0

Ta reakcja nie wiadomo czy była złośliwa czy znaczyło to coś związanego z taktyką meczu.

11

Dembele po raz kolejny zamyka mi twarz oraz udowadnia, że stać go na dobrą grę. Wszedł i od razu minął 3 rywali przy linii bocznej. Chyba najwyższa pora, żeby wziąć się za tego chłopaka, postawić mu twarde warunki i będą z niego ludzie.

3

Najgorsze jest to, że człowiek wstaje rano z łóżka, spędza dzień mając z tyłu głowy, że wieczorem będzie świetne widowisko i już nawet nie chodzi o to, żeby Barca wygrała, ale po prostu o fajny mecz z bramkami i emocjami...

2

Co do meczu z Levante- VAR jest przełomem w piłce nożnej i tylko ludzie chorzy psychicznie mogą podważać jego przydatność w footballu. W sumie fajny temat na pracę magisterską :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Najgorsze jest to, że ten Real koniec końców dojdzie i tak do półfinału LM i jeszcze znowu wygrają, ja nie wiem jak oni to robią. Grają taką padakę, że nie można na nich patrzeć, a jestem pewny, że na 100 % dojdą daleko w LM.

8

Jaki troll? Neymar to piłkarz, który dawał nam to coś, czego teraz kompletnie brak. Sprawiał, że chciało się oglądać Barcelonę. Jeżeli ty ślepo wierzysz w to, że Dembele będzie lepszy albo, że co gorsza już jest lepszy od Neymara, to nawet się nie przyznawaj.
Rakitic robi się już stary oraz jego gra od bardzo dawna nie powala na kolana. Dlaczego więc nie zaproponować Dembele oraz Rakiticia w zamian za Neymara?

6

Bardzo chcialbym, aby Neymar wrócił. On dawał z siebie maksa w każdym meczu, nawet jak się kłócił z sędziami i doskakiwal do rywali, widać było walkę, zaangażowanie, chęć oraz pewność siebie. To jeden z najlepszych piłkarzy na świecie- jestem tego pewny. Mam nadzieję, że wróci, nawet gdyby miał odejść Dembele i Rakitic razem, ja bym na miejscu Barcy jeszcze doplacil, aby Neymar wrócił do Barcelony.

0

Jak ktoś ma na nazwisko Brzęczek, to wiedz, że nie może być dobrze... Gramy żałosną, amatorską piłkę. Wracamy na swój stały poziom. Długo nie mogło to trwać.

0

Kiedyś tak było i nie tracilismy aż tyle.

1

Matko Boska... Arthur, Busquets, Coutinho, Suarez, Messi, Neymar :O...

27

Oczywiście, że bym chcial, żeby wrócił. Zaplacilbym 100 mln i nawet dołożył do tego Dembele. :D Na miejscu Barcelony zrobiłbym wszystko, żeby go odzyskać. Chciał odejść z Barcelony, każdy myślał, że to plotki, teraz pewnie też każdy myśli, że to plotki. A według mnie jest coś na rzeczy na pewno.

1

1)MESSI
2)Neymar
3)Eden Hazard
4)Philippe Coutinho
5)Cristiano Ronaldo

7

Każdy jest kozak póki nie zagra w Barcelonie. Wtedy pasmo trudów przygniata takiego kozaka i robi się z niego muchomor (oczywiście nie mówię o każdym).

0


0

Sprzedałbym Dembele i Malcoma oraz dołożył im Rakiticia żeby wrócił Neymar i stworzył niezniszczalna maszynę z Leo, Luisem, Arthurem, Cou i Busquetsem.

1

Myślę, że Neymar prędzej czy później znowu założy koszulkę Barcelony. Wcale nie wykluczone, że już w następnym sezonie. Co to za więź skoro kolega klubowy w meczu towarzyskim, fauluje go z premedytacją. Cavani nigdy nie dogada się Neymarem. Neymar nie ma tam kompletnie przyjaźni pozaboiskowej jak w Barcelonie z Leo czy Luisem. Podejrzewam, że Neymar częściej dzwoni do Leo i Suareza oraz spotyka się z nimi w czasie wolniejszym niż z samymi piłkarzami PSG.

0

Też tak uważam. :)

0

Jest Givenchy Paris, jest szacunek. :D

2

Z tym Dembele to już zaczyna robić się lekka paranoja. Niedługo dziennikarze napiszą, że załatwił się w toalecie i część jego odchodów przykleiła się do muszli. Jak Messi notorycznie w tunelu na Camp Nou pluje na podłogę to nikt nie widzi, a jak Dembele nie poskłada ubrań to już awantura. Już bez jaj ludzie.

0

Mówię ogólnie, a nie o obecnej Barcelonie.

4

Właśnie otwierają się tylko drużyny dobre. Te słabsze grają autobusami i ciężko sforsowac ich obronę. Francja jest najłatwiejsza do gry. Również Premier Legaue w ostatnich latach nie wygrywa absolutnie niczego, jeśli mowa o europejskich pucharach. Wszystko zgarnia Hiszpania. Barca i Real to najlepsze zespoły na świecie i nikt mi nie powie. Grają otwarcie, nie stawiają autobusów i się nie boją atakować. Styl gry piękny jak i efektywny. Powoli City wchodzi na taki poziom oraz muszę przyznać Juventus.

13

Bo liga hiszpańska jest najtrudniejszą ligą na świecie i nikt mi nie powie o jakiejś przereklamowanej Premier League, gdzie taki Manchester United jest w dole tabeli. Widać wyraźnie od początku sezonu, że Barca myśli o LM i czasami brakuje im koncentracji i motywacji na mecze w lidze hiszpańskiej z teoretycznie słabszym rywalami.

1

Kolegom na La Rambli czasem odbija więc się nie przejmuj. Uważam, że Barcelona ma problem głowie w podejściu do meczu. Gdy jest trudny rywal, skupia się i gra jak przystało. Kiedy przyjeżdża sobie taki Betis na Camp Nou grają na stojąco, bo myślą, że tak czy siak wygrają. Wczoraj się przeliczyli. Tak samo się z Roma przeliczyli i z Levante gdzie mieli szansę zagrać sezon bez porażki. Ich głupia mentalność spowodowała porażkę w sezonie oraz odpadniecie z LM tylko i wyłącznie słowo Attitude- nastawienie.

2

Zapewne wielu uważa, że Neymar ma w główce tak samo niepoukladane jak Pogba czy Dembele, ale tak na dobrą sprawę, pamiętacie jakiś wybryk z jego strony gdy był w Barcelonie? Na przykład, że naruszył jakiś regulamin lub spóźnił się na mecz?

1

Zapewne piłkarze też tak myślą. Woleliby zostać w domach i grać pewnie co tydzień w lidze niż wyjeżdżać na te reprezentacje.

0

Na jesień Barca jest zawsze mega mocna w LM w fazie grupowej, na wiosnę przychodzi mega zastój i drużyna gra słabo. Zobaczymy.

4

Zgadzam się niepodważalne. Cenię jednak, że pomimo wczorajszej słabej gry Barca się nie poddała i walczyła do końca i tak naprawdę gdyby nie dziecinny błąd Marca i ta czerwona kartka dla Ivana, może byśmy nawet to wygrali.

1

W powodem naszej słabej gry było podejscie do tego spotkania. Gdybyśmy wyszli do nich jak od początku drugiej połowy, dostaliby dziś lomot.

0

Przyznam szczerze, że jestem niestety w pracy i nie oglądam meczu. Damy radę to wygrać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?