0

Po tylu zwycięstwach w lidze nadszedł czas, żeby Barcelona wreszcie sfrajerzyła. Może jutro? xD
Z przymrużeniem oka

1

Tradycyjny mecz Realu się szykuje. Są ostatecznie po pierwszej połowie gorsi od Betisu a dwie akcje i wygrają .

0

Farta znów mieli

2

Puść rzesz to ciołku

1

Jakby im ten Pinokio to obronił to bym go chyba zastrzelił.

6

Tradycyjnie – z Barcą walczą jak o życie a zawsze przed Realem nóżki rozłożone. Jedynie niespodziewanie Espanyol pokazał się z dobrej strony.

1

@wojopancer spódnice skórzane w stylu gladiatorów

0

Podczas dzisiejszej popołudniowej drzemki miałem taki oto sen:
Raphinha z tarczą i dzidą cieszył się z kolegami biegnąc do kibiców po wygranym meczu z… Interem Mediolan na San Siro.

7

Bez Ceballosa i Bellinghama na Betis. Może się to udać przy dobrych wiatrach!

2

To, że Real będzie z nami w finale wiedział każdy, ale w sobotę ten Betisik na wyjeździe bardzo smacznie wygląda, może jakieś 1:1 i czerwona Viniego z zawieszeniem?

5

Starczy już tej gęby Sorlotha, który jest słaby jak pęk słomy, a ma farta. Muszą odpaść.

0

@Messibestplayerintheworld wyciągnęli kapitalnie na 4:2 ten mecz po czym znów zj*bali na własne życzenie. Za bardzo pchali do przodu mając dobry wynik, chcieli 5:2, wyszło 4:4 tak to już jest

0

Będziemy w finale. Piłkarsko Atletico jest o klasę niżej, zwłaszcza patrząc na takie umiejętności jak gra piłką, konstruowanie akcji czy na samych graczy. Zremisowaliśmy przez własną głupotę i złe zmiany trenera a także znów przez milion niewykorzystanych sytuacji do strzelania gola. To nie Atletico zremisowało tylko Barca do tego doprowadziła

1

@Maker0 Może totalnie nie odpuszczą, ale jeśli mam oceniać walkę z Realem, będzie to 10/10, a w dzisiejszym meczu zagrają 8/10

0

Przeczuwam w kościach, że Atletico wyjdzie z nastawieniem – wygramy to super miło, przegramy to nic się nie stanie. Oni marzą o Lidze Mistrzów, wydaje mi się, że całe siły pójdą właśnie na mecze z Realem.

2

Nasz napastnik jest trzecim najlepszym strzelcem w historii LM oraz obecnie zawodnikiem z największą liczbą goli w La lidze. Ma słabe mecze, ale bez przesady, różnicę na boisku robi zawsze i samo posiadanie go w składzie to już różnica. Zobaczymy jak będzie w kolejnych meczach.

2

Myślę, że trochę to zagrali znów na stojąco mając na myśli mecz z Atletico. Nie zmienia to faktu że wygraliśmy i to się liczy. Ja myślę, że taka była taktyka od początku. Potraktować ten mecz spokojnie. Oni grają raz w tygodniu, Ci spadkowicze, Barcelona trzy czasami. To nie jest naprawdę możliwe zapierprzać na 100 w każdym meczu

0

@Sapos93 nie tym razem, też tak myślę

0

Jak Real znów wygra LM, przyznam chyba publicznie w minutowym nagraniu, że są najmocniejszą ekipą świata…

2

Co tu się oszukiwać. Może nie autostrada ale taka droga szybkiego ruchu do finału w w Monachium. Idealne ułożenie, najlepsze

0

@Criss18Barca jedynie Grealisha bym chyba widział

2

To więcej niż pewne, że „losowanie” przyniesie nam PSG, bez złudzeń. Chociaż z perspektywy kibica chciałbym zobaczyć Liverpool z PSG – to byłoby spotkanie podczas którego usiadłbym sobie wygodnie bez stresu i zobaczył to spotkanie. Barca z Benficą wygra tak czy siak.

2

Mówicie o Gundo, ale hajsik za Nico to także dobry deal. Gość po tych 43 minutach pokazuje czemu go nie ma w Barcelonie.

2

Będzie dziś walka i wyrównany mecz, ale mimo wszystko stawiam na Real i klasyczne dwa gole z dupy. 2:1 dla Realu

0

Z tego zawieszenia będzie gruba afera. Albo sędziowie z Ligi namówią się i będą przekręcać Real w każdym meczu gdzie się da albo się przestraszą. Obstawiam to pierwsze bo władza z większością nie wygra

2

Za to całe szczucie przydałoby się ich dziś wy*ebać z tej ligi mistrzów. Człowiek wie, że na 99 procent przejdą, ale fajnie jakby City sprawiło niespodziankę

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@KrychaFCB jest na to słowo - hipokryzja

4

Kiedy przekręcali ciągle Barcelonę w tamtym sezonie i w niektórych meczach tego sezonu każdy był cicho i nie rozmawiał o sędziach – to przecież takie nieprofesjonalne.
Wystarczyły tak naprawdę trzy mecze i utrata przewagi przez Real, aby pomyśleli nawet o rezygnacji z gry w La Liga na rzecz gry w innej lidze. Trzeba mieć tupet, nie trzeba mieć wstydu oraz trzeba być hipokrytą…

0

Mecz powinien być zamknięty w pierwszej połowie albo na początku drugiej. Barca stworzyła masę sytuacji a tylko jedna bramka. Mogło się to skończyć 1:1 albo nawet 1:2, ale też 3 lub 4:0 dla nas, chwała że dowieźli i są 3 pkt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?