Katalonik97
Dołączył/a: maj 2014
Warszawa
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PIWOSZ89 obejrzyj Real Madryt to się przekonasz ;)
0
Z Pedriego nic może nie być. Jest szklany to już wiadomo. Czy jest dobry, bardzo dobry, ale umówmy się, jak tak ma wyglądać jego zdrowie to nic z tego nie będzie…
0
Ekipa z Berlina 2015 wygrała by tegoroczną Ligę Mistrzów i odrobiła straty do Girony?
Tak vs Nie
2
Yamal wczorajszym pudłem może zwolnić Xaviego. Jest na to duża szansa, on wiedział chłopak co robi XD
Pół żartem pół serio
0
@Danqoo gdyby tak zrobił, oczywiście zostaje.
Ale każdy doskonale wie, że tak nie będzie.
5
Xavi - przykład jednego z najlepszych pomocników na świecie i w tym ch*jowego trenera.
Mam nadzieję, że Messi nigdy nie podejmie się trenowania, bo zniszczy sobie nazwisko…
Teraz Xavi będzie mi się kojarzył na długo z kupą niż z super graczem…
0
Odbiegając od beznadziejnej postawy Barcelony i oczywiście o dwie klasy lepszej postawy Realu, tyle goli z dupy ile strzeliła drużyna Carlo, a wcześniej Zidana, żaden statystyk nie zliczy… Faktem jest, że oni praktycznie w każdym meczu wpier*olą jakiegoś farfocla, nikt mi nie powie i nie zaprzeczy, Barca nie ma często takiego farta.
1
Nie ma co się łudzić, w LM to nie będziemy bić się o puchary. Uważam, że wyjście z grupy to maksimum dla naszych zawodników w tym momencie. Naprawdę uważam, że dowolny zespół z każdej grupy sprawi nam problemy a jak trafimy na czołowy, to jestem pewien, że zakończy się to porażką.
Liga hiszpańska i Puchar króla są do wygrania i na tym powinniśmy się skupić, jednak LM to dla nas za wysokie progi i trzeba sobie to powiedzieć jasno - Barcelona prędko nie wróci do rozgrywania finałów, półfinałów w Champions League...
1
Śmiem twierdzić, że długo nie będzie takich piłkarzy jak Leo i Cristiano…
Neymar wiemy jak skończył, Hazard także, Mbappe też idzie w złą stronę… Ciekawe
0
Hurkacz słabo gra po serwisie i dlatego to przegrał
0
Uważam, że dla Xaviego może to być za wysoki poziom. Ktoś powie Enrique? Ale on dostał potworów w tamtym czasie do trenowania a nie zawodników…
10
Na mordę Carvajala i Viniciusa wystarczy spojrzeć i już wiesz, że to dwaj buce xD
4
Karma wraca, ten obrazek znakomicie to odzwierciedlił
5
@marcin62 dożyłem czasów kiedy ma lepszy over od Ronaldo
0
Conjuring 4 - Koeman’s coming …
0
Po dwóch latach oczekiwań, nareszcie znowu nie mogę się doczekać nadchodzącego meczu, a nie kolejna maskarada dopiero za dwa tygodnie - ale ulga… miłego dnia. :)
11
Andrzej Gołota: Źle podszedłem do tej walki...
3
@IMBALEO powinni zrobić sobie dobrze nad plakatem Benzemy wszyscy i wyjść z tego studia mówiąc dobranoc wszystkim.
21
Ciągle gadanie, że co by to było z Benzemą, a ja myślę, że nic by nie było, bo Barca była dziś nie do ugryzienia, dobranoc wszystkim!!!
1
Daj Boże, aby Dembele omijały kontuzje i oby dalej prowadził się tak jak to robi teraz, a stworzymy potwora na lata.
0
Wydaje mi się, że ogarniemy tą Ligę Europy, bo Barca jest w gazie. Chyba nie ma rywala na nas, jeśli chodzi o ten rodzaj rozgrywek. Wierzę w ekipę, jesteśmy zjednoczeni bardziej niż kiedykolwiek w ostatnich 2 latach.
2
Verratti odmówił xD
2
Pierwszy raz w swoim życiu powiem, że gdyby teraz była możliwość powrotu Leo Messiego - mówię nie !!! I stawiam trzy wykrzykniki.
0
@13th dokładnie :)
31
„… ter Stegen poturbowany, ale i tak kuśtyka w pole karne PSG. Dawno nie widziałem takich rzeczy, dawno nie widziałem takiego meczu. Neymar… Ale jest Rabiot. Jeszcze raz, teraz już z otwartej gry, Neymar chce zwieść rywala, lewa noga Neymar dośrodkowanie - Roberto, Sergi Roberto, Sergi Roberto, To jest NIEMOŻLIWE. Możemy powiedzieć jedno - niemożliwe nie istnieje…”
2
Kurde, ale bym sobie znowu oglądał w takie soboty i niedziele człapiącego Messiego, bezużytecznego Suareza, wolnego Busquetsa i nurkującego Neymara… Tyle narzekań, a La Liga zawsze wygrana na propsie…
2
Najgorsze co może chyba być to jest to, że Bayern zagrał z nami na takim luzie i bez żadnych problemów… Jakby naprawdę chcieli to by nam bez problemu wsadzili znowu 8 bramek. Serio, to jest bardzo smutne… W lidze niemieckiej mają trudniejszych rywali.
Niesamowity zjazd Barcelony jak i jej piłkarzy.
To co się dzieje choćby z de Jongiem albo ter Stegenem jest straszne. Niesamowita obniżka formy w wykonaniu Niemca. Zamiast się rozwijać to on słabnie. W 2015 roku pamietam mecz w Monachium co wyczyniał w bramce - teraz jest to ręcznik, każdy strzał wpada. Masakra.
Frankie de Jong - chłopak został chyba sprowadzony na ziemię i jeden sezon zrobił z niego gracza za 100 baniek a teraz gość jest dramatem i cieniem samego siebie z Ajaxu - źle to wygląda. Szkoda mi Xaviego w tej chwili. Absolutnie nie odpowiada za to, że Barca odpadła z tej LM. Za to odpowiada klub i Ronald Kouman.
0
@głardiola najlepiej Ty zrób ałt .
3
Ale Laporta rozebrał ją wzrokiem xD
0
@Dankhog prawda