być czekaniem do nieskończoności, dlatego trzeba zerwać z zasadą wychowanków tylko odbierać talenty za hajs jak to robi Real i przynajmniej miec super graczy na kazdej pozycji. Jak to wczoraj ktoś ładnie nazwał w Barcelonie należy zrobić kosmetyczny lifting. Sprzedać kilku niepotrzebnych zawodników zawodników kupić lepszych, młodszych i zmienić nastawienie Barcelony. Nie mogę zrozumieć ze na camp nou dostają choroby wsciekkych krów a na wyjazdach jakby te krowy wiedźma zamieniła w żółwie i dzieciaki z przedszkola. Na camp nou defensywa solidna zgrana, w Juve dzieciaki. Denrwuje mnie to

0

Barca przeje.ała mecz w Turynie i to zadecydowało. Gdyby w tamtym meczu było takie zaangażowanie jak dzisiaj Juve nie wygraloby az 3:0. Dzisiaj zawodnik który strzelił nam dwa gole był zupełnie odcięty od gry i świetnie zatrzymywany przez naszych obrońców. To co Barca odpierdzielila na tych wyjazdach to dramat. U siebie pitbull a na wyjeździe ratlerek.

0

Błędy zawsze będą dopóki nie wprowadzi się Video weryfikacji... Ale Bayern przegrał nie dlatego że był słaby ale przez Vidala. Gościu zmarnował karny na 2-0 w pierwszym meczu który mógł postawic Bayern w innym świetle. Teraz faul- nie mówię że słusznie wyleciał ale wyleciał i znowu nawalil.
Macie ból dupy jak zwykle ale jutro będzie jeszcze większy bo z taka gra nie damy rady tego zrobić po raz drugi. Jesteśmy swietna drużyna, mamy wspaniałych zawodników ale niestety w tym sezonie pokazujemy najgorsze oblicze za trenera Luisa Enrique i chyba tylko cud może nam wygrać 3 trofea. Sędziowie zawsze się będą mylić dopóki nie będzie powtórek. Błędów w spotkaniu PSG było również sporo bo Neymar nurkowal ile się dało a o Luisie nie można powiedzieć lepiej. Dlatego gdyby były powtórki to i mecz z PSG i z Bayernem wyglądałby inaczej. I co się do mnie rzucacie. Uważam że Real zasługuje na wygraną i już hejty.

6

Jak Barca wygrywala w takim stylu z PSG to mowiliscie ze Barca wygrała zasłużenie a sędzia się nie liczy. Teraz Real wygrywa tak samo i jedziecie po nim. Są super ekipa, grają szybko, skladnie, ładnie i dobrze technicznie-tak jak my w 2015. Teraz Barca gra tragedie, luki w obronie jak wiejska studnia a poziom naszej pomocy jest gorszy od poziomu polskiej drugiej ligi dlatego nie pokonamy Juve z taką gra co było już widoczne w meczu z Sociedad. Wymeczone zwycięstwo a mógł być remis. Też Barcelonie szczęście pomogło. Rral gra w tym roku pięknie na każdej pozycji, ma super kadrę- czego nie możemy powiedzieć o nas i nie będę tu antymadridista. Życzę im jak najlepiej bo nnaprawde zasługują na tą ligę i LM. Nie ma takiej drugiej zdeterminowanej ekipy. Potrafią się przyłożyć do spotkania, mają inne nastawienie niż nasza Barca która myśli ze wygra z Alaves na camp nou nawet jakby wpuścił do ataku Kubusia Puchatka.... Mentalność zespołu, brak pomysłu i brak kadry- dlatego wygramy tylko CdR.

0

Barcelona pod koniec tego sezonu jest słaba w obronie, Pique to cień pilkarza z 2015 roku. Jego forma nie jest stabilna i popelnia on maskaryczne błędy.

0

Nic dwa razy się nie zdarza... Tym razem nie damy rady, to nie chłopaczki z PSG, tylko sku*wysyny z Turynu.

0

Po ewentualnej porażce z Juve trzeba się przestawić tylko na ligę. Barca musi wtedy myśleć tylko o el Clasico. Real prawdopodobnie przejdzie dalej więc będzie musiał włożyć siły w spotkanie półfinałowe kto by to nie był musi zagrać na 100 dlatego możliwe że złapią zadyszke i liga będzie do wygrania.

12

Najsmutniejsze jest chyba to ze sam Isco zrobił więcej przez 45 min niż nasza wielka trójka pomocników z Malaga i Juve w ciągu 180 minut :/

1

Zastanów się nad sobą gdzie ten pełen wigoru, siły, walecznosci Ivan Rakitic z potężnym strzałem z dystansu... Nie wierzę w ten sezon. Jesteście świetni ale w tym sezonie gracie w kartkę. Za dużo spartoliliscie aby teraz powalczyc o ta ligę i LM. Zero walki i zaangażowania- to was zjadlo.

3

Szkoda Bayernu ale wydaje mi się że nie zasłużyli na wygraną. Znikają w starciach z groźnymi rywalami z Hiszpanii a wszyscy się cieszyli ze Real odpadnie. Oni to jednak mają to coś w sobie odkąd objął ich Zidane: walka do końca, slaba gra zastąpiona nieustepliwoscia i naciskaniem, świetna ławka, niesamowite wrzutki i najlepsza gra z głowy jaka widziałem.
Barca: świetna technika, super kontraataki, brak ławki, brak zaangażowania, rażące błędy w defensywie pomimo świetnych graczy, trener który się wypalił i nie potrafi już zapanować nad swoimi piłkarzami, Andre Gomes który jest bierny, nie bierze gry na siebie, nie widziałem jak dotąd u niego ani jednego dobrego prostopadlego podania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?