Katalonik97
Dołączył/a: maj 2014
Warszawa
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
No i jest 3:0 dla Sevilli. Dlaczego? Bo Sevilla gra u siebie. Jestem święcie przekonany, że Barca w Pucharze Króla przejdzie dalej wygrywając 3:0 lub 4:1, a jeśli już nie przejdzie to na pewno wygra ten mecz a Sevilla będzie grała bardzo słabo.
51
Jak ja nie cierpię takich żałosnych, słabych piłkarzy, którzy jak nie potrafią nic zrobić to kopią. Jest to zachowanie godne krytyki.
3
U siebie myślę, że rozwalimy tą Sevillę. Ona ma dwa oblicza. Topowego hiszpańskiego zespołu pierwszej ligi na swoim stadionie, sredniaka z drugiej ligi na obcym obiekcie. Myślę, że Barca awansuje.
4
Gdyby Malcom wykorzystał ta sytuacje Barca wygrałaby myślę ten mecz, ale cóż. Barca weryfikuje Malcoma.
0
Co Barcelona tworzy pakę to ja nie mam pytań...
4
Dembele schodził z boiska o własnych, to bardzo ważne przy urazach. Zwłaszcza są krótsze niż te , gdzie piłkarz opuszcza boisko na noszach. Zagrał niesamowite spotkanie. Robił wszystkich w konia jak swego czasu Neymar. Myślę, że będzie to jakieś 2 tyg przerwy.
0
Leganes będzie dziś rozwalone.
0
Sevilla będzie (Kier)dolnięta w Pucharze Króla przez Barcę.
1
Czasem się dziwię. Po co z całym szacunkiem takie Levante składa skargę na Barcelonę? Przecież są ewidentnie słabsi od Barcy, nie wygrają pucharu króla- to graniczy z cudem, grają słabo, jeszcze żeby w dzisiejszym meczu coś pokazali to ok, ale Barca praktycznie na luzaku wbiła im trójkę... Będąc prezydentem Levante, nie miałabym wstydu składać skargi na Barcelonę. Zaraz mi ktoś napisze, że każdy klub by tak zrobił. Ok zgadzam się, ale Chumi grał w pierwszym meczu a i tak zagrał na poziomie podstawówki, a Levante i tak wygrało 2:1... Zobaczymy jak to się rozwinie, ale będzie cholernie szkoda gdy odpadniemy, bo myślę, że gdy zostaniemy, znowu tradycyjnie wygramy PK, zdeklasujemy każdego, jak nie na wyjeździe, to na Camp Nou. Dobranoc.
0
Czy to pewne że odpadamy?
0
Jedyne o co się boję w dzisiejszym meczu to słowa Murillo i Lenglet....
0
Myślicie, że Barcelona dziś wygra i przejdzie dalej?
2
Odpowiadając na tysiące pytań o transmisję meczu Barcelona - Levante. Nie będzie transmisji w żadnej TV w Polsce. Tylko streamy internetowe, najlepiej soccerstreams.
11
Trochę nie zgadzam się z większością osób na tej stronie, że Barca nie ma stylu. Ma bardzo bardzo podobny styl do Stylu Pepa Guardioli. Gra oparta na posiadaniu piłki, gra z pierwszej piłki, krótkie podania, gra przede wszystkim po ziemi. Wczorajsze akcje Coutinho z Messim i Suarezem były bardzo efektownym akcjami. Fakt nie zawsze Barca gra porywająco, ale nadal uważam, że gra ma swoisty styl. W takim razie kibice Atletico maja dopiero ciężkie życie. Oni wygrywają albo 1:0, albo przegrywają. Grają brzydko, zero ładnych akcji, gra oparta na fizycznosci oraz w dużej mierze na przypadku, po prostu szczęściu. Luta do przodu i może Godin wbije.
5
Wzięło mnie na przemyślenia z rana przy herbatce...
Praca Valverde w Barcelonie? Wyniki, bilanse, statystyki są bardzo dobre, w poprzednim sezonie najdłuższa seria w lidze bez porażki, wiele meczy wygranych z trudnymi rywalami, ale to chyba tylko tyle tych pozytywów. Jakoś dziwnie się ogląda Barcelonę za jego kadencji, niby cały czas styl pozostał ten sam, ale sposób jego wykonania, rotacje samego trenera oraz sposób podejmowania przez niego decyzji pozostawia wiele do życzenia.
1
Piłka nożna w dłuższym okresie weryfikuje zawodnika oraz jego rzekomy talent. Niestety nie każdy zawodnik ze szkółki Barcelony będzie wielkim zawodnikiem... Munir to nie to. Ale powodzenia.
0
Messi w rewanżu ogarnie to nawet, jeśli będzie 3:0. Problem w tym że nasza ławka rezerwowych niema w ogóle rytmu meczowego i trzeba uczciwie powiedzieć, grają do bani.
1
Te wasze Czumia i Mirandy to się nadają do podawania piłek i czyszczenia butów graczom Levante. To samo nasz super nowy obrońca - rezerwowy, który nie odnalazł się w Valencii....
1
Nie zawsze dobry piłkarz będzie dobrym trenerem. Tak jest, było i będzie.
0
Gra Atletico przyprawia mnie o ból głowy, a gra Realu opiera się tylko na wrzutkach na pałę w pole karne. To jest słabe.
0
Messi z Suarezem mają więcej bramek od Atletico i Realu?!?!? Za to już na tym etapie sezonu należałaby im się za to nagroda...
1
Fajnie, że zdobywamy te ważne punkty raz za razem. Myślę, że Barca w tym sezonie po raz kolejny zgarnie ligę hiszpańską, na to się zanosi. Koniec końców to zapewne Real i Atletico będą walczyć z Barceloną a Sevilla z innymi niespodziankami takimi jak Alaves wyłamią się pod koniec.
Co mnie martwi, spada rola Coutinho w Barcelonie. Tak naprawdę widać teraz ile daje nam Dembele a ile Coutinho. Francuz wziął się za siebie, coraz lepiej rozumie grę i miejsce w składzie według mnie dla niego jest obowiązkowe, aby osiągnąć coś więcej w tym sezonie.
4
Real gra dalej na wrzutę na pałę w pole karne.
1
Ja mam cały czas nadzieję, że ten Rabiot nie dołączy do Barcelony. Niech się opamiętają i nie kupują kolejnego Gomesa...
8
To nie Real, to Barcelona, tu nikt nie gra, żeby Messi był zadowolony. :)
1
Aby wytrzymał do końca sezonu i w wakacje operacja.
0
Jaki jad. Stwierdzam fakty, z dobrymi drużynami Robert nie pokazuje pełni swoich możliwości.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Lewandowski już Ci się jeżą przez Liverpoolem włoski. Zobaczymy jaki jesteś mocny, stawiam, że Bayern wymięknie.
30
Niezwykle ciekawym meczem byłoby spotkanie Juventusu z Atletico. W obronie takie same pary suk**synów. Godin i Savic kontra Chielini i Bonucci. A wyniki po 0-0 w obu meczach i potem dogrywka i karne.