1

Niestety odkąd pamiętam czy to na ławce czy na boisku w Realu Madryt zawsze roiło się od zwykłych buców. Pepe, Arbeloa, Guti, Zidane, Figo, Mourinho, Vinicius, Bellingham, Rudiger, Carvajal, C. Ronaldo…
W Barcelonie za to mieliśmy takie osobistości jak Messi, Ronaldinho, Puyol, Abidal, Xavi, Iniesta, Eto… Mogę wymieniać bez końca normalnych ludzi, a w Realu odklejonych

0

Dziś powinno być bez kombinacji i myślę że galowa jedenastka musi zagrać: Wojtek, Inigo, Cubarsi, Balde, Kounde, Gavi, Pedri, DE JONG (tak, myślę, że obecnie da więcej niż ciągle kontuzjowany Olmo), Lewandowski, Rafa i Lamine

0

To fakt, że w meczu z Espanyolem i wczoraj, pomijając słuszną kartkę dla Bellinghama, sędzia trochę ich przekręcił z tym karnym w sytuacji z Viniciusem – tam było ewidentnie dotknięcie.
Jednak teraz wiedzą na co narzekała Barcelona i jak czuje się Barcelona, bo wcześniej byli nietykalni a masę błędów było na ich korzyść nie odwrotnie.

5

Good morning and f*ck off brzmi inaczej niż good morning and f*ck you. Naprawdę nie widzicie różnicy?!

1

Bellingham zaraz za Męczennikiem denerwuje mnie nad wyraz mocno. Bardzo dobrze, że ktoś w końcu pokazał mu czerwo, wreszcie może zacznie się zachowywać ciszej i zamknie tą „bucołowatą” gębę

11

„Fuck off” – wyrażenie w języku angielskim uważane za wysoce wulgarne. Do niedawna można było go używać na hiszpańskim boiskach. 15.02 po raz pierwszy… xD

1

@Luccas Lucas Vazquez jesteś? Typa nie trawie i nie będę Vazqueza tak samo dzieciaku

1

Pozdrawiam po raz kolejny Płaczków którzy już dali Realowi ligę. Fakt było 7 punktów. Dali du*y tak samo jak Barcelona wcześniej. Zmarnowali taką przewagę…

1

Panie dowodzący, ale ten ryj to proszę mi zabrać z głównej…

18

Jego ostatnie „fuck off” w meczu z Atletico było słychać tak wyraźnie, że może sędzia oglądał ten mecz i teraz go wyrzucił xD

0

Jutro Osasuna wygrana? :D

1

Fajnie jakby ich Osa pyknęła w sobotę. Podku**ili by się XD

0

@Azazel_Pazuzu Myślę, że Liverpool albo PSG daliby radę.

2

Niestety City to cień drużyny z poprzedniego sezonu. Real zasłużenie wygrał, był lepszą drużyną i nie ma co tutaj umniejszać im zwycięstwa. Grali lepiej, dojrzalej oraz skuteczniej.

0

Jakby dziś Barcelona przegrała to droga La Ramblo – dalej sprawa w lidze będzie otwarta i nie, Barcelona ewentualną porażką nie pogrzebie szans na wygranie ligi :D

0

Jaki dziś scenariusz?
A) mecz trudny, ale ostatecznie wygrany pewnie 0:2 lub 1:3
B) spacerek i wysoka wygrana
C) przegrana
D) remis

1

@Who_you_mam to wtedy Casado musiałby usiąść na ławce niestety na dobre. Z drugiej jednak strony Pedri, Gavi i Musiala w pomocy. Oni razem wzięci nie ważą nawet 100 kg, trochę mało fizyczności xD

1

Jeśli ktoś wczoraj oglądał uważnie mecz, Bellingham po tym jak piłka opuściła linię boczną krzyknął do liniowego F*ck You, a słychać to było ponieważ są tam ustawione mikrofony. Bodajże dwudziesta któraś minuta gry…
Za takie coś ktoś z naszych dostałby czerwoną i zawieszenie.

2

Fachowcy z naszego wspaniałego forum już mówili, że nie uda się dogonić Madrytu a tu raptem trzeba było czekać bardzo długo, aż dwie kolejki, żeby złapać dystans (biorę pod uwagę jutrzejszą wygraną z Sevillą – uważam, że spokojnie zwyciężymy)

0

@cules100pro dzięki

0

Teraz w Copa Del Rey jest już drabinka czy losowanie? Barca wygrywając z Valencią trafia na Real?

1

Przyda się taki mecz białym na zwiększenie pokory. Cały mecz atakujesz, przeważasz, masz dużo sytuacji, a rywal się muruje i wygrywa 1:0 po jednej składnej akcji, a dodatkowo roluje Cię sędzia. Witamy w skórze Barcelony, kubeł zimnej wody na łeb. Od dawna nie mieli takiego meczu.

0

@Batys obawiam się, że będzie ciężko. Raz, że te mecze o 14 nam nie leżą, a dwa, że nasi już nie raz pokazali frajerstwo

0

Po tym meczu Real już wie, co to znaczy zostać okradzionym przez sędziów… Podczas meczy Barcelony takie sytuacje mają miejsce nagminnie i przynajmniej raz zdarza się, że jest coś niesprawiedliwego na naszą niekorzyść

0

Dzisiejszy mecz koniecznie trzeba wygrać, tu nawet nie ma innej opcji. Jeśli nasi dziś nie dadzą rady lub zremisują, to oczywiście dalej sprawa jest otwarta, ponieważ jest 7 pkt, a Real jak widać też potrafi zagrać słabo, ale zwątpię w wygranie ligi. Takie mecze jak dziś to trzeba wygrywać, zapominać o nich i iść naprzód. Nie może być dziś innego wyniku – tylko zwycięstwo. Fantastyczna szansa by tak naprawdę zależeć od siebie, bo 4 pkt to nic.

2

To jutro strzał z przewrotki Alaves w pierwszej minucie meczu, murowanie i 0:1 na wzgórzu Montjuïc :D

13

Radzę opanować jajka, bo jutro nasi odstawią znów kabaret, a bramkarz zagra mecz życia, po którym kupią go do Anglii i tyle z odrobienia przewagi

0

@beter2 właśnie, już się każdy podnieca a tu pach zaraz nasi odstawią kabaret

0

@Arkadio90 najpierw wygrać z Alaves

0

Będą jaja jak jutro o 14 w pełnym słońcu Barca tego nie wygra :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?