Katalonik97
Dołączył/a: maj 2014
Warszawa
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
:'' (
1
Jeśli w tym zawodzie nie masz znajomości, czyli kogoś kto Ci znacząco pomoże i nakieruje, w takim kraju jak Polska "samodzielny" prawnik nie ma szans na godziwe zarobki.
0
Wydaje mi się, że i tak wygra Ronaldo :D Przekreca, przestawia i wygra. Nie mówię, że powinien wygrać Messi chociaż pod względem indywidualnym zdobył więcej trofeów od Ronaldo, ale tak czy siak Modricowi się ta piłka należy. Jego rok był niesamowity, pomijając teraźniejsza formę.
1
Pamiętam jak wszyscy ludzie tu mówili, że Dembele będzie lepszy od Mbappe i ma większy potencjał. Jak dotychczas nic na to nie wskazuje.
12
Ale ja bym go zamienił z powrotem na Neymara. Bylibyśmy nie do pokonania. Z taką pomocą i atakiem.
1
Gdyby Malcom częściej grał to uważam, że ma realne szanse, żeby wygryźć Dembele. Jest lepszy fizycznie, miał wczoraj kilka takich fajnych potyczek, gdzie musiał wziąć rywala na plecy i zawsze z geo wychodził, po czym schodził ładnie do środka i rozrzucal piłkę. Niżej trzyma się na nogach, co od razu daje mu przewagę w dryblingu i jest moim zdaniem bardziej wyluzowany i elastyczny gdy gra. Zobaczymy czy Valverde wyciągnie wnioski i da mu szansę z Betisem.
0
Tymi paroma minutami Malcom udowodnił, że potrafi coś zagrać xD.
9
Inter miał w tym meczu farta, trzeba przyznać. Powinno być z 0-4 gdyby Barcelona wykorzystała wszystkie okazje.
1
Wszyscy poza Ousmanem "strata" Dembele grają bardzo fajnie. Nie ma się do czego przyczepić. Brakuje tylko wykończenia, aby sforsowac ten żałosny autobus. Dembele irytuje strasznie tą swoją grą.
1
Neymar zmienił klub na siłę. Nie poszedł za głosem serca. Serce na pewno podpowiadalo mu, żeby zostać, ale pieniądze i chęć wyjścia z cienia Messiego- śmieszy mnie to aż do teraz, wygrały. Teraz jest w cieniu Mbappe i Cavaniego. Nie jest najważniejszy w zespole i utknął w punkcie zero. Już w Barcelonie miał większa rolę na boisku niż w PSG. Słabo.
1
Bardzo dobrze, że Messi nie zagra. Valverde pewnie specjalnie chce go wziąć, żeby się przejechał i trochę pobiegał na obcym obiekcie na treningu. Taka przebieżka. Nie ma co się spieszyć. Jak na razie 3 mecze i trzy zwycięstwa w tym jedno z Realem. Barca sobie radzi, nie zawsze tak świetnie, ale radzi. Messi na razie jest zbędny.
2
W ostatnich dniach jestem zdumiony sytuacją związaną z Leo Messim. Jest to niewyobrażalne jak szybko dochodzi do zdrowia, trenuje na pełnych obrotach, ma świetny nastrój oraz wielką ochotę do gry.
11
Już teraz wiemy czemu Valverde gra pierwszym składem. xD
4
Co by nie mówić, to Ernesto ustawił drużynę oraz on dobrał skład na dwa ostatnie spotkania. Jak widać, dobrał ten skład dobrze i drużyna zagrała wspaniale, poza tymi 15 minutami z Realem oraz 10 minutami z Interem- perfekcja w obronie oraz w pomocy.
10
Rzeczywiście z Isco byśmy zrobili u nas potwora w środku pola. Ma rację. Może kiedyś przyjdzie, bo on sam siebie oszukuje. Wybrał ten Real z pieniędzy a od lat nie gra tyle ile chce i siedzi tu tylko, bo zdobywają trofea. Asensio jest przeceniany i to strasznie. On jest strasznie drętwy, gdzie mu do Messiego ludzie. Uda mu się raz na ruski rok coś strzelić i te jego ciągłe wrzutki, gdy nawet nie patrzy czy ktoś jest w polu.
0
Myślicie, że wobec fatalnej formy Modricia Ronaldo jednak zgarnie ZP?
0
Deportivo Alaves na drugim miejscu w tabeli. Pewnie było, ale wow...
0
Śniło mi się, że wygraliśmy 2:0. Pierwszy gol padł w pierwszej połowie, drugi w drugiej w końcowych minutach bodajże Coutinho przypieczetowal, ale jak będzie na jawie, to się okaże za niedługo.
0
Co do wczorajszego meczu. Podobało mi się jak Barcelona zagrała. W obronie bardzo pewniez Pique wziął się za grę nareszcie i jest bardzo skupiony oraz pewny siebie. Arthur jest zawodnikiem naprawdę wysokiego kalibru, on gra jakby był w tym klubie od lat. Jego spokój i opanowanie są godne wielkiej pochwały. Jedynie mam żal do Valverde, że nie daje szans Malcomowi. Nie wiem czemu on jest jak pokrzywdzony. Słabo sprawdza się na treningach? Nie rozumiem czemu notorycznie EV pomija go w składzie. Nie musi dawać mu grać w każdym meczu, ale na litość boską możnaby było mu dać szansę wczoraj...
0
Jestem na tak. Ale szanse na takie coś oceniam w okolicach 20 %. :(
1
Mecz z Interem, Rafinha w ogóle nie gra. A co tam wystawię go dziś. Valverde ty mistrzu.
7
Tak się złożyło, że jestem w domu i oglądam powtórkę United z Juve. Matko mieliście rację, ten Kołtoń był taki podniecony Ronaldo, że nie wiedział, że mówi tylko o nim. Masakra. Co w nim jest takiego...
0
Może mnie ktoś oswiecic i przypomnieć kiedy jest planowany powrót Big Sama na boisko?
31
Barcelonie przyda się taka absencja Leo. El Clasico będzie wyrównane i czekam na naprawdę dobry mecz Barcy. Gramy na Camp Nou, więc liczę na zwycięstwo. Mamy dobrych graczy i wiem, że potrafimy grać bez Messiego.
0
Jeśli Leo ma zapierniczac cały sezon na najwyższych obrotach a w meczu (półfinałowym)? LM wyglądać jak w meczu z Roma to lepiej niech odpoczywa. Barca sobie poradzi. Gra dziś nie wyglądała tak tragicznie jak każdy to przedstawia.
1
Wkurzają mnie ludzie na tej stronie. To, że Valverde nie jest za dobrym trenerem nie znaczy, że należy kibicować Sewilli, aby on został przez to zwolniony. Ta cała żenada z wami "kibicami" jest przesada. Odejdzie Messi i 50 % procent użytkownikow pójdzie kibicowac Arabom. Żal mi was, Elo, niech Barca roz*ebie tą Sewille w pył i znów będziecie całować w d. Valverde.
7
Powiem szczerze, przyjąłbym znów Neymara w Barcelonie z otwartymi ramionami. Każdy zasługuje na drugą szansę. Chęć zmiany klubu nie jest niczym złym, miał tu wszytsko. Rzeczywistość szybko sprowadziła go na ziemię, że w Paryżu nie zawsze co dotknięte zamienia się w złoto. On pchał naszą grę do przodu. To z nim Barca stworzyła najlepsze trio w historii. Wraz z jego odejściem się coś skończyło. Coś czego nigdy może już nie być...
1
Nawet jakby Neymar powiedział bardzo złe słowa na Barce, nie zmineilbym zdania co do jego umiejętności piłkarskich. Nie chciałbym wtedy, żeby do nas dołączył, ale umiejętności ma i będzie miał znakomite. Tęsknię za nim. Wraz z jego odejściem, jednak coś się zmienilo w Barcelonie.
0
Barca 2015 z Neymarem była najlepsza w historii. Dalej pięknie klepala, ale też grała z kontry.
0
To przez tego wuefistę na ławce trenerskiej. Ciepłe kluchy, zero pomysłu oraz tego czegoś właśnie, Guardiola to miał, Enrique to miał, on tego nie ma. W pierwszym sezonie miał szczęście. Teraz jak jest lekki dołek, nie potrafi ogarnąć drużyny.