8

Wczoraj nie było kalkulowania, Barca wyszła na boisko po wygrana i wiedziała co musi zrobić. Zmotywowanie i zaangażowanie na 101 procent...
Każdy wie w jakim meczu tego zabrakło, ale człowiek chce, aby Barca grała tak cały czas i nie było widać ani zachowawczego stylu Valverde ani żadnych braków. To była Barca jak z najlepszych lat za czasów Pepa.

0

Mozna zakładać że Iniesta opuści klub, ale ja nie miałabym nic przeciwko gdyby zachował się jak Wenger i jednak został :).

1

Haha FC Espanyol Madryt hahaha.

1

Why dont You play like that against Roma?!?!?!?!

2

Przeczuwam ciężki mecz i walkę do ostatniej minuty.

0

To kara za te wszystkie słowa oraz szczerze- ten klub był w La lidze tylko dzięki bramkarzowi, to jemu mogą zawdzięczać wygrane z najlepszymi, oczywiście od sezonu 13/14, bo 12/13 mieli naprawdę udany.

2

Kurde, podobała mi się dziś ta gra. Gdyby nie czerwo, mogłoby być zwycięstwo.

1

Założę się, że znowu trzeba będzie ratować ten mecz i będzie musiał wejść Messi, bo bedziemy grać nudno i do du y.

0

To jeden z ostatnich trudniejszych meczy w tym sezonie. Powinniśmy się postarać i wygrać to spotkanie, ale znając Barcelonę pewnie będzie grać na stojąco, bo w sobotę Puchar Króla i zagramy dziś słabo i raczej Messi nie strzeli.

0

Dużo się ostatnio mówi o transferach. Myślę, że Griezmann to chyba najlepsza możliwa alternatywa. Francuz zna ligę hiszpańską, strzela co sezon w lidze 20 goli lub więcej, zna się dobrze z Dembele oraz Umtitim i w drużynie byłaby super atmosfera. Jest dobry technicznie, potrafi przyjąć pilke oraz dobrze podać( nie ma tego obecnie Suarez). Myślę, że byłby to dobry transfer.

0

Może byśmy przegrali parę razy, no ale i tak mielibyśmy prowadzenie w lidze, natomiast w LM nas już nie ma, ale akurat w tym meczu w LM najbardziej zawiodło po prostu podejście do meczu, Gdyby Barca po prostu się przyłożyła i zamiast graczy w koszulach Romy, podświadomie widziała zawodników Realu, ten mecz byłby wygrany na luzie.

19

Barca miała realne szanse na wygranie wszystkich trzech pucharów w tym sezonie, gdyby:

1) Ernesto częściej stosował rotacje i nie wypompował fizycznie swoich graczy w pierwszej połowie sezonu,

2)Dawał więcej szans Dembele w LM, który nie zagrał praktycznie w ogóle w ćwierćfinale, co jest dla mnie chore i niezrozumiałe.

3) Barca musi grać systemem 4-3-3 z trzema napastnikami lub 4-4-2 ale z Dembele.

Poza tym nikt w Europie obecnie nie prezentuje takiego mega kosmicznego footballu wbrew pozorom. Roma tak naprawdę miała szczęście, że Barca podeszła do tego meczu w zły sposób. Gdyby grała w stu procentach zmotywowana i od samego początku grała odważnie, wysokim pressingiem, strzeliłaby sobie jedną bramkę i byłaby teraz w pófinale i miałaby w nim szanse na finał, bo Liv oprócz Salaha ma strasznie dziurawą obronę, więc róznie by mogło być.

0

Zgadzam się w 100 procentach. Naprawdę wyglądało to dobrze do meczu z Roma. Ogólnie gra uległa zmianie, ale nie przesadzajmy. Barca dalej gra podobna piłkę.

0

Akurat wiemy jaka głupotę zrobił Vidal w półfinale rok temu.

2

Tego właśnie chce. Wielka rzeczą jest wygranie 39 spotkań w La lidze. Gra się co tydzień a czasem w tygodniu. Trochę Barca ma szczescia w tym sezonie, ale wygrana 39 spotkań z rzędu nie wzięła się tylko z tego. Akurat teraz obrona nie spisuje się najlepiej, ale w perspektywie całego sezonu naprawde jest super. Wygrywanie trzech trofeów jest bardzo ciężkie. Real już dawno ja przegrał więc odpuścił i skupił się na LM. Gdyby rywalizowali na pelnym gazie i tu i tu, nie byłoby tak prosto. CR gralby w każdym meczu w lidze i nie byłby wypoczety. Coś za coś. Czasami tak jest, coś kosztem czegos. Wygrać trzy trofea to naprawdę sztuka, która zdarza się raz na jakiś czas.

1

Również uważam, że liga tak naprawdę weryfikuje zespół.

0

Tak jak Coutinho gra naprawdę spoko i widać, że ma barceloński styl tak Dembele nie może się odnaleźć w tej Barcelonie za bardzo. Głównie przez kontuzje i brak gry, ale oczekujemy więcej od takiego piłkarza.

1

Nie przegramy nic w La lidze do końca sezonu, mamy w tym sezonie w niej takiego farta, że nikt nas nie pokona. To coś podobnego jak miał w tamtym sezonie Real. Farta to jedno, ale sama Barcelona w lidze robiła ładne combacki i przynajmniej nie potyka się z ogórkami i nie traci punktów praktycznie u siebie.

2

Nie znajduje innego powodu jak to, że Valverde ewidentnie chyba nie był za transferem Dembele, bo kto normalny trzyma takiego piłkarza, na dodatek za ponad 100 mln, na ławce rezerwowych. Francuz jest zdrowy i gotowy do gry. Nie rozumiem człowieka, jak również tego, że Cou gra na prawej stronie i marnuje cały swój potencjał defensywy. Valverde zaczynasz mnie powoli wkurzac człowieku. Barca od czasów Guardioli nie miała chyba idealnego trenera.

1

Super gry nie pokazuje, ale jest na pewno groźny i robi przewagę na boisku z racji jego techniki i panowania nad piłka. Myślę, że w następnym sezonie stanie się już takim graczem galowej 11.

0

My też musimy po kogoś ruszyć do ataku i obrony, bo Suarez chyba już przekwitł.

7

Czemu każdy mówi, że Real łatwo przejdzie Bayern skoro ostatnio z Juventusem mało co nie odpadli?

0

Jasne i zrozumiałe jest raczej, że wszyscy LaRamblowicze są za Bayernem. Pierwszy podstawowy warunek jest taki, że Bayern nie może dać sobie nastrzelać bramek u siebie. Najlepszy wynik to 2-0 u siebie, 1-0 u siebie, a nie jak rok temu 1-2. Musi wyjść również porządny skład ze zdrowym Robertem, Robbenem i Riberym. Liczę, że chłopaki się zrewanżują za tą porażkę rok temu.

0

Jak nie teraz to kiedy?!? Bayern marzy o Pucharze. Ma na pewno lepsza obronę od Liverpoolu. Chyba jednak Bayern gorszy dla Białych. Tak mi się wydaje. Liv pcha do przodu i często zapomina o obronie
.

6

Lewy w wywiadach marzy o tym Pucharze. Nie spieprzcie tego, bo macie szansę. Macie dobry klub, dobry skład, a Real nie gra wymarzonej piłki. Kiedy jak nie teraz. Liga wygrana nie trzeba forsowac Lewandowskiego, aby był zdrowy.

0

Największą naszą zmorą od tych 3 lat jest liga mistrzów. W La lidze i CdR radzimy sobie znakomicie, zdetronizowaliśmy Real pod tym względem w ostatnich latach całkowicie, to chyba 4 sezon z rzędu, gdzie mamy szansę na kolejny Puchar Króla oraz prawdopodobnie w tym sezonie znowu odzyskamy tron w Hiszpanii. Tylko najbardziej te ćwierćfinały- to jest jakaś maskara- odpadamy właśnie wtedy i strzelamy naprawdę mało goli a na wyjazdach praktycznie wcale.

1

No właśnie. Graliśmy pięknie za Enrique i też nic to nie dało. Tylko pierwszy jego sezon był tak naprawdę udany pod każdym względem.

1

Nie zgadzam się. Jego wyniki jak narazie są kapitalne i nie zmieni nawet tego odpadniecie z LM. Bez porażki w lidze, 11 pkt przewagi nad drugim zespołem i lekki awans do CdR i to po objęciu ekipy która była w dołku po odejściu Neymara jak dla mnie kozak, dlatego zaglosowalem, że najlepiej, aby został i dostał szansę na poprawę stylu gry, bo trochę się zapedzil ze swoją taktyka bycia wyrachowanym. Musi wyciągnąć wnioski, że nie zawsze to działa.

0

Może dobrze, że taki mecz z Roma się wydarzył. Teraz przynajmniej może trener przemysli sprawę i zacznie coś zmieniać oraz zmieni system gry na 4 3 3.

0

Powtarzam, problemem trenera jest to, że nie dokonuje zmian, nie potrafi ich dobrze dokonywać oraz źle podchodzi do danego spotkania. Za bardzo zrobil z Barcy taka drużynę jaka kiedyś było Atletico, minimalizm, obrona i nic więcej. Barca nie jest stworzona do takiej gry, jej siła zawsze był atak, dlatego należy grać 4 3 3 a nie 4 4 2. I nie wiem dlaczego my ludzie amatorzy to wiemy a trener nie wie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?