45

Prawda jest taka, że Real i piękny takie szczęście jak Leo wczoraj mają bez przerwy w LM. Ronaldo takie szczęście ma w swojej reprezentacji. Przydaloby się więcej takich meczów Leo, żeby Bóg mu trochę pomógł. Liczę, że będzie tak z Francją. Piłka to strasznie niesprawiedliwy sport, a według mnie niesprawiedliwe byłoby gdyby Ronaldo miał więcej złotych piłek od Leo Messiego, bo po prostu nie jest lepszy od Leo. Nie widzę takiego aspektu gry w którym go w sumie przewyższa, bo czy Messi czlapie czy biega jak wczoraj to i tak moim zdaniem ma większy wpływ na grę. Ronaldo tylko interesują bramki, a Messi nawet w Barcelonie bierze ciężar gry na siebie i zaczyna rozgrywać od koła środkowego.

7

Francja jest do ogarnięcia. Dadzą radę.

1

Pewnie tak. :)

0

Myślę, że Chorwacja nie odpuści. Będzie chciała wygrać wszytskie mecze w grupie. Dzis końcowa tabela zależy od Argentyny.

0

Myślicie, że jutro Argentyna da radę i wyjdzie z tej grupy?

1

Jak ty to pięknie podsumowaleś.

4

Suarez ufam Tobie :)

0

Ronaldo jakie to jest dziecko szczęścia.

4

Ronaldo powinien dostać czerwoną. Nie liczy się efekt tylko intencja a intencją było uderzenie zawodnika z łokcia tylko nie do końca mu się to udało. Sędzia nie miał jaj i tyle w temacie.

0

Wczoraj dałem ponieść się negatywnym emocjom stąd mój komentarz, że Lewy to pajac jest trochę nie na miejscu. Jakby nie było doprowadził nas do tych mistrzostw swoimi golami, ale... Ogólnie gra Polaków na tym mundialu to był dramat i nie ma co się oszukiwać, zagraliśmy chyba najgorsze gó**o na tym turnieju, bez pomysłu, tylko laga do przodu i niech się dzieje wola nieba. Mam nadzieję, że teraz Polska przejrzy na oczy i nie będzie robić z naszych piłkarzy gwiazd szerokiego formatu, bo takimi nie są jak pokazał tegoroczny mundial.
Dobrego trenera poznaje się po tym jak radzi sobie w trudnych chwilach. Nasz trener nie pokazał nic, a wszytskie jego decyzje były błędne. Nie rozumiem chociażby brak Glika i Grosickiego od poczatku... Nawalka również dał ciała jako trener, nie tylko drużyna.

0

Nie wyprowadzi, bo jest cienki. Mój komentarz jest prawdziwy, przestawia to jak słabo gramy, ale w Polsce każdy robi z nas Bogów i wita się nas lepiej niż papieża. To jest skandal, żeby 8 drużyna na świecie grała tak w piłkę. Laga i do przodu. On tylko potrafi dobijac jak mu podadzą. Zero kreacji gry.

0

Ważne, że łupieżu nie będzie po Head and Shoulders a reszta nie ma znaczenia.

6

Dzisiaj Lewy przy Minie jak dziecko...

50

Polska- moim zdaniem najgorzej grająca drużyna na mundialu, zero pomysłu na grę, na aferę do przodu i niech się dzieje wola boska.
Lewandowski to jest pajac i nieudacznik a nie duma narodowa.

0

No dobra, zgoda, ale ja osobiście nie lubię takiej gry. To trochę bezradność.

0

Czyli znowu kasa w błoto. Bo ani w Kolumbii nie gra ani w Barcelonie.

0

Podoba mi się ten Thomas Kroos :).

0

Zespoły takiego typu jak Islandia wygrywają mecze tylko dzięki niemilosiernemu szczęściu... Na pewno nie umiejętnosciami.

39

Nie wiem, co ludzie widzą w tej Islandii, kaleczą piłkę nożną aż szkoda i tylko cud sprawił, że zainkasowali punkt z Argentyna, a raczej Messi im to zapewnił...
Nie ma chyba takiej drugiej drużynyb, która tak kaleczy football jak Ludziksony.

0

Mówiłem, że Argentyna wyjdzie z grupy. Chorwacja nie przegra z Islandia a potem wszystko w rękach Messiego...

8

Nasz kozak, jak ja się cieszę, że my go kupiliśmy...

0

Dziwne, bo wczoraj strzelił tego gola, ale potem znikł...

0

No ale liczy się trofeum a nie gole na mundialu. Co po golach skoro puchar trafi do kogo innego.

5

Na pocieszenie, Ronaldo z taką drużyną też nie wygra mundialu choćby miał się zes**ć. Wyjdą z grypy ale w 1/8 lub w 1/4 polegną... W sumie te gole i tak nic mu nie dadzą, tylko tyle, że je sobie strzeli. Jaka korzyść- żadna w sumie...

1

A Francja gra gorzej niż Chorwacja...

1

Jeśli jutro Islandia nie wygra, a za tydzień Argentyna pokona Nigerie, a Chorwacja Islandię to Argentyna wyjdzie i wcale nie jest to takie nieprawdopoodbne... Byłby to chyba fart mundialu... :)

0

Messi na tych mistrzostwach jest strasznie spiety- to po pierwsze. Po drugie on nie wierzy w drużynę, kto tu może mu pomóc, widzieliscie sami tą beznadzieję. Messi od początku jechał na ten mundial bez przekonania i jakichkolwiek szans na końcowe powodzenie, bo wie, że ta reprezentacja to jeden wielki chaos z pogrzanym trenerem, który potrafi tylko krzyczeć i zachowywać się jak po dwóch dawkach amfetaminy. To dlatego nic nie osiągną na tym mundialu. Trener nie umie tego ustawić, a Messi nie ma z kim grać. Sam meczu nie wygra.
Jak najszybciej niech zatrudnią Simeone. Chyba tylko on może to pozbierać.

1

Dlatego Ronaldo zdobywa złote piłki, bo jest systematyczny. W ważnych meczach strzela i tyle.

0

Messi zajechany sezonem. Zelek grał mniej i widać efekty, że mu się chce grać na tym mundialu. Szkoda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?