3

@SergioBusquets5 nie mieli. Powinno dostać ze cztery do jaja gdyby Barca umiała trafić w bramkę

8

Atletico w meczu z nami chyba samo nie wierzyło, że wygrało, szczęścia więcej niż umiejętności.

0

Dawać ich w 1/4 i znów wpi*rdol aż miło. Pastwić się ile wlezie, znów 5 wsadzić

0

Cofnij do błędu Marciniaka z meczu Real Bayern

3

Tak sobie ostatnio myślałem…
Rodrygo wtedy w spojenie i po tym my na 1:5, mogło być 2:4, przynajmniej raz udało nam się mieć takie szczęście jak Real przez kilka lat

0

Serdeczne pozdro dla tych, którzy pisali – to będzie inny Real :D

23

Wczorajszy mecz tylko pokazał jak słaby obecnie jest Real – jak daleko mu do dobrej gry. Barcelona ich zmiotła, dostali gorsze lanie niż na SB w lidze. Gdyby nie Wojtek, naprawdę mogłoby się to skończyć jakimś potężnym wynikiem.
To co mnie bardzo zaskoczyło – tak pięknie sobie poradziliśmy w 10 vs 11, że Xavi mógłby się nauczyć jak to robić…

0

@Kamiloza91 niedoceniony – Kroos i Rakitic (swego czasu w FCB)

przeceniony – zdecydowanie Mbappe a kiedyś Ibrahimović

7

Czy ktoś się naprawdę łudził, że Real nie będzie z Barcą w finale?

0

Zapamiętam tą jego manianę odwaloną z PSG, to tylko potwierdza, że głowy to on chłodnej nie ma, a dodatkowo te szklane chociaż wielkie nogi nie są jego atutem.
Jeśli dadzą 40-50 ja bym go obchnął zwłaszcza że Tah już prawie dogadany, to podobny profil, siłowy

1

Mam swoje zdanie na temat Araujo jest takie, że… sprzedałbym go jeśli trafi się dobra oferta. Nie przepadam za jego stylem gry, jest elektryczny i łatwo traci panowanie nad grą. Dodatkowo nie jest sercem oddany klubowi.
Nie zmienia to faktu, że wypożyczenie do Juve to jakiś dramat na takich warunkach…

0

Liczę, że się uda. Athletic przeważnie jest obsrany jeśli nie gra przed własną publicznością, dlatego nigdy nie wejdą na poziom drużyn z Champions League. Potrafią grać u siebie kiedy ich gęby przezywają rywali. Myślę, że będzie dziś ładne zwycięstwo. Vamos!

1

Kto wiedział że zamiast Olmo będzie Dani Almost

0

@D10SLEO Wielkie kluby Cię weryfikują… Takie podsumowanie chyba najlepsze dla tego obrazka

4

@vangoor nawet jakby się rzucił na sędziego to dostałby dwa mecze, czego Ty oczekujesz? Vini to taka menda, która nie powinna się niestety urodzić, tylko obrzydza świat piłki nożnej. A jak już się urodził to powinien nie grać w piłkę

1

No i dobrze wygrali, bo jak zwykle mieli szczęście. Zawsze mają – w ważnych i najważniejszych momentach sezonu grają piach a przechodzą dalej dzięki wylewom przeciwnych zawodników i ich indywidualnym błędom. W ostatnich latach nie przypominam sobie żeby Barca miała choć raz takie szczęście jak oni, może z PSG kiedy wygrali 6:1.
Barca musi grać dobrze, żeby wygrać, oni mogą grać piach a wygrają w finale i będą wielcy, niestety tak to jest.

12

Panie Vinicius ja Panu powiem kim pan jest – pan żeś jest świnia, menda i wrzód na zdrowym organizmie narodu.
Nie da się nie zgodzić z Ferdziem

1

@D10SLEO genialne

0

Sam pisałem tydzień temu, że z taką grą daleko nie zajedziemy. Wczoraj było naprawdę lepiej, ale znów zabrakło skuteczności. Pozytyw jest taki, że do końca sezonu w**uj meczy i prawda jest taka, że w stu procentach zależymy od siebie (Atletico i Real nie wygrają wszystkiego do końca sezonu).
To na szczęście nie maj a grudzień.

3

Ja nie wiem czemu tu jest taki lament o Real. Wiadomo jak grają, ale miejsce na którym jest teraz Barcelona to wyłącznie jej wina. Mecze z Las Palmas czy Leganes to już jest 6 pkt, a o wczorajszym czy z Celtą to nawet nie wspomnę.

5

Wczoraj tak sobie pomyślałem po tym meczu… Aż dziw człowieka bierze, że Ci ludzie mają piłkę przy nodze praktycznie codziennie po kilka godzin od kilku lub kilkunastu lat a będąc sam na sam trafiają w bramkarza i to po kilka razy w meczu

0


Ależ to chodziło

0

@MesQueUnClub_87 trener nie ma planu na grę. Drużyna gra nierówno i w każdym meczu co innego. Nie dziwię się niepokojowi który panuje

0

@bartulek98 nie sposób nie przyznać racji

0

@AmigoBlancos powiedziałem w przenośni, ale rzeczywiście uwaga słuszna :)

1

@masa11 ludzie bronią Flicka - ja go nie bronię. Gość stracił panowanie nad drużyną, nie ma planu B na grę i mam wrażenie, że zajechał trochę drużynę.
Matematyka nie kłamie - jesteśmy gorsi statystycznie niż za Xaviego, więc jest źle, umówmy się. Z Maszyny nie zostało nic.

32

Ja rozumiem wszystko, ale z takim Leganes czy Las Palmas no wielka ekipa nie przegrywa. Przepraszam, ale to są ogórki ludzie. Oni wczoraj byli raz pod naszą bramką.

0

@Faro podsumowując te wypociny było fajnie, ale już nie jest i trener musi zacząć działać żeby sprowadzić to na dobrą drogę, bo jest lipa. A nie widzę, żeby był prognostyk lepszej gry. Mamy styczeń a ja widzę o połowę wolniejszego Raphinhę, Kounde oraz Yamala, a Olmo w słabej formie. Zajechał ich? Może.

1

@Azazel_Pazuzu po sezonie zobaczymy czy jest dobry czy jechał przez dwa miesiące na dobrej dyspozycji graczy, mógł ich zajechać a teraz to wychodzi

0

@Faro ocenimy go po sezonie, bo narazie daje tyłka aż miło i jego decyzje są dziwne oraz głównie nietrafione.
Wcale się nie zdziwię jak od początku sezonu jechał na dyspozycji graczy a nie na swoim geniuszu, którego na razie nie widzę. Drużyna gra źle, nie ma pomysłu i nie zapowiada się żadna zmiana.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?