18

Jedynym fenomenem Realu jest to, że ta drużyna nie gra nic wielkiego przez ostatnie trzy/cztery lata, a wygrywa

1

Tak sobie pomyślałem o sezonie 11/12 kiedy Messi strzelił 50 goli a Ronaldo 46 - ależ to były chore liczby matko

11

Całe szczęście już mamy z tym Getafe spokój na długie miesiące - tak naprawdę nikt nie doznał niczego poważnego, a próbowali nam zrobić krzywdę nie raz nie dwa w tym meczu. Można odetchnąć. Trzeba powiedzieć że wczoraj grali także solidnie w obronie i było groźni

1

Hansi, jeśli nawet nic nie wygrasz w tym sezonie - dziękuję Ci, że znów cały dzień czekam na mecz Barcy - najważniejsze, co zmieniłeś

3

No dobra, ale zwróćcie uwagę jak my biegamy!!! Przecież to jest o dwa albo trzy poziomy wyżej niż te mułowate tempo u Xaviego! Ależ to jest walka i gryzienie trawy, dawno tego nie było

4

@Michael24 Garcia to nie poziom Barcelony, ale już abstrahując od tego to nie robi się czegoś takiego, że przy wyniku 0:0 i 10. minucie gry, kosisz gościa sam na sam - wiadomo, że osłabiasz drużynę, która ma przed sobą ponad 80 minut gry. Ale to trzeba mieć trochę głowę na karku.

2

Aby odciążyć Ter Stegena…
Mam nadzieję, że ktoś ich kiedyś nauczy, że lepsze 1:0, ale gra po jedenastu, niż 0:0 i gra w osłabieniu, kiedy ta bramka dla rywala zapewne padnie. No po prostu nie łap i go puść niech strzeli, ale grasz cały mecz po 11 i masz tyle czasu aby włożyć nawet i 10 goli…

4

Prawda jest taka, że od tej 10 minuty ciężko jest oceniać Barcelonę na równi z równym i wyciągać wnioski co do całego meczu. Gdyby nie ta kartka, to było spokojnie do wygrania, ale błąd bramkarza zaprzepaścił wszystko.
To samo było z PSG, to nie oni byli lepsi tylko Araujo nam zj**ał cały mecz. We wczorajszym przypadku Ter Stegen. Na poziomie LM ciężko wygrać w 10, to nie mecz z Cordobą czy Elche.

0

@Aragorn33 no dobrze, mój błąd teraz patrzę, ale na pewno mają lepszą - temu nie zaprzeczysz

0

Radzę wyluzować i tłumaczę to także sobie. Nie lubię oglądać tych farciarskich mord, ale w końcu zaczną strzelać i punktować - to kwestia czasu.
Moim zdaniem będziemy się z nimi bić o mistrza i oby naszym starczyło siły bo oni mają szersza ławkę. Jednak grają obecnie słabo - to fakt, oby jak najdłużej

4

Powiem wam tak, będą w finale w tym roku - nawet z taką ch***wizną dojdą daleko, jak zawsze. Ale to przecież wielkie Galacticos, poezja gry w piłkę, więcej farta niż tego grania - jak przez ostatnie pięć lat

9

De Jong dostaje teraz szansę na to, aby przeżyć, dosłownie. Jeśli nie udźwignie tego i nie zastąpi godnie młodego, dla mnie to powinien być jego ostatni sezon. Chłop naprawdę kosztował krocie, a prawda jest taka że cholernie mało daje tej drużynie.

1

Ruchy transferowe Barcelony to porażka od dłuższego czasu. Kupno Neymara, Rakitica czy Suareza to były jakieś cuda nie z tej ziemi. Od tamtej pory tak naprawdę żaden transfer nie jest w pełni spłacony i satysfakcjonujący pod kątem sportowym.

3

Najlepsze jest to że Ci farciarze grali tak cały zeszły sezon i wygrali LM
Ja nie wiem jak to było możliwe

0

byłbym wdzięczny o jakiś link czy stronkę gdzie mógłbym zobaczyć mecz, z góry dziękuję

7

Xavi był jednym z najlepszych graczy na świecie na swojej pozycji, ale nawet będąc piłkarzem od zawsze w jego wypowiedziach było tyle hipokryzji i szamanizmu. A to, że byli lepsi, ale przegrali czy murawa była za długa i też im się źle grało. Od zawsze narzekał na byle co, zamiast powiedzieć po porażce, że zje*ali i trzeba się wziąć do roboty

1

Warto zwrócić uwagę na dwie rzeczy. Real jest obecnie tak zaje*istnym zespołem, że nie ma raczej możliwości, aby ich pokonać, a po drugie warto zwrócić uwagę, jaką furę szczęścia przy tym mają i ile sytuacji oraz kontrowersji jest na ich korzyść. Tak naprawdę w ostatnich latach każdy bramkarz w ćwierćfinale czy półfinale, przeciwko któremu grają popełnia jakiegoś babola, a wszystkie decyzje są na ich korzyść jeśli chodzi o arbitrów. Ja czasem nie rozumiem, czy tak musi być?

1

Xavi Simons, Olmo, Zubimendi? XD
Ciekawe czy kiedyś doczekamy się jeszcze takich bomb jak Rakitić, Suarez lub Neymar w ogłoszeniu transferowym

3

Mbappe to Cristiano Ronaldo może buciki jeszcze czyścić, miną lata świetlne zanim osiągnie jego poziom albo i nie osiągnie

2

Dzisiejszym meczem Dembel udowodnił, że jednak nie jest i nie będzie dobrym graczem, każdy pamięta też tamtą setkę z Liverpoolem, to są te detale jak to mówi Hajto

12

Dlaczego Koreańczyk spowodował wczoraj utratę dwóch bramek?
Bo Kima.

0

Niesamowite… Kto by pomyślał, że kiedyś w przyszłości Xavi stanie się obiektem drwin i memów oraz będzie w sumie po tym co widać tak znienawidzony przez samych kibiców Barcy…

2

Ostatni artykuł na stronie jest w punkt - jedna decyzja która zmieniła wszystko…
Robert trafia pod poprzeczkę na 2-0 dziś rano byście robili „spust” nad Barceloną.
Araujo dostaje czerwoną - fakt głupio i zasłużenie, PSG wygrywa, to jasne. Na takim poziomie grając 60 minut w osłabieniu, nie da się wygrać. Taki jest futbol. Wiedźcie, że ten mecz byłby spokojnie wygrany gdyby nie Araujo i tak naprawdę pretensje możemy mieć tylko do niego.

0

Nie możemy się bać.
Dla Yamala czy Cubarsiego to będzie spotkanie zapewne elektryczne, ale muszą udźwignąć presję. Remis wziąłbym w ciemno.

0

Wymiana Cubarsi za Mbappe i 50 mln tak czy nie?

0

Jakiś link do meczu ktoś zapoda? Proszę

4

Taktyka na PSG - oddać im piłkę, grać z kontry na Rafinhę i Yamala. W ataku pozycyjnym Mbappe z Dembele to już nie to samo co w kontrze, oni się po prostu nie mogą rozpędzać

0

Kto by pomyślał, że przy dobrej grze możemy być w finale, a tam już nigdy nie wiadomo i możemy ten finał wygrać XD
Nikt mi nie powie, ale całe zło w postaci Bayernu, Realu i City po prostu nas nie dotyczy XD

3

I teraz wysyp par na La Rambla xD
Teraz to może być wszystko

3

Co jak co, ale Rafinha przy strzale w słupek to minął obrońcę joga bonito

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?