6

Denerwują mnie już komentatorzy, czy to z Eleven czy z C+. Orłowski wczoraj mówi, że kolejny mecz do zapomnienia, jeśli chodzi o Coutinho. To samo mówią inni. Uwzięli się na Brazylijczyka strasznie, a przecież gra dosyć solidnie i bez porównania do poziomu Andre Gomesa, nie bądźmy śmieszni.

2

W połowie Messi, w połowie pierdoła.

3

Luis Suarez - niesamowity paralityk....

4

Adminie, czy to już? Tak, to już. Pozdrawiam.

14

Tytuł po meczu będzie brzmiał : "Tak to już". " Visca el Barca.

19

No i czar wielkiego Zidana prysł...

6

Dokładnie, nieźle, ja tam wierzę w takie coś. Może to być rzeczywiście prawda.

0

Może i padło to pytanie oraz odpowiedź na nie, ale czy mecz nie jest przypadkiem o 21? Na stronie jest 21 30.

45

Dziś w takim meczu, nie wyobrażam sobie Malcoma na ławce. Po takim spotkaniu z Espanyolem, które było tak naprawdę bardzo dobre w jego wykonaniu, nie akceptuję ławki w dzisiejszym meczu.

0

Nawałka a teraz zwałka...

1

Wykonujesz świetną robotę. Zdarza mi się nie czytać wszystkich Twoich ciekawostek, ale większość czytam i one naprawdę mnie zaskakują. Nigdy w życiu nie pomyślałbym, że takie coś ma miejsce gdzieś na ziemi. :)

2

Ostatni tydzień i maraton meczy Barcy rusza na dobre. Jednak wolę oglądać piłkę klubową. :D

9

Znakomite zachowanie kibiców Betisu. Bydło z Valencii, kibice Espanyolu oraz z Madrytu powinni się uczyć szacunku dla prawdziwych graczy, a jeśli robią wielkie rzeczy, powinni ich oklaskiwać, a nie rzucać zapalniczkami czy bananami...

6

A znając Suareza to tylko taka ściema na reprezentanację i on już jest zdrowy. :D

1

Według jednego gościa, Messi do tego strzału tylko dołożył nogę, więc wiecie. Odpisał mi jeden na fb kiedy skomentowałem post.

3

Luis Suarez, nie wykorzystaj trzystu procentowej sytuacji sam na sam w polu karnym, a za parę minut podaj piętą zaliczając asystę sezonu. Dlatego to napastnik kompletny. Nie tylko dobijajacy #KrzysztofPiątek.

0

Znowu zaczynają się te żałosne wrzutki... :(

1

Czuję finał Barca - City, ale przecież wiadomo, że może być zupełnie odwrotnie. Wszystko zależy od dnia, formy, dyspozycji, ale co by nie powiedzieć to omijamy według mnie najgroźniejszych rywali, czyli Juventus i City. Oni zagrają ze sobą, dla nas drabinką łatwiejsza.

0

Według mnie do bani zrobili z tą drabinką że względów marketingowych. Losowania są fajne i emocjonujące, a w sytuacji gdy każdy już zna potencjalnego przeciwnika, może jest to dobre dla drużyny, ale wydsje mi się, że nie dla widowiska.

0

Czy to będzie Gareth Bale Barcelony?

66

Dzieci poszły spać, można napisać. Rano dzieci pewnie i tak odczytają.
Nie wiem jak można najpierw pisać, że Barca wygra LM gdy był rezultat 2:0, a przy 2:1 i słabszych 15 minutach gry Barcy zwalniać trenera i bluzgać na zawodników.
La Rambla to przełom w historii tej strony, a takie komentarze tylko psują tutejszą atmosferę.

8

Coutinho, jak nie dzisiaj to kiedy ja się pytam?!?!
Życzę Ci, abyś zamknął nam wszystkim japy.

5

Co do tytułu głównego artykułu. Jeśli Barca siądzie od pierwszych minut na Lyon, zagra wysokim pressingiem, to nie ma opcji, aby nie strzeliła bramki. Nie oszukujmy się, Lyon to na pewno nie Ajax, oni nie potrafią tak dobrze grać piłką jak Barcelona. Jeśli strzelą bramkę to najprawdopodobniej z kontry albo po jakimś fatalnym błędzie. Mam nadzieję, że nasi zagrają dziś z tzw. "jajem", co na pewno spowoduje awans do ćwierćfinału.

0

Na Fortunce kurs na Lyon ponad 11. No ciekawe czy będą wypłacać. Ja mam nadzieję, że nie. :)

2

Tylko zawodnicy Barcy są skłonni do takich zachowań. Ten klub to jednak coś więcej niż klub.

0

Możecie się śmiać, ale nie za kolorowo się to zapowiada, jakby nie mówić.

0

Jeśli Dembele będzie szklany a Cou nie wypali, to możemy powiedzieć w przyszłości, że ponad 200 mln poszło się je*ać.

0

Gramy dno. Czarno widzę to przed Lyonem.

2

Pomyślałem przed chwilą o tym co napisałem rano, czyli kwestię Rafała Wolskiego odnośnie ostatniej akcji pamiętnego spotkania z PSG. Ten komentator robi niesamowitą robotę. Dosłownie majstersztyk. On tak to przeżył jak kibic Barcy, chociaż jest neutralny w stosunku do naszych pupili.

127

Rafał Wolski: "... ter Stegen poturbowany, ale i tak kuśtyka w pole karne PSG. Dawno nie widziałem takich rzeczy, dawno nie widziałem takiego meczu, Neymar... I Rabiot, nie, to tak Rabiot, jeszcze raz, teraz już z otwartej gry, Neymar chce zwieść rywala, lewa noga Neymar dośrodkowanie - Roberto, Sergi Roberto, Sergi Roberto, to jest NIE-MO-ŻLI-WE, możemy powiedzieć jedno, niemożliwe nie istnieje..."

Pozdrawiam VeB oraz życzę wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?