3

Mbappe nigdy nie będzie na poziomie Messiego Ronaldo i innych najlepszych. Brakuje mu dużo. Gdyby nie ten sprint, byłby nikim, to samo jak Dembele.

3

Piękna bramka z tyłka na utarcie nosa sędziemu który nie mógł nic w tej sytuacji zrobić.

1

@ElKamil daliby Realowi karnego na bank w tej sytuacji

0

Miałem nadzieję, że Robert utrze nosa Mapetowi, ale chyba nie da rady. Nie ten wiek, nie ten etap. Mógłby strzelić dziś jakieś dwie brameczki

0

@daniel32778 mówię prześmiewczo a Ty masz kija w dupie jak stąd do Madrytu dzieciaku

0

1

Trzeba jutro wygrać z Gironą, bo jak dadzą walkowera to żeby chociaż było po równo.

2

Co jak co, ale ten Kylian to ich trzyma przy życiu. Gdyby go nie mieli, byliby w ciemnej dupie

0

Napisałem że będzie 3:2 i jest. To było wiadome

0

Nie trzeba być geniuszem, żeby wiedzieć, że będzie 3:2 lub 4:2. Naprawdę wierzycie nie przegrają lub zremisują?!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Kurczę nie mam nic przeciwko, aby być czujnym i aby małe kluby miały szansę, jednak takie twory jak Getafe czy teraz jak się okazuje Osasuna się kompromitują. Zero argumentów na boisku, słaba gra i tylko jak mają farta lub lepszy dzień to udaje im się ugrać coś więcej z najlepszymi…

0

No dobra czekamy na sobotę i Królów Europy. Leganes wydaje się być solidnym rywalem, zwłaszcza na Bernabeu. Czekam na dojście Labogi – Boga komentowania

0

Bez płaczu, wygramy z tą Osasuną z 2 lub 3:0 nawet bez Araujo czy Raphinhi. Im wcześniej ten mecz tym lepiej. Po co sobie zaprzątać nim głowę podczas półfinału z Bayernem czy Interem

0

@sendesara Nie widzę go jako gracza w podstawie mimo dobrych występów z jesieni. Każdy ma swoje zdanie.

0

Umówmy się, że Casado to nie galowy gracz naszej jedenastki. Można go zastąpić de Jongiem czy Gavim. Oczywiście szkoda, bo odpada zmiennik, ale też nie jest to dla nas jakaś wielka strata.

0

Wczorajszy mecz chcąc nie chcąc porównuje się to tego Realu w LM.
Kurde… Jakim to trzeba być kretynem, żeby kłaść kurtkę przed kibicami, prowokować ich wchodząc do tunelu i pokazywać podrzynanie gardła…
Klasy nie kupisz, chamstwo masz w sobie.
Vinicius, Rudiger, Courtois - paskudne typy

3

Sorloth pokazał jakim jest plackiem kiedy miał można powiedzieć jedną setkę a drugą 80 procentową okazję na gola

0

Atletico zasługuje na wszystko co najgorsze. Słaby farciarski klub

2

Atletico zespół nie zasługujący absolutnie na nic. Jednak dobrze że odpadli, żałosny klub z Madrytu.

0

Lewy od nas dostaje reprymendę, ale nie oszukujmy się. W liceum takie to strzelało po długim i wtedy nawet na WF mógłby przyjechać nawet sam Dida i by odprowadził to wzrokiem… Yamal to musi strzelić.

0

Myślę, że nie tylko ja z naszego szerokiego grona wiedziałem, że Leverkusen to drużyna „peaku” i w następnym sezonie wszystko wróci do normy.

0

Myślę, że jeśli dziś wygramy to zdobędziemy tą ligę. Mamy zaległe spotkanie i powiedziałbym, że najtrudniejsze spotkanie będzie już za nami w lidze.

0

@Romario87 lepsza d*pa z rana niż śmietana

0

Barcelona to ich rozbije znowu na piątkę

2

Boli was wielki Real Madryt? :D

0

@Jonyx Boli Cie wielki Real Madryt?

0

Oni chyba tą ligę wygrają…

0

Mendy to przepchną

1

Oby dziś Villareal wziął przykład minimum z Osasuny a najlepiej z Betisu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?