Katalonik97
Dołączył/a: maj 2014
Warszawa
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wiedzialem od samego rana, że to nie będzie łatwy mecz. Nie nastawialem się na grad goli. Po pierwszych 5 minutach doszliśmy z moim tata do wniosku podczas oglądania, że "będą się męczyć z tymi kur**mi", bo się głęboko cofnęli i są mega zmotywowani. Ale cóż. Koniec końców jest wygrana, są 3 pkt i moim zdaniem fajnie, że to ktoś inny wygrał mecz a nie Messi. Valverde wpuścił dwóch graczy, którzy strzelili dwa gole. Genialnie. Wreszcie to ktoś z ławki uratował nam mecz a nie jak zwykle Messi albo tak jak Enrique- jest 1:0 dla Malagi a on reaguje dopiero w 70 minucie po czerwonej dla Neymara. Fajnie, że od początku wpuścił Denisa- szybka gra, piękny gol. Paulinho- naprawdę ma ciag na ta bramke jak nikt inny. Co do Suareza- wyglądał fatalnie. Coś jest z nim nie tak. Oby złapał formę na wazne mecze. Wiemy jaki jest nasz Wampir. Cały mecz jak 15 latek z drugiej ligi szóstek a jednym zagraniem robi coś czego nikt inny nie jest w stanie zrobić.
23
Bądźmy szczerzy. Temu chinolowi wyszedł strzał życia a bramkarzowi obrona życia. Tyle że strony Getafe. Mają swój stadion i autobus.
0
Ze ktoś taki kibicuje temu klubowi. ;)
1
Wróciła stara poczciwa Barcelona. ;)
5
Jeśli chodzi o naszego nowego trenera to przede wszytskim dostrzegam, że chce przywrócić znowu Barcelonie piłkę. Ważne jest dla niego posiadanie i gra pomocników blisko siebie w trójkącie. Może powrót do starej wersji Pepa nie jest zły. Barcelona bez piłki cierpi więc trzeba zrobić tak, aby ta piłkę miała.
0
Wiadomo. Żarcik ;)
1
Piłkarza pochodzącego z Argentyny nie nazywa się Messi. :D
21
Jeśli Sociedad zagra tak pewnie i przejrzyście jak dziś to możemy być pewno straty pkt przez wrzutki CF. Nie ma Marcelo- do lewej i na pałę w pile karne ani lalusia. Fajnie by było jakby RSSS im dołożył.
27
Jeśli Alba będzie robił taką robotę na lewym skrzydle przez cały sezon co jest bardzo prawdopodobne to jest szansa że na dobre Neymar zniknie z pamięci każdego. Wyraźnie złapał wigor i jest pewniejszy siebie. Nikt nie wie jakie tak naprawdę stosunki łączyły go z Neymarem.
0
Przede wszytskim podoba mi się właśnie ustalona jedenastka. Enrique nigdy takiej nie wypracował. Ciągle zmiany nie działały dobrze na zespół.
2
Już ból tyłka. Barca tego gracza wychowała a nie kupiła jak 3/4 obecnego składu Wrzutek CF.
Aktualizacja. Cofam co powiedziałem. Tytuł artykulu sugeruje zupełnie coś innego niż każdy ma na myśli.
0
Po jakimś czasie gry w piłkę na pewno część włosów się wytrze samoczynnie poprzez upadki na murawę. Jednak im mniej włosów tym większa higiena. Nie wiem jak on to zrobił, ale jeśli zwykłą maszynką to jest debilem, bo taka depilacja wymaga specjalistycznego zabiegu kosmetyczki.
0
W bramce postawilbym na Niemca, ponieważ jest w formie i nie ma co zostawiać go na ławce.
W obronie dałbym mimo wszytsko od początku duet Pique- Umtiti. Na prawej obronie Semedo a na lewej można postawić Digna.
W pomocy chciałbym zobaczyć od pierwszych minut Busquetsa, Rakitica oraz Andre Gomesa.
W ataku trójka najlepszych- oczywiście nie muszę pisać o kogo chodzi. Dembele musi się ogrywaccz takimi rywalami.
Zmiany: Roberto za Gomesa, Paulinho za Busiego oraz Vidala za Semedo.
3
Bardziej czekam na mecz wrzutek CF z Sociedad niż Barcy z Getafe. Jeśli biali przegrają to będzie pięknie. Oczywiście jeśli my wygramy.
45
Już słyszę i widzę tą dzisiejszą podniete komentatorów TVP jak Grzmot będzie ladowal ogorkom hat- tricka i potem "No rzeczywiście zasługuje na złotą piłkę w tym sezonie, jest niesamowity, (gra z piekielnie mocnym Apoelem).
1
Skoro Alba tak chwali trenera to myślę, że jest coś na rzeczy i teraz lepiej mu się gra niż za Enrique. Myślę, ze chodzi o zadania w ofensywie i grę. Teraz gra jak chce a z Neymarem musiał grać pod niego.
0
Semedo, Dembele, Umtiti na plus. Dawać na zimę Seriego z Nicei i mamy super drużynę :D Jak dotąd czarnoskórzy zawodnicy świetnie się spisują.
1
Taki człowiek nie zasługuje na to, aby grać w Argentynie u boku najlepszego gracza świata.
1
Bardzo mnie ciekawi mecz PSG z Bayernem 27 września. Podejrzewam, że będzie to mecz kolejki w TVP i będe mógł obejrzeć go w pracy na drugiej zmianie :D. Jestem ciekawy jak Bayern i zarówno PSG poradzą sobie z rywalem z wyższej półki. Jak dotąd Bayern i PSG nie mieli bardzo wymagających rywali i ciężko zweryfikować poziom obu drużyn. My wczoraj mieliśmy taką okazję i wydaje mi się, że jesteśmy w zabójczej dyspozycji i oby to trwało jak najdłużej, bo wiadomo, że w tym sezonie wiele razy będziemy cierpieć razem z naszą ukochaną Barcą. ;)
1
Neymar czasami strasznie dlugo holowal pilke i nie potrzebnie wdawal sie w drybling.
0
Jesteś w formie kolego. ;)
1
Jeśli tak mecz wygrywamy 3:0 no to wyjście z tej grupy powinno być formalnością. Rotacje z Getafe i jedziemy dalej.
Nie przejmować się ze jutro Real wygra 5:0 a gar tricka na pustą strzeli Ronaldo. Wygra ZP bo mi trofea wygrał Real a nie on. Tak jest, niestety.
16
Lionel Messi- człowiek, który zawsze będzie wart więcej niż jego klauzula...
0
I to jest to o czym zawsze myślę kiedy pojawia się nazwisko Dybala- gość z ogorami czaruje a na wyższym poziomie znika, nie zawsze ale często.
6
Obojętnie co dalej się wydarzy w tym meczu Semedo jak pogra u nas dwa sezony stanie się najlepszym PO świata. Dembele- przyjęcie kierunkowe sztos.
0
Problemami Bale'a Thiago, Rafinhi czy Reusa są kontuzje. Straszne z nich szkła. Gdyby nie to zapewne zrobiliby większą karierę.
0
Jeśli ten zawodnik rzeczywiście zrobił awanturę w klubie i był zawiedziony to należy podarować mu prezent w postaci okazji do gry w Barcelonie, bo widać, że mu zależy. A zimą tak naprawdę tylko jego możemy ściągnąć, bo negocjacje będą łatwe.
7
Dembouz już wstawił zdjęcia z treningu. Leo Messi polubił :D Najpierw Suarez śmiał się do Dembele teraz Messi próbuje dodać otuchy Francuzowi. Ładnie :)
15
Czy tylko mi na tym zdjęciu przypomina Petera Parkera z trzeciej części? :) Tego po przemianie w czarnego Spidermana.
0
Czy orientuje się ktoś co z Bacarym Sagna? On jeszcze gra w City, może ma kontuzję?