1

A i tak w poprzednim sezonie wniósłbyś więcej do naszej gry niż Coutinho, Dembele, Rakitic razem wzięci.

0

@Wilczeq dokładnie, ja już nie patrzę na styl, bo w przypadku Argentyny nawet nie ma co spodziewać się dobrej gry. Chodzi o zwykły fart i żeby wygrał po prostu.

10

Życzę Messiemu z całego serca, żeby ogarnął jakoś ten bałagan i pociągnął ten zespół bez trenera. Życzę mu olbrzymiego farta, szczęścia i w końcowym rozrachunku wygranej w Copa America. Zasługuje na to, jest najlepszy na świecie.
Kochającą rodzinę, pieniądze, wspaniałą karierę, zdrowie już ma. Nie ma trofeum z reprezentacją, więc aby spełniło się jego marzenie!!!!!

0

@BarcaInfo To ewidentnie wygląda na to jakby Cavani żegnał Neymara. Powiedział to tylko niejasno i ubrał w inne słowa.

4

@Piotr,1985 zaraz powie Kabanos :D

5

Fornalias :D hahah, Szpaku pozostaniesz legendą w tym kraju.
Kabajosa :D hahaha. Szok

1

@Kapitan hawk hahaha dokładnie.

5

Caballosem, Fornalasem, Fornalasem, nie znam typów Panie Darku. :D

4

Najbardziej lubię te podniecanie się po meczach z Belgią i Włochami. Już memy w Internecie, że Polska pokonała wielkie drużyny, a i tak zawsze zostajemy zweryfikowni jakiś czas później i nagle już nikt nie mówi, że wygramy całą imprezę. Dobra gra i zwycięstwo, a zwykły fart i zwycięstwo to dwie różne rzeczy, które warto potrafić odróżniać.

0

@LordB007 Szkoda by mi było gdyby grali dobrze, a że grają chu*owo, to w ogóle mi ich nie szkoda. Zasłużenie przegrywają. Napompują się po szczęśliwych zwycięstwach, zrobią z siebie wielkich graczy, a przychodzi Hiszpania i tak zawsze dostają do jaja.

2

Kapitalna gra Hiszpanów. Ci chłopcy są niesamowici, a Polska jak to Polska. Lekcja footballu i sprowadzenie na ziemię po fartownych zwycięstwach.

2

@bartekvisca Dembele nie robi różnicy, pomimo swojej szybkości, gubi się w grze kombinacyjnej, notuje ciągłe straty i jest bardzo niedokładny. Neymar jest od niego dużo lepszy. Francuz moim zdaniem nidgy nie wyskoczy na jego poziom, bo nie ma tego czegoś. Neymar po jednym sezonie w Barcelonie już stał się jednym z czołowych graczy. Dembele zagrał już drugi i jakoś nie zanosi się, że nagle będzie wkrecal wszystkich w ziemię jak Ney
Fakt, Brazylijczyk również tracił trochę piłek, ale zaraz po stracie, następna akcja była dowodem, że jest wspaniałym graczem kiedy mijał rywala jak tyczkę.
Wybór pomiędzy Dembele i Mbappe był dla Barcelony trudny. Postawiła na Dembele, jak się okazało nie był to super wystrzałowy wybór, jak na takie pieniądze.

0

@Rewolucja123 Mówiłem, że tak będzie. :D

0

Ma okazję, żeby uratować swoją karierę. Pytanie czy Barca też chce mu dać taką okazję.

2

Wiedziałem, że Neymar odchodząc, po kilku latach będzie chciał znów grać w Barcelonie. Przypuszczałem, że stanie się to właśnie w przeciągu dwóch, trzech lat. Zaraz ktoś napisze, że dobry ze mnie wróżbita Maciej i tego typu komentarzami będzie mnie "częstował". Ale byłem tego pewny od początku. Teraz pytanie czy Barcelona, jako zarząd będzie chciała jego powrotu. Jestem przekonany, że zawodnicy chcą i to bardzo.

11

Obecna sytuacja przypomina mi sytuację gdy pojawiła się plotka o zainteresowaniu PSG naszym wtedy Neymarem. Nikt w to nie wierzył, a to się stało. Oby teraz stało się to samo tylko w odwrotny sposób. Liczę na to z całego serca. Jestem skłonny przeboleć to, że Neymar zachował się jak kretyn i poleciał na hajs. Jeśli będzie grał tak jak to robił w Barcelonie, odkupi wszystkie winy w oczach kibiców po połowie sezonu.

0

Żenujący poziom gry Argentyny. Jestem ciekawy o czym teraz myśli nasz biedny Leo. Ma niesamowitego pecha, że żyje w czasach gdzie Argentyna jest tak żałosna. Szkoda.

0

@cules100pro jeśli wybierze PSG to ma tak samo nas*ane we łbie jak Neymar. Leci na większy hajs i na łatwiznę, bo boi się, że nie poradzi sobie w o wiele mocniejszej lidze hiszpańskiej.

0

@masq Jeśli wybierze PSG to widać, że ma we łbie nas*ane jak Neymar i tyle w temacie. Leci na większy hajs i na łatwiznę, bo boi się, że nie da rady w lidze hiszpańskiej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

On sam nie wie gdzie iść...

0

Najgorsze jest to, że Najman dostanie i tak za to grubą kasę, a ludzie lepsi od niego zarabiają grosze w tym sporcie...

0

Griezmann wybierze PSG. Wydaje mi się, że boi się wyzwania gry u boku Messiego i boi się sprostać wyzwaniu bycia jednym z czołowych zawodników zespołu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MrArthur8 mamy De Jonga, pomocnika na lata. Jeszcze gdyby udało się pozyskać De Ligta to moim zdaniem tych dwóch zawodników przycmiloby nawet 10 transferów Realu.

1

@Katalonik97 dokładnie. To są zawodnicy, którzy raczej gry nie napędzają, a ją spowalniają i dokładnie, nie mogą grać razem.

5

Mówicie o Joviciu a De Jong będzie u nas też grzał ławę, jeśli Valverde nie walnie się parę razy banią o ścianę... Choćby Busquets był wolniejszy od żółwia, zawsze będzie grał.

1

Jovic nie chciał przyjść do Barcelony, bo po prostu jest Madridistą zapewne.

1

Wolałbym, żeby było napisane oficjalnie: De Ligt piłkarzem Barcelony.

3

Jest na niego teraz wielkie wow. Złapie jedną kontuzje, spuści z tonu i będzie po wow. (Absolutnie nie kwestionuję jego umiejętności). Moda przejdzie na kogoś innego. Na Messiego moda jest całe życie. Piłkarz wyjątkowy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?