1

Nie mam nic przeciwko, żeby Xavi zaprzedał całkowicie duszę diabłu i to tak na trzy lata - dosłownie jak Zidane kiedy Realowi wchodziły do siatki wszystkie babole. :)

1

Jak pomyślę, że Barca miała okazję wyciągnąć wtedy Mbappe zamiast Dembele, to moja mina wygląda jak Neymara, kiedy Manchester awansował na Parc de Princes :D

3

Gdy tylko przychodził, widziałem, że tak będzie. Nie mogło być innej opcji.
Ktoś powie o Lucho…
Ale drodzy mili Lucho dostał sztos sztosów wtedy i ten skład pozostanie legendą na całe życie.
Suarez i Neymar w najlepszej formie życia, Messi cały czas w zajebistym gazie, Iniesta i Xavi cały czas stabilnie, Busquets nadal kozak, Alba, Alves forma gites, chłopaki z obrony wraz z Rudym na czele dawali radę.
Teraz gościu objął zespół w rozsypce, dodatkowo, który nie osiągnął nic na ławce trenerskiej i porwał się na trenowanie Barcelony bez tak naprawdę ludzi do gry…

0

Tak jak mówiłem kiedyś na początku Koeman jest trenerem za słabym na Barcelonę. Niczym nie różni się od Setiena.
Brak pomysłu na grę, piłkarze nie wiedzą co maja grać, to po prostu widać.
Z tej ekipy dałoby się zmontować coś fajnego… może nie obecnie na wygrana w LM ale powoli powoli, a ten chłop jest zagubiony.
To co mu nie pomaga to ewidentnie fakt, że Barca nie ma napastnika i ludzi do „napadu”. Braki kadrowe to następny problem.
Jednak nie oznacza to ze należy dalej ciągnąć ta współpracę. Należy go zwolnić.

0

@norbi77 raczej nie włamał, bo znajomi patrzą na mój profil i dalej jest tak jak było, w sensie zdjęcie, followersi itd.

1

„Błąd, odczekaj kilka minut zanim spróbujesz ponownie”. Miał ktoś z was moi mili taka podobna sytuacje jak chciał zalogować się na Instagram?

0

„Błąd, odczekaj kilka minut zanim spróbujesz ponownie”. Miał ktoś z was moi mili taka podobna sytuacje jak chciał zalogować się na Instagram?

0

@LuisSalvano Braithwaite jest przecież na wyższym poziomie od Neymara daj już mu spokój :D

1

11

Neymar jakby nie było zjada w tym momencie Dembele i Griezmanna pod każdym względem. Chodzi o robienie różnicy na boisku, której Francuscy zawodnicy niestety nie robią. Samo posiadanie w drużynie Brazylijczyka już jest utrapieniem dla drużyny przeciwnej, ponieważ ten gracz ma dar wzięcia na siebie kilku rywali, czego niestety nie mają Griezmann i Dembele. Znakomicie drybluje, podaje oraz strzela, a na dodatek rozumie się z Messim i nie musi w wchodzić do zespołu kolejny raz. 29 lat i jeszcze spokojnie 5 lat gry na wysokim poziomie.

3

Łezka się w oku mogła pokazac jak się patrzyło na Pana piłkarza Sergio Busquetsa :)...

16

Co jak co, ale Messi wczoraj udowodnił, że mimo zmarnowanego karnego jest nadal kozakiem. Wyjaśnił wczoraj Mbappe moim zdaniem.

2

Jak Barca zdobywała trofea to PSG na księdza Zorro mówiło.

0

Przesadzili, niech zagrają tyle co Messi i Ronaldo na tym poziomie, dopiero pogadamy.

0

@SteuerFreiMoney Mbappe i Haaland będą super zawodnikami, ale wątpię czy osiągną poziom Leo i Ronaldo. Raczej mało prawdopodobne, że zgarną po 6 złotych piłek. Ronaldo 5 akurat przepraszam.

0

@kamyk_23 Barca prawdopodobnie już bardzo długo nie wróci na szczyt, bo to co było kiedyś to w ogóle inna bajka. W tej drużynie jest ponad połowa graczy, która tak naprawdę nie pasuje do Barcelony... Nie ma pieniędzy, klub tonie w długach... Zakładam, że niedługo ten zespoł będzie walczył w Lidze Europy, jeśli ktoś się nie obudzi i nie zrobi z tym porządku.
Griezmann, Dembele, Coutinho - dobrze ponad 300 mln, co oni dali temu zespołowi? Dosłownie nic mu nie dali. Szkoda gadać i szkoda patrzeć.

0

Remontada nie z tym składem. Kiedyś co innego, bo Barca miała jedną lepszych paczek w Europie. Teraz moim zdaniem nie ma kto tego pociągnać i tyle.

3

Mbappe Dembele przepaść podobna do Rowu Mariańskiego...

3

@VamosRakieta jednak fajny z niego chłop!!!!

3

Kolejny sezon za nami a u nas bez zmian w gablotce z Pucharami. Przykre...

0

Czy wie ktoś na jakim stadionie final Superpucharu?

2

Byłem pewny, że Koeman to nie trener dla Barcy. On sobie z Southampton nie radził a co dopiero z takim klubem jak Barca. Nic się nie zmieniło.

1

Wypieprz*ie tego "Kumana"bo już patrzeć na niego się nie da.

0

Barca się robi takim drugim Southampton. Przypadek, nie sądzę.

1

Pray for Neto...

3

Od samego pierwszego dotknięcia piłki mecz pod kontrolą Barcelony.

1

Będę miał o czym opowiadać dzieciom. Gran Derbi bez kibiców, Ronaldo z wirusem... Oj będą tematy na wieczór zamiast wieczorynki czy bajek :D

4

Kurde od razu widać zmianę gry Barcy. Te nudne jak flaki z olejem klepanie za Setiena i ten błysk, chęć, pressing teraz. Nie zapeszajmy i oby tak dalej.

0

@Cadafaz Iza mi się zawsze podoba w krótkich sukienkach. Ma piękne długie nogi. Nie warto chowac ich w kozaki...

0

Dla dobra atmosfery w drużynie, Luis musi zostać. Dobrze wiemy jak dobrze dogadują się z Leo na boisku jak i poza nim. Ten sezon był nieudany dla wszystkich ale nie boję się powiedzieć, że nadal mają co coś grając razem. Luis ma charakter, walczy i kiedy mu wyjdzie akcja nie ma siły i jest gol. To prawdziwy killer.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?