4

Od Olmo oczekiwałoby się, aby strzelił wczoraj to bramki. Jesteś gościem grającym w jednej z najlepszych drużyn świata, masz piłkę przy nodze cały dzień, śpisz z nią, jesz śniadanie, a nie potrafisz strzelić kiedy masz naprawdę miejsce, aby właśnie tam posłać piłkę.
Od Ferrana oczekuje się tego samego…

0

Myślę, że teraz każdy przyjąłby gunwo na klatę od PSG, dosłownie i w przenośni. Są najlepsi w Europie. Real z taką grą to by tak samo jak z Atleti z piątaka dostał.

0

Diabeł: Inkarnacja


Frankie de Jong: Inkarnacja

2

Oby ich Barca dojechała, bo mają na razie 100 procent szczęścia i 0% gry.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Niechlujność Raphinhi w ostatnich meczach prowadzi do tego, że wcale się nie martwię jego brakiem.
Szkoda tylko Garcii, ale Wojtek da radę, musi być tylko mniej elektryczny.

0

Robert nie pobije Mbappe, nie ma takiej opcji. Jedyne co może zagrozić Francuzowi to młodość ze strony Rafy Ferrana i Yamala chociaż będzie ciężko.

0

Brutalna nadzieja - Gavi wyjdziesz z tego
Brutalna prawda – to szklanka i już jest po piłkarzu

1

Generalnie lata mi ten plebiscyt, bo mój Ronaldo nigdy nie doścignie Messiego – Mesje Borkou

2

Szkoda, że my nie możemy grać cały czas na tym stadionie. Murawa kapitalna, małe to jak stadion Rayo, a kiedy nasi kibice dolewają oliwy do ognia, zawsze to hula.

0

Lewy będzie cały sezon już zmiennikiem

0

Nie wierzę, że Ferran może na równi z równym walczyć o koronę z Mbappe, a że Lewy widać przyjmuje rolę zmiennika, to czas liczyć na Yamala i Raphinhę

1

Murawa dziś jak na wsi koło domu ukochanej babci, a przyjedzie Realek to będzie cacy ogarnięte.

7

Jeden mecz z Interem nie przyćmi tego, że to gracz na poziom spadkowicza czy klubu z 10/11 miejsca w tabeli.

4

Widać że Nico jest chory psychicznie skoro wydaje mu się że będzie się mierzył w finałach LM ze swoim klubikiem

0

Decyzji nie rozumiem. Athletic nigdy nie będzie na poziomie Barcelony, a w tym momencie ten gość zaprzepaścił szansę na grę w tym klubie, ponieważ Barcelona powinna na zawsze zamknąć przed nim drzwi.
Pójdzie do jakiegoś Bayernu czy Liverpoolu za rok, bo z Bilbao niech się pożegna z trofeami.

0

Nie będzie żadnego Nico. Klub jest zadłużony i powoli z tego wychodzi. Jednak za mało, aby zakontraktować i kupić takiego kogoś jak Nico. Co z tego, że on chce i Barca chce jak nie można, bo nie ma kasy.

1

Jesteś spójrzmy sobie prawdzie w oczy jednak średniakiem, ale aspirujesz do bycia wielkim, zamiast skupić się na stawaniu lepszym, próbie zatrzymania najlepszych graczy i zbudowania naprawdę mocnego składu, sprzedajesz ich, bo mimo wszystko nie masz tylu funduszy, co jest smutne i szczujesz wobec tego na drugi klub oraz nie masz szacunku – Athletic Bilbao.

6

Wierzę w karmę i wierzę, że te zapalenie żołądka Mbappe to za ten faul w meczu z Deportivo Alaves. Zachował się tak paskudnie, że powinien dostać 5-6 meczów zawieszenia. Dzięki temu przekrętowi uciekł także Robertowi w walce o Pichichi. KROPKA

0

Życzę z całego serca Realowi, żeby ich Xabi okazał się naszym Xavim, ale chyba za wcześnie ferować wyroki. Chyba nie pamiętacie meczów Flicka z Valencią i Rayo na początku sezonu.

31

Taki farfocel to się należał Barcelonie na 4:4 z Interem, a nie tym drewniakom.

0

Na trybunach Aferzysta i zdrajca

4

Jeśli dzisiaj Hiszpania wygra i zdobędzie Ligę Narodów a Yamal odebra naprawdę kluczową rolę w tym meczu – uważam, że Złota Piłka trafi właśnie do niego. Całym sercem za Hiszpanią.

0

Wojciech Szczęsny: „My Euro nigdy nie wygramy, żeby była jasność.
Nigdy?
WS: No nie wygramy, bo… dopóki my żyjemy… będzie ciężko powiem tak…

0

Trochę narzekamy na tego Diaza, bo 80 mln to bez przesady, ale powiem wam, że chyba gorszego piachu niż Raphinha w drugiej połowie sezonu to on chyba nie zagra, a jakoś z tym Raphinhą bez formy poszły te puchary. Może warto mu dać szansę?

1

Jest po sezonie, mamy puchar i stoi już w gablocie z trofeami. Szanse, że nam go odbiorą, bo Osasuna składa po raz trzeci odwołanie od poprawnej decyzji, wynoszą pewnie jakieś 0,001 %.
Gdyby odebrali nam ten puchar, to chyba byłbym za tym, aby Barcelona już nie grała nigdy w tej śmiesznej lidze. Nie dość, że sędziowie to jeszcze wylew takiego gunwa, jakim stała się w moich oczach Osasuna. Nigdy nic do nich nie miałem, no właśnie, nie miałem…

0

Real może kupić w nowym sezonie i 20 graczy. Jeśli w tej drużynie nie będzie zgrania, Vinicius nie przestanie gwiazdorzyć i chcieć być najlepszym pod słońcem, nie osiągną szczytu.

0

Mam nadzieję, że już nie zagram w tym sezonie - Wojciech Szczęsny

0

Ile goli strzeli Robert? Będzie 0-4 czy 0-3, kiedy świętowanie mistrzostwa???
Ludzie my to wygrajmy to będzie dobrze.

1

Jeśli Lewandowski marzy w ogóle o tym, aby nawiązać jeszcze jakąś walkę z Mbappe to dziś musowo musi nadgonić co najmniej dwoma bramkami. Jeśli dziś nie strzeli – koniec.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?