Katalonik97
Dołączył/a: maj 2014
Warszawa
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Footroll jak zwykle odjechał mocno w swoim filmiku.
0
@Gaucho Inter trochę antyfootball nie da się ukryć . Na LM to oni nie zasługują
8
@gumaz teraz strzela główką z przewrotki a kiedyś prostego 2 vs 1 nie potrafił strzelić
22
@Zoker Roma i Liverpool to takie dwa stracone puchary na własne życzenie.
0
@Lordzi gdyby ktoś z naszych załapał czerwoną automatycznie spotkanie jest przegrane. Takie coś to już nie z Interem.
4
Trzeba ogarnąć krycie przy rożnych i nie dopuścić, aby strzelali bramki po ewidentnych naszych błędach (takie bramki z dupy). Czysto piłkarsko – jesteśmy o klasę wyżej. Niech wygra football, a nie drużyna kilku momentów z tyłka.
VeB!
1
Kluczowe jutro będzie wykorzystywanie okazji do gola, nawet takich 70-80 procentowych. Każda nadarzająca się okazja musi kończyć się co najmniej celnym uderzeniem.
Yamal to geniusz, ale jego wykończenie woła czasem o pomstę do nieba, jednak to wynika z młodości i w sumie to nie jego wina.
0
@kamiVeB Ciężko będzie, ale wierzę w naszych. Jeśli tamtym Bóg nagle nie wystawi ręki jak ostatnio w Barcelonie, to ich zjemy. Jednak jeśli im poda tą rękę, strzelą dwa gole z tyłka i po grze.
0
@Krzysztof1987 Niestety tego się boję. Piłkarsko Inter nie ma podjazdu, ale ile to już razy wygrywał dużo gorszy, a lepszy schodził do bazy bez trofeum.
1
@kuz gnieść to ich będziemy, bo w Barcelonie to już podchodziło pod Celtic w pamiętnym meczu. Jednak pytanie czy strzelimy więcej.
1
@ViscaelBarca2007 Barca jest od nich klasę lepsza, ale wygrywa ten kto strzeli więcej goli.
3
Jeśli ma wygrać football, to bez dwóch zdań finał należy się Barcelonie. Jednak gdyby płacili za „piłkarsko bycie lepszym” to Barcelona w tym sezonie już powinna mieć potrójną koronę.
Niestety za to nie płacą. Obawiam się, że będziemy dużo lepsi, ale te włoskie ciołki grają u siebie, będą mieć furę szczęścia, padną ze dwa gole z tyłka i pozamiatane. Obym się mylił.
2
@Batys drużyna to nie tylko gwiazdy ale trener, kolektyw i głowa. Flick ogarnął te wszystkie trzy rzeczy i dlatego to funkcjonuje. W Realu ani nie ma trenera, ani kolektywu ani głowy.
5
@DonCarletto powiedz od razu że Trent jest gościem o profilu Pedriego czy Kroosa.
0
Z Mbappe już mieli każdego pogromić, to myślicie, że nagle z Trentem im się uda?
Tam potrzeba ogarniającego gościa do środka pola i przestawienia łba niektórych graczy a nie Trenta. Dajcie spokój.
4
@gumaz ja bym próbował. Ale znając życie będzie wchodzenie do bramki.
1
Spójrzcie sobie w wolnej chwili na pogodę w Mediolanie. Do piątku cały czas ma padać a we wtorek opady 100%. Będzie się działo coś czuję…
0
Do końca jeszcze trochę meczy. Robert wróci i może coś znów postrzela, jest na to szansa.
0
@mekston przez tą kontuzję Mbappe może dogonić Lewego. Inaczej nie miałby szans.
1
Ten mecz tylko pokazuje jak ważna jest dyspozycja dnia w danej chwili. Celta z nami każdy kontratak kończyła bramką. Dziś są bezzębni. To nie wina Realu, bo Real jest słaby. Zależy jak się mecz potoczy i decyduje też trochę szczęście.
2
Nie ma co liczyć na tych ogórków. Trzeba wygrać w niedzielę i po lidze. Nikt im nie da rady tylko Barca.
1
Enrique Iglesias czekamy na taki mecz życia jak z nami, no co jest. Tak Ci wszystko wtedy wchodziło. Brakowało tylko żebyś strzelił z grzywki…
0
Co wydarzy się na Meazza?
1
Mówiłem że będą musieli wejść wszyscy ratować mecz
0
@Sulimo oczywiscie, skończy się na tym że najlepsi będą musieli ratować mecz
0
Araujo już kontuzja
0
To jest właśnie to. I tak wyjdzie że będą musieli wejść najlepsi i postrzelać swoje
0
Widzę to tak – walenie głową w mur i 0:0 po pierwszej połowie. W 60 Yamal z Raphinhą na skrzydła, Olmo do pomocy i jakoś to będzie
7
Rotacje rotacje, a tu cyk, Valladolid zagra jak o życie i da kibicom trochę radości po tak złym sezonie w postaci remisu bądź wygranej z Barceloną.
Wystawienie całego nowego składu może nie być najlepszą opcją.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika