0

Zainteresowania: Big ass! Hahaha :D

0

Luz, chłopie. Tylko mówię.

0

Po raz kolejny Barca pokazuje, że jest w mega słabej formie w tym momencie, a szkoda, bo sezon wchodzi w decydującą fazę... Moim zdaniem zły skład wyszedł dziś na boisko, a Coutinho, przykro mi na niego patrzeć. Cóż się z nim stało? Tu chyba bez pomocy psychologa się nie obejdzie, tak mi się wydaje.

1

Fajny masz ten awatar :D

65

Dziś tylko najsilniejszy możliwy skład. Po tym meczu mamy tydzień odpoczynku, gdzie inni grają w LM. Powinniśmy dziś to wygrać i zagwarantować sobie super przewagę nad głównymi rywalami. Nie zgadzam się, że dziś powinien wyjść eksperymentalny skład. Zbędne rotacje nie wychodzą nam na dobre. Poza tym dziś nie będzie Jordiego Alby i trzeba zneutralizować ten brak kimś naprawdę dobrym z przodu i nie wyobrażam sobie dziś rezerwowego składu.

0

Jutro gdyby zwyciężyli, byłoby fajnie, 8 nad białymi, 9 nad rzeźnikami Lidla... Ale pewnie będzie ciężko jutro wygrać i coś czuję remis.

0

Coutinho musi grać w pomocy. Nie wiem jak EV to zrobi, ale on na skrzydło się nie nadaje. Ale fakt, faktem zjazd zaliczył straszny.

2

Gdyby w dzisiejszym meczu na PO grał Roberto, Vinicius objechałby go z 10 razy przez pierwszą połowę.

0

Nie ma co gdybać. Zaraz się okaże jak zagra Barcleona. Szkoda, że będziemy grać w 10, ale to już inna sprawa. Nie skreślam Malcoma, ale dlaczego posyłają chłopaka na głęboką wodę, gdy ten prawie w ogóle nie umie pływać. Mało gra, nie jest zgrany z zespołem... Albo Valverde okaże się geniuszem taktyki albo kompletnym hipokrytą.

0

Jakoś jego gra w tym sezonie nie porywa i nic nie wskazuje na to, aby akurat w tym meczu odpalił.

0

Jedyne czego można się obawiać przed dzisiejszym meczem to naszej gry obronnej. Mam nadzieję, że nie wyjdzie Roberto, bo on jest zwyczajnie słaby. Robi głupie błędy. Cały czas coś kuleje gdy nie ma Umtitiego. Jeśli chodzi o atak to bez wątpienia to nasza najmocniejsza strona i środek pola również.

0

A ja myślę, że znowu wygramy i ten mecz będzie dużo łatwiejszy od tego z Valencia :)

19

Eleven Sports jak ja was szanuję.

0

A jakby przeszło PO to by było to samo co teraz we Francji a tak nie jest.

0

Tylko, że na STS masz mały ekranik to sobie poogladasz. Mój tata musiałaby mieć głowę w monitorze.

25

Opłacało się gonić za jednym pktem, przewaga powiększa się nad Atletico jakby to nie wyglądało :D

3

Ty tak na serio? xD

4

Real zapłaci rachunek xD.

1

Sedziowanie jak zwykle parodia. Nie powinno być pierwszego gola dla Valencii tylko wolny z bliskiej odległości dla Barcelony. Kto wie jakby ten mecz się potoczył.

1

Wygramy to tylko tylko Alba za Roberto i potem Arthur.

0

Na miejscu Barcy rozwaliłbym tą Valencie w pierwszej połowie z 3:0 a w drugiej Messi sobie schodzi wspólnie z Arthurem i odpoczynek przed Realem.

10

Żona mówi do męża:
-Gdy wychodziłam za Ciebie byłam głupia i ślepa
Mąż odpowiada:
-No widzisz z ilu chorób Cię wyleczyłem.

4

Barca udowodniła po raz kolejny, że jak trzeba to potrafi zacisnąć zęby i wygrać w spektakularnym stylu.

11

Arthur zjada tych wszystkich Pogbów, Eriksenów oraz Kevinów.... Znakomity piłkarz. Jak on trzyma piłkę to ja nie mam pytań.

0

Messi myślę, że dziś to ogarnie.

0

Jak z PSG dali radę, to z Sevillą tym bardziej. Ja w to jak najbardziej wierzę, ale wiem, że będzie to ciężkie. Mogą strzelić nam jakiegoś farfocla i będzie bardzo bardzo bardzo ciężko.

1

Jutro Cillessen, Alba, Pique, Lenglet, Semedo, Busquets, Arthur, Rakitic, Messi, Suarez, Coutinho i jedziemy z nimi. Jestem pewny że im dołoża, ale czy awansują, mam nadzieję, bo są lepsza drużyną od Sevilli i wie to każdy kto ogląda piłkę.

8

Wow, Dembele strzelił już 13 goli i zaliczył 5 asyst w tym sezonie. Po tak słabym początku, kto by się spodziewał, że zacznie wnosić tyle dobrego do drużyny. Ładnie to wygląda.

0

Ale to pomocnik. Na skrzydle trzeba być szybkim jak Dembele a on mi bardziej pasuje do gry w środku pola od lewej flanki.

0

Coutinho jest pod formą. Ludzie to znakomity zawodnik. Jeśli wy go po kilku słabych meczach chcecie sprzedać to puknijcie się w główki. Zobaczycie, że się wykreuje, a poza tym, gra nie na swojej pozycji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?