Katalonik97
Dołączył/a: maj 2014
Warszawa
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Jedynym fenomenem Realu jest to, że ta drużyna nie gra nic wielkiego przez ostatnie trzy/cztery lata, a wygrywa
1
Tak sobie pomyślałem o sezonie 11/12 kiedy Messi strzelił 50 goli a Ronaldo 46 - ależ to były chore liczby matko
11
Całe szczęście już mamy z tym Getafe spokój na długie miesiące - tak naprawdę nikt nie doznał niczego poważnego, a próbowali nam zrobić krzywdę nie raz nie dwa w tym meczu. Można odetchnąć. Trzeba powiedzieć że wczoraj grali także solidnie w obronie i było groźni
1
Hansi, jeśli nawet nic nie wygrasz w tym sezonie - dziękuję Ci, że znów cały dzień czekam na mecz Barcy - najważniejsze, co zmieniłeś
3
No dobra, ale zwróćcie uwagę jak my biegamy!!! Przecież to jest o dwa albo trzy poziomy wyżej niż te mułowate tempo u Xaviego! Ależ to jest walka i gryzienie trawy, dawno tego nie było
4
@Michael24 Garcia to nie poziom Barcelony, ale już abstrahując od tego to nie robi się czegoś takiego, że przy wyniku 0:0 i 10. minucie gry, kosisz gościa sam na sam - wiadomo, że osłabiasz drużynę, która ma przed sobą ponad 80 minut gry. Ale to trzeba mieć trochę głowę na karku.
2
Aby odciążyć Ter Stegena…
Mam nadzieję, że ktoś ich kiedyś nauczy, że lepsze 1:0, ale gra po jedenastu, niż 0:0 i gra w osłabieniu, kiedy ta bramka dla rywala zapewne padnie. No po prostu nie łap i go puść niech strzeli, ale grasz cały mecz po 11 i masz tyle czasu aby włożyć nawet i 10 goli…
4
Prawda jest taka, że od tej 10 minuty ciężko jest oceniać Barcelonę na równi z równym i wyciągać wnioski co do całego meczu. Gdyby nie ta kartka, to było spokojnie do wygrania, ale błąd bramkarza zaprzepaścił wszystko.
To samo było z PSG, to nie oni byli lepsi tylko Araujo nam zj**ał cały mecz. We wczorajszym przypadku Ter Stegen. Na poziomie LM ciężko wygrać w 10, to nie mecz z Cordobą czy Elche.
0
@Aragorn33 no dobrze, mój błąd teraz patrzę, ale na pewno mają lepszą - temu nie zaprzeczysz
0
Radzę wyluzować i tłumaczę to także sobie. Nie lubię oglądać tych farciarskich mord, ale w końcu zaczną strzelać i punktować - to kwestia czasu.
Moim zdaniem będziemy się z nimi bić o mistrza i oby naszym starczyło siły bo oni mają szersza ławkę. Jednak grają obecnie słabo - to fakt, oby jak najdłużej
4
Powiem wam tak, będą w finale w tym roku - nawet z taką ch***wizną dojdą daleko, jak zawsze. Ale to przecież wielkie Galacticos, poezja gry w piłkę, więcej farta niż tego grania - jak przez ostatnie pięć lat
9
De Jong dostaje teraz szansę na to, aby przeżyć, dosłownie. Jeśli nie udźwignie tego i nie zastąpi godnie młodego, dla mnie to powinien być jego ostatni sezon. Chłop naprawdę kosztował krocie, a prawda jest taka że cholernie mało daje tej drużynie.
1
Ruchy transferowe Barcelony to porażka od dłuższego czasu. Kupno Neymara, Rakitica czy Suareza to były jakieś cuda nie z tej ziemi. Od tamtej pory tak naprawdę żaden transfer nie jest w pełni spłacony i satysfakcjonujący pod kątem sportowym.
3
Najlepsze jest to że Ci farciarze grali tak cały zeszły sezon i wygrali LM
Ja nie wiem jak to było możliwe
0
byłbym wdzięczny o jakiś link czy stronkę gdzie mógłbym zobaczyć mecz, z góry dziękuję
7
Xavi był jednym z najlepszych graczy na świecie na swojej pozycji, ale nawet będąc piłkarzem od zawsze w jego wypowiedziach było tyle hipokryzji i szamanizmu. A to, że byli lepsi, ale przegrali czy murawa była za długa i też im się źle grało. Od zawsze narzekał na byle co, zamiast powiedzieć po porażce, że zje*ali i trzeba się wziąć do roboty
1
Warto zwrócić uwagę na dwie rzeczy. Real jest obecnie tak zaje*istnym zespołem, że nie ma raczej możliwości, aby ich pokonać, a po drugie warto zwrócić uwagę, jaką furę szczęścia przy tym mają i ile sytuacji oraz kontrowersji jest na ich korzyść. Tak naprawdę w ostatnich latach każdy bramkarz w ćwierćfinale czy półfinale, przeciwko któremu grają popełnia jakiegoś babola, a wszystkie decyzje są na ich korzyść jeśli chodzi o arbitrów. Ja czasem nie rozumiem, czy tak musi być?
1
Xavi Simons, Olmo, Zubimendi? XD
Ciekawe czy kiedyś doczekamy się jeszcze takich bomb jak Rakitić, Suarez lub Neymar w ogłoszeniu transferowym
3
Mbappe to Cristiano Ronaldo może buciki jeszcze czyścić, miną lata świetlne zanim osiągnie jego poziom albo i nie osiągnie
2
Dzisiejszym meczem Dembel udowodnił, że jednak nie jest i nie będzie dobrym graczem, każdy pamięta też tamtą setkę z Liverpoolem, to są te detale jak to mówi Hajto
12
Dlaczego Koreańczyk spowodował wczoraj utratę dwóch bramek?
Bo Kima.
0
Niesamowite… Kto by pomyślał, że kiedyś w przyszłości Xavi stanie się obiektem drwin i memów oraz będzie w sumie po tym co widać tak znienawidzony przez samych kibiców Barcy…
2
Ostatni artykuł na stronie jest w punkt - jedna decyzja która zmieniła wszystko…
Robert trafia pod poprzeczkę na 2-0 dziś rano byście robili „spust” nad Barceloną.
Araujo dostaje czerwoną - fakt głupio i zasłużenie, PSG wygrywa, to jasne. Na takim poziomie grając 60 minut w osłabieniu, nie da się wygrać. Taki jest futbol. Wiedźcie, że ten mecz byłby spokojnie wygrany gdyby nie Araujo i tak naprawdę pretensje możemy mieć tylko do niego.
0
Nie możemy się bać.
Dla Yamala czy Cubarsiego to będzie spotkanie zapewne elektryczne, ale muszą udźwignąć presję. Remis wziąłbym w ciemno.
0
Wymiana Cubarsi za Mbappe i 50 mln tak czy nie?
0
Jakiś link do meczu ktoś zapoda? Proszę
4
Taktyka na PSG - oddać im piłkę, grać z kontry na Rafinhę i Yamala. W ataku pozycyjnym Mbappe z Dembele to już nie to samo co w kontrze, oni się po prostu nie mogą rozpędzać
0
Kto by pomyślał, że przy dobrej grze możemy być w finale, a tam już nigdy nie wiadomo i możemy ten finał wygrać XD
Nikt mi nie powie, ale całe zło w postaci Bayernu, Realu i City po prostu nas nie dotyczy XD
3
I teraz wysyp par na La Rambla xD
Teraz to może być wszystko
3
Co jak co, ale Rafinha przy strzale w słupek to minął obrońcę joga bonito