Katalonik97
Dołączył/a: maj 2014
Warszawa
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Bernalowi dałbym szansę, bo chłopak nie zagrał w tym sezonie jeszcze więcej niż w tym meczu, ale Casado i Ferrana to trzeba pogonić w zimę natychmiast. To nie ten poziom, to nigdy nie był ten poziom, ale Flick gra tym co ma.
0
Nieźle w tym roku. Grasz taką żenadę, a masz większe szanse na bycie w TOP 8 niż poza TOP 8 :’)
0
Rozmawiamy dużo o Yamalu, Ferrari, teraz znów o Araujo.
Ten sezon pokazuje tylko jakim dzieckiem jeszcze jest Cubarsi…
8
Mamy 26 listopada 2025 roku, Ferran Torres to pływająca płotka i zmarnowanie takiej sytuacji powinno być karane. Kto się zgadza daje polecenie :D
0
Wyjdą dalej i awansują, grunt to trzeba teraz wygrać te trzy mecze i do dużą ilością goli. Eintracht i Kopenhaga to must have muszą skończyć się 3:0/4:0.
0
@Czyhrynski kibice Barcelony już tacy są xD
0
@ShawnC dostajesz czerwo i absolutnie różne, ale to przeróżne inwencje taktyczne czy analizy są zbędne. To mówi samo za siebie. Na tym poziomie czerwona to w 99% porażka.
Araujo odciął nam prąd.
0
Jaką ma słabość Flick do Ferrana? Bo już ten zawodnik dla mnie już dawno powinien grzać ławkę i dogrywać ogony.
0
@ShawnC do mometu zjazdu do bazy tego idioty wcale w obronie nie był taki dramat jak się wydaje. Ten gol na 1:0 istny przypadek.
0
@ShawnC czerwona kartka układa mecz, więc wieszanie psów na wszyskich za drugą połowę to dziecinada. Tego nie dało się wygrać tylko przegrać jak najmniej. Na tym poziomie nie wygrasz w 10 vs 11. To nie Osasuna czy Las Palmas.
0
@ShawnC czy znaczy to, że gdyby nie placek Ferran i idiota Araujo, dalej byś tak mówił pod koniec meczu? No nie. To samo ćwierćfinał z PSG czy mecze z Interem – to przegryw, do spółki z Ferranem – tam bym trafił tą piłkę mój tata po operacji kręgosłupa.
Flick nie wyciąga wniosków stawiając na nich.
1
Trochę nie rozumiem tu ogromnego hejtu na całą drużynę. Ferran jak zwykle nie trafił w ważnym momencie, a Araujo jak zwykle okazał się idiotą, pozbawiając nas walki jak równy z równym, bo ten mecz wcale nie musiał być przegrany.
Graj potem w 10 vs 11 przegrywając 1:0, w Londynie z przeciwnikiem, który gra dobry football – nie oczekujcie cudów od de Jonga czy Yamala kiedy Barca traci zawodnika.
6
Co tu dużo mówić, bramkarza na lata to my chyba już mamy…
1
Naprawdę fajnie było zobaczyć grę bez takiego dużego ryzyka. Linia obrony we wczorajszym meczu wyraźnie cofnięta i nie spowodowało to jakoś tego, że nagle Barcelona nie tworzyła sobie sytuacji.
Mam nadzieję, że na przestaniemy grać na wariata i będzie to wyglądało tak jak wczoraj oraz jak w drugiej połowie na Balaidos.
1
@Kinginiesta oczywiście. Dziś nie widziałem ani trochę jego winy. Holender wygląda znakomicie od czasu kiedy Flick trenuje Barce
1
@sergio5 gladiator
8
Najlepiej zrzucić winę na FdJ, którego opanowanie piłki i gra ciałem oraz podanie to klasa światowa.
Obrona dalej kuleje, a wy winicie jego za to, że robią wylewy. Do tego czerwona, która jest żałosną decyzją sędziego.
27
De Jong to obecnie jeden z TOP pomocników świata, a tu ludzie jadą po nim jak po psie.
1
@Batys każdy by chciał, ale stawiam na męczarnie oraz z tym co gramy w obronie to raczej nie liczę na spokojny mecz.
0
Real gra taką samą kupę jak my i nie, nie zgodzę się, że jest inaczej jak wiele osób na tej stronie mi mówiło. Real gra taką samą kupę jak Barcelona, ale są inne dwie rzeczy - ratują ich karne, których całe szczęście dziś dla nich nie było oraz Mbappe przysłania tą szatę rozpaczy - gra bezzębna, słaba, nudna, z wieloma błędami. Nie widzę w tym momencie bycia lepszym od Barcelony ani zmierzania pewnie po tytuł jak to powiedział Orłowski.
2
Ameryki nie odkryję jak powiem, że każdy ma nadzieję co do Rayo, które na pewno ma argumenty, żeby pyknąć ten Real i wygrać.
Natomiast obawiam się, że to przepchną, a my udupimy niestety. Nasza obrona to jakaś kpina i dziś na gola Celty można stawiać domy.
1
Miał człowiek cichą nadzieję na jakiś fajny rezultat Rayo - Real, ale po tym jak się wczoraj męczyli z tymi niebieskimi patałachami, to marne szanse, że Real nie wygra.
4
Flick to bezsprzecznie dla nas najlepszy wybór i człowiek na miejscu trenera.
Musi tylko coś zmienić i może aż tak nie ryzykować w wielu meczach, bo to jak widać przynosi bramki rywalom.
Według mnie ja dalej wolę tracić więcej goli, ale grać w football, a nie bawić się w kierowcę autobusu i jego parkowanie w zajezdni.
0
Miło się wczoraj patrzyło na starego dobrego Yamala. Co nimi kręcił to tylko ten wie, który oglądał ten mecz. Sytuacji do gola mnóstwo, ale właśnie… ta obrona. Ciężko zawsze strzelać cztery gole. Trochę pewniej w defensywnie i ten mecz byśmy na luzie wygrali. Wystarczyło zagrać trochę niżej.
5
Real jest z formą tak samo w d*pie jak my tylko ich średnią grę przysłania genialny Mbappe.
Wygrana z Valencią? My też wygraliśmy 6:0
2
Jak pomyślę, że Fermin miał iść do Chelsea to mnie ciarki przechodzą
0
Chłop grał na zaciągniętym ręcznym od początku sezonu. Niech odpocznie. Jest totalnie zajechany i widać to po nim. Może wróci szybciej i nie będzie tak źle.
0
Nie ma myślę co płakać tak za Pedrim w obecnym momencie, bo jak narazie nie jest w jakiejś mega dyspozycji.
Trochę uważam, że to kontuzja połączona z chęcią odpoczynku. Opuści raptem tylko trzy mecze. Może wróci świeższy i w lepszej formie.
0
Jest 28.10.2025, calutki sezon przed nami, tylko 5 pkt straty do pierwszej drużyny.
Pamiętajmy co działo się po wygranym klasyku rok temu. Byliśmy na dnie, a finalnie przy odrobinie szczęścia byśmy pociągnęli tamten sezon do potrójnej korony.
12
Ale to jest żenujące… Ubolewam być może nad tą sytuacją, dlatego że jest to akcja bramkowa.
Gość ładuje się łokciem w stronę rywala. Widać to z perspektywy setek kamer pod różnymi kątami, sędzia ma naprawdę możliwość, aby to obejrzeć, nie gwiżdże faulu. Ja nie rozumiem jak we współczesnej piłce takie coś może przejść dalej bez konsekwencji?