Katalonik97
Dołączył/a: maj 2014
Warszawa
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pewnie było już tysiąc razy, ale Barca cały czas pierwsza, na równi z Realem. Dwa punkty na Atletico. Upieklo się w tej kolejce.
3
Mieli wam poegratulowac za to, że Pique do spółki z Vermaelenem oraz decyzje Valverde wygrały wam mecz. Autobus jak cholera, ciągła żałosna gra na czas oraz brutalne faule. Leganes miało farta i tyle.
11
Coraz bardziej nie podoba mi się system Valverde. On nie jest chyba stworzony dla Barcelony. Zobaczymy dalej, ale Barca za jego kadencji jest jakaś dziwna. Vermaelen dzisiaj ani razu nie włączył się w grę w ofensywie, więc po co taki człowiek? Valverde dobrze o tym wiedział. Nie rozumiem czasem jego decyzji.
0
Matko, my to przegramy hahaha
0
Skład okej. Dziwi mnie tylko ten Vermaelen na lewej stronie. Nie będzie tam w ogóle gry. Myślę, że Alba bedzie musiał wejść, bo ciężko może być.
0
Wow, patrze na to zdjęcie Leo. On naprawdę się zmienił. Zrzucił zbędne kilogramy i zamienił je w mięśnie. Teraz wygląda bardzo dobrze. Wziął się za siebie, fajnie, że w końcu postanowił coś zrobić ze swoją fizycznoscia.
Dziś koniecznie 3 pkt. Nie liczę na fajerwerki, bo pewnie będzie nie za łatwo.
1
VAR ma wady, bo i tak niektóre sytuacje nie są sprawdzane a powinny. A te, które nie powinny to są.
0
#aledziecibędąmówićRonaldo6aMessi5.
2
#BallonD'orforLuka !!!!!!
0
Myślicie, że na poważnie jest szansa dla Luki Modricia na ZP? Czy co by się nie stało i tak zgarnie ją Ronaldo?
2
1. Jest ten VAR a i tak z niego mało korzystają. Faul na Busquetsie ewidentny a odgwizdany nie był.
2. Ramos robił gorsze rzeczy i nie dostawał czasem nawet żółtej.
8
A ja napiszę co myślę i tym razem nie poczytam La Rambli, bo panuje to ewidentny ból tylnej części ciała. Jestem mega zadowolony z naszej drużyny. Grając w 10, pokazali walkę, charakter, umiejętności oraz mądrość boiksowa i nie przegrali tego meczu. Umtiti świetnie zagrał w drugiej połowie praktycznie nie dopuszczając do stwarzanie okazji przez Girone. Jestem pewny, że ten mecz w normanych proporcjach skończylby się wysokim wynikiem dla Barcy. Pamiętajcie. Graliśmy cała druga połowę w 10 a i tak ich klepalismy.
0
Girona to dno. Umtiti wejdzie, uporzadkuje obronę i Coutinho za Vidala i jedziemy z nimi.
0
W 65-70 Cou, potem Rakitic i Roberto i strzelimy jeszcze dodatkowe dwie bramki.
0
Chętnie zobaczyłbym dziś trochę rezerwowych w podstawowym składzie, np. Arthura, Semedo, Lengleta. Ale znając trenera, będzie once de gala MZ jednej strony kiedy gramy rezerwami to nam to słabo wychodzi.
0
Jak zagrają tak samo jak podczas ostatniej wizyty, dostaną kolejne lanie. Dziś wydaje mi się, że będzie autobus.
5
Już widzę jak będziemy klepac ten Real. Pokażemy Lopetegiemu jak się gra piłką. Trzeba tylko Toronagę przykryć, żeby nie brał na szybkość, bo Benzema już wraca powoli do normalności.
37
Odkąd Messi zapuscil brodę nie wygrał ani razu ZP i Ligi Mistrzów.
4
Nie lubię Cristiano, nie lubię jego zachowań boiskowych, ale na litość boską, on nie chciał zrobić krzywdy zawodnikowi Valencii, tylko wykonywać gest, aby nie symulowal. Mama mi kiedyś tak robiła jak mi włosy myła. Szkoda mi go dziś było wiecie.
1
Dani Kabajos hahaha.
0
Isco wow.
1
Lenglet sorry.
4
Ostatnio Umtiti obniżył loty. Cały czas zachowuje spokój i ładnie to wygląda, ale w obronie daje się mijac jak samochody na autostradzie. Przyda mi się wolne i kubeł zimnej wody na łeb, bo podejrzewam, że jest tak z powodu wygrania mundialu. Nabrał luzu i źle się to mogło skończyć z Tottenhamem. Zagra Langlet, on będzie skupiony i będzie chciał zaprezentować się jak najlepiej. Ostatnio nie podoba mi się gra Big Sama. Mam nadzieję, że to minie, bo to świetny obrońca.
15
Arthur ma ruchy jak generał, to jest nieprawdopodobne. Ten sam styl gry. Miejmy nadzieję, że to będzie nowy Xavi.
0
Ja myślę, że od dawna Ronaldo działał wszystkim na nerwy, ale każdy siedział cicho, bo to była gwiazda zespołu i nie mógł nic powiedzieć. Teraz Real może być jeszcze lepszy. Ramos pewnie uważał tak od kilku lat, a teraz może spokojnie powiedzieć co myśli. A w duchu pewnie wie, że Messi jest najlepszy. Może i tego od niego się niedługo dowiemy. Kto wie.
29
Wszytsko okej, ale LM nigdy nie będzie już taka sama jak na Canal +. Żarciki stałych ekspertów, Wolski ze swoim pełnym pasji głosem oraz Wieszczycki ze swoją świecąca lysinka...
0
:D
0
Barcelona po 70 minucie staje się potworem. Messi ewidentnie poprawił prawa nogę.
8
To dziś nie zagra.
0
Leo musi pyknac parę bramek dziś. Koniecznie.