Katalonik97
Dołączył/a: maj 2014
Warszawa
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Już mentalnie nastawiam się na awans Realu
1
Gooooooooolllllll de Rrrrreal Madriiiii, gol de Kylian EMBAPE, gol de Kylian EMBAPE, gol de Kylian EMBAPE.
0
@Mixtape mamy :(
0
Może nie starczyć sił i na finiszu skończyć się katastrofą bez żadnego z trzech wymarzonych trofeów. Obym się mylił.
Wychodzi brak zmiennika dla Kounde i naszych atakujących, a Martin – no nie oszukujmy się samo jego poruszanie się jest pokraczne.
0
@RoberDzik Roma też miała z 4:1 nie wrócić.
0
@kamiVeB Zgadzam się. Myślę, że mental tej drużyny jest jednak na innym poziomie niż w spotkaniach z Romą czy Liverpoolem.
4
Dziś koniecznie bramka, wystarczy jedna i spotkanie jest zabite. Oby szybko i odpoczynek dla Pedriego i Yamala którzy są zajeżdżani cały sezon.
1
Alaves walczy o utrzymanie, mamy 16:15 i zajechany Real – liczę na coś :)
5
@ShawnC Masz piłkę przy nodze 24 na dobę, śpisz z nią, dotykasz kilka razy dziennie i robisz coś takiego…
Czasem aż ciężko zrozumieć profesjonalistów xD
1
1. Leganes to… podobnie jak Getafe czy Osasuna;
2. Pedri, Yamal i Kounde muszą odpocząć bo nie mają już siły biegać
3. Inigo jest kozakiem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Dziś będą męczarnie. Te ciołki się będą bronić, a strzelając fartem jakiegoś babola, to już w ogóle.
0
@Faro jedyna nadzieja dla Ansu to ostatnie minuty w wygranych już meczach oraz ewentualnie kiedy Barca wygra już ligę to może od pierwszej. Na razie jednak mamy za ważne mecze, aby wchodził od początku, takie moje zdanie.
0
Gdyby podczas pisania przeze mnie pracy magisterskiej trenerem Barcy był Flick, a nie rudy bajerant, mój temat brzmiałby „Wpływ umiejętności trenerskich a kształtowanie zespołu na przykładzie hiszpańskiej drużyny FC Barcelona prowadzonej przez Hansa-Dietera Flicka.
16
Warto zwrócić uwagę w tym wszystkim na grę de Jonga. Gość w ostatnich meczach jest potworem, ta kontrola piłki, ta pewność siebie, ten odbiór. Cofnijmy się pamięcią do tego zawodnika zaraz po kontuzji, a teraz…
O matko jaka przepaść!
0
No i daj się przekonać niektórym, że Real nie gra sraki, jak gra…
0
Chciałbym wierzyć, że to koniec marzeń Realu, ale szczerze to nie wierzę…
Wiemy jak to wyglądało w ostatnich latach. Jeśli Arsenal dołączy do tego grona zacnych nieszczęśników, to powiemy, że zesrał się nie metr, nie centymetr, a milimetr przed kiblem.
3
To tak – dzisiaj fajny mecz Arsenalu i wynik 3:1, a gol dający tą nadzieję dla Realu to farfocel wielkiego Bellinghama.
Na Bernabeu zobaczymy nagłą amnezję piłkarską Arsenalu Londyn, którego zawodnicy nie będą potrafili przyjąć piłki, a bramkarz nagle zapomni jak się ją łapie.
Dalej każdy wie jak się skończy.
Goooooooooooool de Real Madrid, gooooooool de Kylian Mbappe, gol de…
3
Naprawdę radzę tutaj niektórym zachować spokój. Mamy lidera oraz 4 pkt przewagi nad drugą drużyną. Po słabym grudniu i styczniu gdzie było - 7 pkt, obecna sytuacja to istne marzenie. Nie można wygrywać wszystkiego do końca sezonu.
0
Raphinha moi drodzy to się musi wziąć do roboty, bo chyba za dużo się naprzebywał z Viniciusem w kadrze
4
@clyde nie wdupimy, jesteśmy obecnie najmocniejsi w Europie. Betis dziś bez szans.
0
Jak oni wygrają z Arsenalem to będzie jakaś kurna kpina naprawdę xD
0
Real to wygra i tak, więc radzę opanować radość
0
Jedyne do czego mam pretensje to te niewykorzystane setki. Można było zamknąć mecz w pierwszej połowie, jednak nasi jak zwykle musieli spartolić najprostsze sytuacje, podczas których swego czasu moja ekipa rocznika 97’ wystawiłaby po prostu na pustą na orliku…
3
Mówcie co chcecie, ale współczuję kibicom Atletico. Ich drużyna to antyfootball.
0
Zgarnąć w tym sezonie tyle ile się da oraz sprzedać Ansu, de Jonga i Araujo. Tylko tak można odbudować sytuację finansową klubu. W następnym roku będzie także już otwarty nowy obiekt, gdzie kibice będą się gromadzić.
1
Wygrają to, ale będą mieli dogrywkę w nogach. W finale od nas dostaną aż miło
0
Dawać ich w tym finale, a tam tylko cud może im dać wygraną.
2
Cwiąkala widzę głos mizerny, liczył na 2:2
0
To jest Robert, on się przydaje