7

Lewego w takim spotkaniu które się nie układa musisz zostawić na boisku!
Przy 3-0 okej, ale nie przy walce o wynik. Wpuszczasz Ferrana - gościowi chyba zeszła tak piłka z Borrussią, bo wczoraj nie potrafił przyjąć piłki…

0

Jak człowiek sobie przypomni Leo, Suareza, Albę, Iniestę to aż serce boli

2

Oby Gavi po tym zerwaniu nie stał się przeciętniakiem

4

Oszukiwać to się nie ma co, ale Balde to nie poziom Barcelony, on nic nie daje. Tam jest potrzeby lewy obrońca na już.

0

@AmigoBlancos nie da się ukryć, te wszystkie punkty w tej lidzie to stracone przez własną głupotę

1

Nie stracilibyśmy tej przewagi gdyby stał kto inny niż Pena. Tak mówię na poważnie. Mecze z Realem czy Betisem to mecze wpisane w życie - udało mu się. Na co dzień on jest mierny, a bramkarza ocenia się właśnie na podstawie pewnych i prostych sytuacji a nie po dniach konia.

0

@Mixtape no ja mam nadzieję że jutro wygrają innej opcji nie ma, inny wynik niż wygrana to totalna masakra

0

Jak jutro Barca spartoli ten mecz z Leganes i to u siebie tak samo jak z Las Palmas to ja już nie mam słów. Niech oni nie denerwują człowieka serio

0

Ten Rodrygo to więcej strzelił takich farfocli niż Terry miał kobiet. Także wyjątkowy c*ujek z bucowatą mordką

0

Co de Jong zaliczył spadek w porównaniu do jego formy z Ajaxu. Ale to samo jest z pewnym hypowanym swego czasu obrońcą Ajaxu.
Football wylał im kubeł wody na głowę, a zwłaszcza poziom drużyn w jakich grają.

1

@Nightraider gość dał nam punkt w meczu z Betisem i wczoraj trzy na Signal Iduna

0

@CLS63AMG wywal wiatraka oraz szklankę z tego klubu, a Ferran może spokojnie zostać

4

Nie każdy się zgodzi, ale Ferran powinien zostać w klubie nawet gdyby w tym sezonie miał już nie strzelić bramki.
Widać, że ma dobry kontakt z Yamalem i są kimś więcej niż zwykłymi kolegami z drużyny. Najpierw kilka wspólnych akcji w meczu z Betisem, tak samo wczoraj. To nie przypadek, że Yamal go „szuka”.

3

Barca kiedy wygrywa zawsze gra dobrze. Real kiedy wygrywa wiele razy gra słabo. To różni obie drużyny. Barca musi zagrać dobry mecz żeby wygrać

0

Strzelili tą jedna i nagle znów antyfootball. Real i Barca to w tym sezonie jak bąk podczas sraczki. Albo pożądny kleks albo jednak skończy się tylko na bąku

0

Totalne oddanie inicjatywy w drugiej połowie. Barca jest zespołem zagadką, ale z formy z początku sezony zostały tylko strzępy. Słabo to wygląda, głęboki kryzys gry.

0

Mbappe - „jak można być tak przereklamowanym i miernym”

0

Nie powinni wygrać co najmniej 5 lig mistrzów, całe szczęście, że choć dziś człowiek ma trochę radości.
W pełni zasłużenie Bilbao

1

Jak dziś nie wynajdą karnego z kapelusza albo nie wpadnie gol z du*y bo odbitce czy farfoclu fartem, to Real jest skazany na ciężki bardzo ciężki mecz i w normalnych okolicznościach postawiłbym na porażkę. Jednak patrząc na nienormalne okoliczności, podczas których ma miejsce grać Real, mogą wygrać.

0

Flick lubi pracę, lubi dyscyplinę - Wojtkowi zawsze było daleko to przykładu idealnego sportowca. Umiejętności i talent wprowadziły go na sam szczyt bramkarzy, ale akcje ze szlugami i takie tam, spowodowały to co jest teraz. Jednak Flick nie powinien tak robić, bo Wojtek jest po prostu lepszy od Peni nawet gdyby stanął bez rękawic

1

Uważam, że właśnie wbrew pozorom i opiniom dzisiejszy mecz będzie taki najważniejszy, że tak powiem w kontekście złapania ponownej dobrej dyspozycji. Real wywiera presję, tak naprawdę wygrywając z Valencią, mają już przewagę, ale jutro grają z Bilbao i według mnie nie wygrają tego meczu.
Dzisiejszy mecz jest mega mega ważny.

0

W tym momencie tak naprawdę będziemy mogli zweryfikować Flicka - czy jest naprawdę dobrym trenerem. Jeśli do końca sezonu zespół się podniesie i wywalczy trofea - ewidentnie Niemiec zrobiłby robotę. Jeśli od teraz zespół zacznie grać kupę, to żaden jego geniusz od początku tego sezonu tylko raczej wystrzały formy kilku zawodników i troszkę więcej szczęścia.

1

Patrząc na takie mecze i ogólnie spoglądając na Barcelonę i Real to Real ma chyba dlatego te 15 lig mistrzów z rzędu, bo oni umieją… przepychać mecze. Barca, żeby wygrać musi dobrze grać, Real nie musi i tu jest różnica.

3

No niestety po meczach z Bayernem i Realem nastała znów kupa nie powiem czego. Kryzys jest widoczny gołym okiem, znów gramy jak za Xaviego i nie zgadzam się, jeśli ktoś mi powie spokojnie. Nie ma spokojnie, gramy gó*no i z taka gra utracimy mistrzostwo a w LM nie mamy czego szukać.

1

Od trzech meczów gramy taki sam szit jak za Xaviego, niestety, jest ogromny dołek, to poziom niżej od tego co było miesiąc temu

0

Pisałem po dwóch akcjach celty na początku że są pierwsze oznaki kryzysu to zostałem wyśmiany, może bezzasadnie…
Jest dołek, maszyna się zacięła

0

To chyba pierwsze oznaki kryzysu…

0

Piłkarze Probierza nie zawarli z nim przymierza!
Dziękujemy!

0

@FcPortoFan1999 niestety Probierz pomylił drużyny i nie ma pod sobą Barcelony.

0

Probierz to po razy kolejny porażka. Dla mnie on ma wizję gry bezpośredniej, odważnej, na wymianę, a Polska niestety nie posiada zawodników stworzonych do takiej gry. Jestem w stanie powiedzieć, że ostatnim trenerem jako jedyny dopasował styl jest Brzęczek. Wyszło jak wyszło i też nie był idealny, ale to co robi Probierz w każdym meczu to samobójstwo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?