0

@BarcaFan20048989 bo to fan Realu

0

Remis musi być co najmniej z tego

0

Jest szansa na remis :D

0

@Kamiloza91 zaraz będzie gol Realu już nie mają siły

0

Real to Real, więcej niż pewne że wpadnie zaraz

0

Strzał życia Wrzoda albo Modricia – stawiać domy!!!

0

Będzie wygrana Realu, oni zawsze coś wcisną, grają do końca. Barca walczy, ale czegoś czasem brakuje, niestety…

0

To mamy 0-1 niestety za chwilę

0

Przepchną fartem?

5

Bardzo liczę na City i po cichu na ich awans. Wyeliminowanie tych „fartów” będzie czymś wspaniałym. Nie można jechać tyle razy jechać na fuksie, nie można, do roboty City!

0

Piłkarze wczoraj nie zagrali na 100 procent, to było widać. Myślę, że to było celowe, pierwsze czy drugie miejsce – nie ma żadnego znaczenia, awans pewny. Myślę, że mecz pod kontrolą, taki na rozegranie i aby nie przegrać.

0

Może mi ktoś wytłumaczyć w jakiej sytuacji Real wchodzi do najlepszej ósemki a w jakiej zostaje w drugiej tabeli, a w jakiej może odpaść? :D

0

O ile w trakcie sezonu można wziąć za pewnik takie słabsze pojedyncze mecze jak z Monako, Sociedad, Betisem, Getafe, a nawet Las Palmas u siebie, to cholernie szkoda spotkań z Leganes 0:1 i Atletico 1:2 u siebie. Byliśmy w tych meczach wyraźnie lepsi oraz mieliśmy sytuacji co nie miara… To są za darmo oddane punkty Realowi, a przy odrobinie szczęścia i lepszemu wykończeniu, bylibyśmy dziś tylko o 1 pkt za nimi…

2

@Ryoumen dokładnie tak oraz te dwa o których wspomniałem. Śmieszy mnie jak ludzie już mówią o przegranej lidze

21

Jak mówiłem wcześniej Valencia zapłaciła rachunek, trafiło na nią…
Oby teraz punktować wszystko i do przodu.
Real - Atletico
Barcelona – Real
To nasze dwie szanse, które muszą się ułożyć. Ekipa Simeone to ma więcej szczęścia niż rozumu, więc liczę na jakieś farfocle i remis albo wygraną Atletico.
Co do Barcelony z Realem, wiadomo jak się to może zakończyć patrząc na ostatnie mecze, a śmiem powiedzieć, że gra Realu wcale nie wygląda lepiej tylko rywale z takiej niskiej, że tak powiem półki.

0

@MesQueUnClub96 Eibar :D

4

Myślę, że Valencia zapłaci dziś słynny rachunek wystawiony już kilka dobrych sezonów temu przez Danilo.
Wreszcie ekipa musi to przełamać i stawiam na srogi łomot.

4

Myślę, że należy podjeść do tego na chłodno i wstrzymać się z wychwalaniem Realu, bo ostatnio mają naprawdę łatwe mecze. Valladolid dziś nie miało prawa wygrać, serio ktoś w to wierzył. Ja od razu zapisałem im trzy punkty. Fajnie, że Atletico straciło i jest jutro szansa nadgonić
Przyjdą cięższe mecze to dopiero ocenimy ich grę. Niech zagrają sobie z taką Benficą w Portugalii jak my czy z jakimś lepszym zespołem, bo z tego co pamiętam to od wszystkich ekip, że tak powiem na solidnym poziomie, dostali w czapę (Bilbao, Milan, Liverpool, Barcelona, Lille…)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Pozdrawiam tych i śmieję się zarazem z tych, którzy myślą, że liga jest już przegrana. Nie, nie jest przegrana, a to jest dziadowskie Valladolid, a przyjdą lepsi. Zdarzyć się może wszystko. Dobranoc

0

Jak jutro znów będzie jakiś remis a nie daj Bóg przegrana, to ja już nie wiem i nie rozumiem graczy Flicka.
Tak myślałem że Atletico to straci jeszcze nie raz nie dwa i nie trzy punkty w tej lidze.

1

Co się zmieniło w Barcelonie?
Chce się im biegać i walczyć do ostatnich minut. To się zmieniło.

1

W Lidze Mistrzów Barcelona miejsce drugie, Real miejsce dwudzieste.
W lidze 7 pkt przewagi ma Real.
Barcelona wygrywa z nimi 0-4 i 2-5, a przegrywa z Las Palmas i Leganes oraz remisuje z Getafe. Real dziś wygrywa z Las Palmas 5-1.
Ktoś ma pomysł o co w tym sezonie k*rwa chodzi? XD

1

@Eklerek Foottroll to on ma też pod kopułą nierówno.

2

Z nami Sandro walczył jak natchniony, strzelił gola, a obrona zagrała mecz życia. Z Realem jak ostatnie cioty. Barcelony to się jakoś nie boją te ogórki, z Realem srają pod siebie

1

Żadna liga nie jest stracona. Powiem tak – jeszcze każdy przegra ze cztery i pięć razy. Ważne, żeby zacząć punktować w meczach z ogórkami. Ten sezon pokazuje, że Barca ewidentnie umie grać z potentatami, którzy chcą strzelić bramkę. Nie umie natomiast grać z autobusami i trener jak najszybciej musi przygotować plan na takie mecze, bo będzie ich dużo do końca sezonu. Wystarczy, że Real zremisuje z Atleti i przegra z Barceloną – już mamy prawie po równo, spokojnie z tą przegraną ligą

0

1. Raphinha jest zajebisty, ale ile sytuacji partoli to my wiemy…
2. Sandro… Kiedy Suarez powiedział Ci abyś nie zapominał kto Cię karmił jak nam strzeliłeś fiutku gdy byłeś w Maladze. Teraz nie zapominaj, że to Real…

0

Mogli by dziś wygrać i zrobić człowiekowi spokojny wieczór i będzie szkoda jak sfrajerzą przy porażce Atleti.
Oby wygrana!

0

Atletico to typowe Luje, nie wiem wspomnę już meczu na Camp Nou o mistrzostwo Hiszpanii kiedy ta gra wyglądała jeszcze gorzej.
Teraz próbują chociaż grać trochę piłką i podaniami.

0

@SergioBusquets5 chyba inny mecz oglądałeś wtedy, skoro Ty twierdzisz, że oni byli świetnie zorganizowani. Ja w tym meczu widziałem chyba z 10 klarownych okazji do strzelenia goli, a sytuacji z Raphinhą już nie wspominam, gdzie kapitalnie przelobował Oblaka. Oni w tym meczu nie istnieli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?