3

Człowiek by teraz chciał, żeby taki wuefista Luis Enrique znowu objął Barcelonę... :(

0

@IronSanHybrid Tak będzie. Nie wykupią go na bank. Wróci do Barcy a ona sprzeda go do ligi angielskiej z powrotem.

0

@Lebson26 Słowa bardzo mądre.

0

@HEDARN Neymar sprawi, że problemy znikną.

3

Dalej oszukujcie się, że Neymar nie jest nam potrzebny. Oczywiście lepiej oglądać tego koczkodana, który nigdy nie osiągnie poziomu Neymara. Nie można patrzeć na jeden mecz, zgadzam się, ale od czasu odejścia Neymara Barca jeszcze bardziej uzalezniła się od Messiego. Neymar jest nam potrzebny jak tlen i tyle. Wraz z jego odejściem nasza gra stała się nudna, apatyczna, bierna. Neymar robił różnicę na boisku, Dembele jej nie robi. Tyle.

1

Słabo się to ogląda.....

1

@BarcaInfo Brzmi jakby tak: "Jest już prawie nasz, ale poczekajmy, teraz najważniejsze, aby dobrze zacząć ligę."

0

Mamy super pomocników. Coutinho tylko by się dusił w tej drużynie. Według mnie to on już w Barcelonie kariery nie zrobi, on tu po prostu nie pasuje. Chłopak popełnił błąd odchodząc z Liverpoolu...

0

Jeśli w Bayernie mu nie pójdzie, Barca sprzeda go gdzieś do Anglii i tyle będzie po Coutinho. Nie spodziewałem się, że aż tak zatrzyma się jego rozwój i z fajnego piłkarza zrobi się niezdara... Wraz z jego przyjściem myślałem, że to będzie wielki transfer. Tymczasem jednak Dembele przynajmniej uratował nam parę punktów, a jest chłopak jeszcze naprawdę młodziutki.

1

Być może wypożyczenie Cou to przemyślany ruch po to, aby odciążyć trochę budżet w związku z płaceniem sporego wynagrodzenia Coutinho. Być może wypożyczenie jest spowodowane zrobieniem miejsca dla Neymara, no zobaczymy. Ale jeśli mielibyśmy oglądać takiego Coutinho jak w tamtym sezonie, to lepiej niech on sobie idzie do Bayernu i życzę mu wszystkiego najlepszego.

0

@MichalZZZ Mój wujek zawsze mi mówi, że on to ma w d*pie te mecze i kto wygra. A ja mu zawsze mówię, że jakby pokochał lub nawet bardzo polubił jakąś drużynę to nie byłoby mu to obojętne. Też przeżywam, ale wrzuciłem na luz w ostatnim czasie. Poradziłem sobie z tym. To nie całe życie przecież. :)

7

"Poziom treningów jest świetny..."- to dobrze, bo bałem się, że De Jongowi znudzi się gra Ivana i Busquesta.

0

@l0Messini Ale większość nie będzie pamiątać o tym, co powiedziała i zacznie go ubóstwiać.

0

@Gostyniak Mam nadzieję, że dla dobra tej ligi Real nie odda jej już w pierwszej połowie sezonu? :D

0

@kordyl1010 Może trochę, ale oczywiście kocham sport w sensie aktywności fizycznej oraz tej bierności przed telewizorem, przy czym trenuję na siłowni systematycznie oraz dobrze się odżywiam.

1

@Baaarca95 W sumie cieszę, że jestem od piłki i sportu uzależniony, a nie od alkoholu i narkotyków :D.

5

@dawidz4 I to jest wypowiedź dnia. Niby nikt nie chce Neymara, a jak w Realu odpali, to będzie płacz nawet tych, którzy go nie chcieli, #polskalogika.

95

To jest niesamowite. Dla kogoś, kogo nie interesuje zupełnie piłka nożna jest obojętne kiedy rozpoczyna się sezon ligowy w najlepszych zagranicznych ligach. Dla mnie ma to ogromne znaczenie. Od dzisiaj będę znowu żył tak jak lubię, czyli każdym meczem, każdym spotkaniem. Znowu zaczną się emocje, piękne akcje, piękne bramki, wspaniałe emocjonujące mecze, które rozstrzygają się w ostatnich minutach. Tylko prawdziwy fan footballu to zrozumie... Moje szczęście z racji rozpoczęcia sezonu w lidze hiszpańskiej, a przy tym mojej ulubionej drużyny jest czymś, czego nie da się opisać...

2

Pedro, mój Pedro czemuś nas opuścił. Dałbyś teraz 100 razy więcej niż razem wzięci Coutinho i Dembele...

0

@Barca1992 też tak uważam, ale niestety, taka jest piłka. Real nie powinien wygrać 3 razy z rzędu, ale wygrał, jakimś cudem, tak to już jest...

4

@Encore Jeśli zagra Rakitic z Busquetsem to do końca meczu będziemy się z tym Bilbao męczyć, a jeśli zagra Frankie z Arthurem, to jest szansa, że to wygramy już w pierwszej połowie.

3

@ryba84 Oglądam każdy mecz i oprócz meczu na Camp Nou bodajże z Leganes, gdzie Dembele ogrywał wszystkich, jakoś nie przypominam sobie podobnych występów. Zawsze były średnie i nic poza tym.

0

@kenneth99 Calma, Calma siiiiiiiii. :D

0

@bartekmess Messi albo Virgil, innej opcji nie widzę.

0

@Kubsoleon Taka prawda. Zgadzam się. Ja jestem zwolennikiem jego sprowadzenia od samego początku i na tym poprzestanę. A Ci którzy teraz krytykują Neymara, a po paru dobrych meczach w naszym zespole, znowu zaczną go wychwalać i nagle dostaną amnezji, to niech idą do diabła, tylko tyle powiem. Ja uważam, że to będzie wielki powrót i nic więcej nie będę mówił. Wystarczy przypomnieć sobie ile dawał drużynie na lewych skrzydle oraz jak siadła efektowność i widowiskowość naszej gry po jego odejściu.

0

@kingorbit Będzie, będzie. Podejrzewam, że gra Barcy znów ruszy po jego przyjściu.

11

Męki Pańskie z Tym Dembele i Coutinho. Nie tak to sobie wyobrażałem. Jak narazie ponad 200 mln wydane jakby na nic, bo ani jeden ani drugi do składu się nie łapie jak narazie.

0

@FCMichalo Co zrobił? Bo nie pamiątam. Po prostu odszedł.

0

@misiek12319 Jeśli już spekulują na który mecz wyrobi się Neymar, to oznacza, że już praktycznie jest piłkarzem Barcy.

0

@Bykunn O kurde to słaby ze mnie gracz, nie wiedziałem. Ale innych zawodników już można?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?