18

Pedro> Munir, szkoda, że nie ma go już z nami.

0

Zobaczymy jak będzie na nowym stadionie.

0

To co zrobił Karius oraz Ulraich zalicza się do kryminałów. Ramos nie dostał nawet żółtej kartki jak celowo kontuzjowal Salaha. Bayern powinien wygrać ten półfinał. Real grał wielkie zero a wygrał tylko dzięki błędom Ulraicha. Finał: powinno być 1:1 oraz dogrywka, a dwa gole sprezentowal Realowi Karius, jakby mu zapłacili tak grał tego dnia.

0

Myślę, że Real Sociedad nie będzie trudnym rywalem i damy z nimi spokojnie radę, jeśli murawą znowu nie zaszkodzi.

21

Real osiągnął spektakularny wynik wygrywając LM 3 razy z rzędu, ale miał przy tym taka fure szczęścia, że ten kto oglądał wszytskie ich mecze i trochę zna się na piłce, wie, że gole, które strzelali nie powinny padać i tyle. Błędy bramkarzy, kardynalne błędy zawodników akurat w meczach z nimi. Bardzo mnie to boli, bo wedlug mnie inni sprezentowali im te puchary niż oni sami swoją grą.

1

Ok.

0

Kurczę, zawsze chyba zwycięzca Złotej Piłki wygrywał również nagrodę najlepszego piłkarza UEFA. Jeśli się mylę napiszcie, ale wydaje mi się, że w ostatnich latach nagroda najlepszego piłkarza UEFA oznaczała z automatu wygranie ZP. Czyżby działacze poszli po rozum do głowy i dali wygrać ZP Modricowi? Co jak co, ale 3 LM z rzędu oraz finał mundialu mówi sam za siebie...

2

Z ostatniej chwili: Ronaldo musiał posmarować się mascia na ból du*y i nie mógł założyć spodni od garnituru, bo maść musiała wyschnac.

5

Teraz Luka po ZP. Zdetronizuj tego szczesciarza. Dzięki Modricowi i kolegom zdobył ta LM 3 razy pod rząd i ma szczęście, że grał w takim zespole.

0

Barca miała łatwo tylko w poprzednim sezonie.

15

Bayern zawsze ma najłatwiej, a i tak daje du*y na koniec.

0

Chciałabym, aby Barca raczej uniknela mocnych zespołów, bo wiadomo, że wtedy siły są większe, a gra z gigantami wymaga większego poświęcenia. Zobaczymy jak to się ułoży, ciężko przewidzieć.

0

Jak Barca trafi na Borrussie i Liverpool na przykład to będzie piekna grupa dla postronnego kibica.

1

Brakuje według mnie zmiennika dla Suareza. On ewidentnie z roku na rok ma coraz większe wahania formy, gra słabiej niż zawsze i nie dba o siebie jak powinien. A tak okienko można zaliczyć do udanych. Jeszcze, żeby sam trener się przetransferowal i dawał szanse nowym nabytkom.

0

Z United byśmy wygrali na luzie, gorzej będzie z Tottenhamem oraz Napoli i najlepiej ich ominąć, ale z drugiej jednak strony chciałbym Tottenham, ponieważ moglibyśmy dość wcześnie sprawdzić swoje umiejętności z rywalem z wyższej półki. Za łatwa grupa też jest nie dobra. Mógłby być Tottenham albo Napoli a potem to już jak się ułoży. Może wpaść wszystko.

0

Jak to zobaczyłem to tylko wydobylem z siebie takie "hahaha"

0

Potrafi coś zagrać, jednak jest chaotyczny, trochę taki jeździec bez głowy, do linii i luta na aferę w pole karne.

0

Myślicie, że Barcelona kupi jeszcze kogoś w tym okienku?

1

Pytanie: Kto według was znajdzie się w półfinałach LM w tym roku? Co roku zadaje to pytanie na tym etapie i co roku La Rambla się nie myli, może oprócz Romy, bo na nią nikt nie stawiał. Według mnie będą to Real, Barcelona, Liverpool i Manchester City.

0

Kurde, patrzę na skrót. Pewnie zostało to już przedyskutowane, ale Huesca może być kolejnym, ciężkim rywalem, nawet na Camp Nou.

0

Dopiero po pracy, patrzę na wynik meczu Manchesteru i takie "hahaha" :)

2

To tylko pokazuje jakim Neymar jest niedojrzalym, dziecinnym i uzależnionym od kasy piłkarzem. Umiejętności ma nieprzeciętne, ale w głowie same plewy i jeśli się nie zmieni to nigdy nie wygra ZP z takim podejściem. Miał wszystko, wspaniały zespół, który go wspierał, trenera, który na niego liczył i przed wszystkim grał w najwspanialszym klubie na świecie. Wielkie brawa dla Ivana, jednak ma w sercu Barcelonę i żadne pieniądze tego nie zmienią. Od tej pory będę go jeszcze bardziej cenił 8 darzyl zaufaniem.

0

Atletico ma nowy stadion, a już zauważyłem, że się kartoflisko robi. Oni nie umieją dbać jednak o murawy również. Chyba z La liga to Barcelona i Real trzymają poziom, jeśli chodzi o wygląd boiska. Zawsze jest ładne, ale jak jest trochę gorsze niż zawsze to i tak lepsze niż u innych ekip.

6

Wiadomo słowa Xaviego są od lat używane do tworzenia memów z samym piłkarzem jak również z ogrodnikami itd. Jednak patrząc realnie i całkiem obiektywnie, murawa jest ważna, aby grać dobrze. Nie chodzi o to, że ktoś przegrał lub wygrał, ale o sam fakt, boisko w najwyższej klasie rozgrywkowej musi, po prostu musi być na wysokim poziomie. Grają najlepsi i oczekują najlepszych nawierzchni. Barcelona gra dużo po ziemi, jej styl polega na dryblingach, dużej ilości podań z pierwszej piłki oraz tworzeniu ładnych akcji i aby taka gra mogła się udać, boisko musi być przygotowane. Kiedy nasz zespół gra na takich kartofliskach jak ostatnio, to i łatwo po kontuzję i niestety o przegraną naszej drużyny. Takie warunki sprzyjają tym co grają autobusem i liczą na cud, bramkę z du*y... Nie sprzyjają one niestety Barcelonie, która jak już powiedziałem po prostu gra po ziemi i nawierzchnia w ich przypadku musi być równa. Na stronie Realu pewnie hejteterzy wyzwaliby mnie od dzieciaków itd. ale zawsze będę uważał, że stan boiska w przypadku Barcy to podstawowy warunek, aby ta drużyna grała jak zawsze i grała dobrze. Inaczej 50% potencjału, jaki mają gracze Barcy znika już przed pierwszym gwizdkiem.

11

Real chyba ostatni raz taki problem z murawą miał w sezonie 11/12 kiedy to z Mourinho na ławce trenerskiej oraz Ronaldo w składzie grali z Levante na bardzo mokrym, nierównym i nasączonym boisku, wtedy wygrali 3:2 po ciężkim meczu a Cristiano miał po meczu rozciety łuk brwiowy.
Od tamtej pory dawno nie grali na kartofliskach, a my prawie w każdym sezonie co najmniej w dwóch meczach musimy myśleć nie tylko o przeciwniku, ale również o tym jaki będzie stan murawy... Co jest nie tak?

9

Byłby raczej pogrom gdyby odbywało się to w innych okolicznościach.

0

Wyjdź na takie boisko i zrób efektowna akcje zakończona golem to bym Ci kupił czekoladę.

0

Człowieku, na takim boisku nie da się grać, ok każdy ma takie same warunki, ale Barcelonie, która konstruuje akcje po ziemi, nie było to w smak, a dla Valladolid było to dobre, bo mogli fartem coś strzelić i potem obrona Częstochowy.

3

Ale w ogóle 0 by było. Teraz ludzie narzekają, ale oprócz ostatniego anulowanego gola, obrońcy cały mecz grali świetnie i to na takim polu minowym.

0

Ja uważam, że Barca jak zawsze ma bardzo fajny styl, w środku pola bez paniki, piłki są posylane na boki bardzo pewnie i profesjonalnie jak zawsze, akcje z bocznymi obrońcami są i ci obrońcy jak zawsze stanowią nieodzowna część linii ataku oraz gra kombinacyjna krótkimi podaniami i ładne akcje są, tak więc myślę, że Barca prezentuje jakość gry oraz nadal gra ładnie dla oka. Czasem może za wolno.

Kiedyś prezentowaliśmy szalenie ofensywny i efektowny futbol teraz wykreslilbym słowo "szalenie" i tak zostawił. Według mnie jeśli chodzi o Valverde to obrońcy za jego kadencji spisują się o połowę lepiej niż za kadencji innych trenerów i być może dlatego, że Valverde też wykreslil słowo "szalenie".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?