5

Już mentalnie nastawiam się na awans Realu

1

Gooooooooolllllll de Rrrrreal Madriiiii, gol de Kylian EMBAPE, gol de Kylian EMBAPE, gol de Kylian EMBAPE.

0

@Mixtape mamy :(

0

Może nie starczyć sił i na finiszu skończyć się katastrofą bez żadnego z trzech wymarzonych trofeów. Obym się mylił.
Wychodzi brak zmiennika dla Kounde i naszych atakujących, a Martin – no nie oszukujmy się samo jego poruszanie się jest pokraczne.

0

@RoberDzik Roma też miała z 4:1 nie wrócić.

0

@kamiVeB Zgadzam się. Myślę, że mental tej drużyny jest jednak na innym poziomie niż w spotkaniach z Romą czy Liverpoolem.

4

Dziś koniecznie bramka, wystarczy jedna i spotkanie jest zabite. Oby szybko i odpoczynek dla Pedriego i Yamala którzy są zajeżdżani cały sezon.

1

Alaves walczy o utrzymanie, mamy 16:15 i zajechany Real – liczę na coś :)

5

@ShawnC Masz piłkę przy nodze 24 na dobę, śpisz z nią, dotykasz kilka razy dziennie i robisz coś takiego…
Czasem aż ciężko zrozumieć profesjonalistów xD

1

1. Leganes to… podobnie jak Getafe czy Osasuna;
2. Pedri, Yamal i Kounde muszą odpocząć bo nie mają już siły biegać
3. Inigo jest kozakiem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Dziś będą męczarnie. Te ciołki się będą bronić, a strzelając fartem jakiegoś babola, to już w ogóle.

0

@Faro jedyna nadzieja dla Ansu to ostatnie minuty w wygranych już meczach oraz ewentualnie kiedy Barca wygra już ligę to może od pierwszej. Na razie jednak mamy za ważne mecze, aby wchodził od początku, takie moje zdanie.

0

Gdyby podczas pisania przeze mnie pracy magisterskiej trenerem Barcy był Flick, a nie rudy bajerant, mój temat brzmiałby „Wpływ umiejętności trenerskich a kształtowanie zespołu na przykładzie hiszpańskiej drużyny FC Barcelona prowadzonej przez Hansa-Dietera Flicka.

16

Warto zwrócić uwagę w tym wszystkim na grę de Jonga. Gość w ostatnich meczach jest potworem, ta kontrola piłki, ta pewność siebie, ten odbiór. Cofnijmy się pamięcią do tego zawodnika zaraz po kontuzji, a teraz…
O matko jaka przepaść!

0

No i daj się przekonać niektórym, że Real nie gra sraki, jak gra…

0

Chciałbym wierzyć, że to koniec marzeń Realu, ale szczerze to nie wierzę…
Wiemy jak to wyglądało w ostatnich latach. Jeśli Arsenal dołączy do tego grona zacnych nieszczęśników, to powiemy, że zesrał się nie metr, nie centymetr, a milimetr przed kiblem.

3

To tak – dzisiaj fajny mecz Arsenalu i wynik 3:1, a gol dający tą nadzieję dla Realu to farfocel wielkiego Bellinghama.

Na Bernabeu zobaczymy nagłą amnezję piłkarską Arsenalu Londyn, którego zawodnicy nie będą potrafili przyjąć piłki, a bramkarz nagle zapomni jak się ją łapie.
Dalej każdy wie jak się skończy.
Goooooooooooool de Real Madrid, gooooooool de Kylian Mbappe, gol de…

3

Naprawdę radzę tutaj niektórym zachować spokój. Mamy lidera oraz 4 pkt przewagi nad drugą drużyną. Po słabym grudniu i styczniu gdzie było - 7 pkt, obecna sytuacja to istne marzenie. Nie można wygrywać wszystkiego do końca sezonu.

0

Raphinha moi drodzy to się musi wziąć do roboty, bo chyba za dużo się naprzebywał z Viniciusem w kadrze

4

@clyde nie wdupimy, jesteśmy obecnie najmocniejsi w Europie. Betis dziś bez szans.

0

Jak oni wygrają z Arsenalem to będzie jakaś kurna kpina naprawdę xD

0

Real to wygra i tak, więc radzę opanować radość

0

Jedyne do czego mam pretensje to te niewykorzystane setki. Można było zamknąć mecz w pierwszej połowie, jednak nasi jak zwykle musieli spartolić najprostsze sytuacje, podczas których swego czasu moja ekipa rocznika 97’ wystawiłaby po prostu na pustą na orliku…

3

Mówcie co chcecie, ale współczuję kibicom Atletico. Ich drużyna to antyfootball.

0

Zgarnąć w tym sezonie tyle ile się da oraz sprzedać Ansu, de Jonga i Araujo. Tylko tak można odbudować sytuację finansową klubu. W następnym roku będzie także już otwarty nowy obiekt, gdzie kibice będą się gromadzić.

1

Wygrają to, ale będą mieli dogrywkę w nogach. W finale od nas dostaną aż miło

0

Dawać ich w tym finale, a tam tylko cud może im dać wygraną.

2

Cwiąkala widzę głos mizerny, liczył na 2:2

0

To jest Robert, on się przydaje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?