6

Mam wrażenie, że ten sezon stoi i będzie stał pod znakiem weryfikacji - weryfikacja Girony, weryfikacja Leverkusen, teraz weryfikacja faktycznej siły Realu i kilku zawodników. Mam na myśli szczególnie Wrzoda Bellinghama, który w poprzednim sezonie strzelał w każdym meczu a w tym jeszcze nie zdobył gola. Taki trochę pstryczek w nos dla wszystkich. Bardzo dobrze, nie każdy jest Messim i Ronaldo po prostu a większość jest z nimi porównywana.

0

@Gall proszę Cię, Gall Anonim był dużo bardziej znany i lepszy od Mbappe XD
A tak serio to typ jest przeciętny obecnie i z roku na rok gorszy

0

Wrzód to dobre określenie na niego

15

@Pedri16Future taki sam buc jak każdy inny z Madrytu, pasuje do nich

1

Nigdy nie rozumiałem fenomenu Mbappe, gość jest przeciętny i do poziomu Ronaldo czy Messiego to mu brakuje wiele, nie ta liga. Dobry piłkarz, ale zwłaszcza w tym sezonie - „to nie jest topka”

1

Twierdza przestała być twierdzą wraz z końcem wylewów błędów rywali i obsranymi gaciami. Dobranoc

0

@Bulbulator 10 może nie. Ostatnia na którą zasługiwali to z Juve 4-1. Potem to już tylko wylewy zawodników, błędy życia a u nich farty życia

3

Ta drużyna jest wielka wtedy kiedy ktoś ma nagły wylew i błąd życia albo obsrane gacie przed meczem. Jeśli ktoś wychodzi z nimi grać i nie boi się, Real staje się malutki, taka to ich gra. Szkoda że takie drużyny jak Borussia w finale czy Liverpool właśnie miały takie pełne gacie. No cóż, miejmy nadzieję że ten sezon będzie sprawiedliwy. Nie zasługują na puchar LM

2

Vinicius nigdy nie dostanie Złotej Piłki za takie właśnie zachowania.

2

No niestety odstrzały typu Leicester, Ajax czy Girona to strzały jednego sezonu, potem nadchodzi brutalna prawda o tym, że te kluby są po prostu przeciętne

5

Kiedyś trzeba odpocząć i to się właśnie stało w drugiej połowie, ponieważ była ku temu okazja, mieliśmy to pod kontrolą. To nie było tak, że ledwo to dowieźliśmy. Radziłbym spokój i radość z kolejnych 3 punktów.

0

Jak to utrzymają to LM loading…
Grają taki sztos jakiego nie widziałem od czasów MSN i Luisa Enrique

1

Messi tak dobrze nie grał zewnikiem jak Yamal

2

Real to bezapelacyjne jeden z największych klubów XXI wieku, jak niestety dla nas, powiedziałbym obiektywnie, że największy. Jednak nigdy nie będą miał szacunku do wielu piłkarzy którzy tam grali kiedyś jak i grają obecnie.
Te wygrane LM są ponad miarę, ponieważ normalnie i sprawiedliwie powinni mieć ich z 10, mają 15 - to boli i nie powinno się wydarzyć. Po prostu niezasłużenie, bo to rywal pomagał im więcej niż po prostu oni byli lepsi od niego.

1

Vinicius to piłkarz o nietuzinkowych umiejętnościach i nikt tego mu nie odbierze, jednak za swoje chamskie i prostackie zachowanie należy się kara. Fajnie, że nie zdobędzie ZP, bo ani statystki, ani tak naprawdę zachowanie tego piłkarza nie są tego godne. Tyle w temacie.

0

Przed sezonie przypuszczałem, że Mbappe będzie grał średnio, ale nie sądziłem, że aż tak średnio - wczoraj powiedziałbym, że fatalnie. Mocny zjazd zaliczył Francuz. Ciekawe czy odbuduje formę.

3

Uważam, że mimo optymistycznej gry nie będzie łatwo. Wszyscy wiemy, że oprócz niesamowitych umiejętności, Realowi pomaga siła wyższa, która towarzyszy im niestety od ponad pięciu lat i spokojnie przewyższa te „niesamowite umiejętności”. Wyczuwam ciężki mecz i możliwy zawód.

3

W sobotę łatwo nie będzie. Ten klub jest po*ebany. Od czasów odejścia Ronaldo, Benzemy czy Ozila tak naprawdę prezentuje nijaki styl, gra pozostaje wiele do życzenia, a we wszystkich ważnych wiosennych meczach wygląda to tak jakby jakaś zła siła paraliżowała piłkarzy drużyny przeciwnej. Mam nadzieję na małą zmianę w tym sezonie.

0

@jakub1906 Polska dalej jest za Lewym a więc teraz kibicują Barcelonie

7

4:1, pełna kontrola meczu i widzisz swoją ukochaną drużynę rozgrywającą świetnie piłkę, z pełną kontrolą, klasą i boiskowym wdziękiem przy gromkim „Ole” na stadionie, a przeciwnik w tym meczu zagrał naprawdę dobre spotkanie i jest to Bayern Monachium…
Dla takich chwil kibic kochający swoją drużynę żyje…

0

@MesQueUnClub_87 rozumiem, ale czy nie masz wrażenia, że Szczęsny nawet w tym momencie zagwarantował by większą pewność w drużynie?

1

@macio_944 myślę, że tym razie będzie inaczej i chyba to wygramy.

0

Flick to odmienił zespół to jego, ale ciężko mi będzie zrozumieć kiedy w dzisiejszym meczu stanie na bramce Pena. Kurczę, po prostu to przed meczem wiesz, że na pewno padnie gol…

0

Barcelona to obecnie nie Borussia, także wziąłbym to na spokój. Jeżeli prowadzisz 2:0 i przegrywasz 5:2 to ewidentnie bliżej do amatorki niż poziomu LM. Pokonali zespół przeciętny obecnie, któremu daleko do formy i siły sprzed kilkunastu lat. Barcelona to jednak był zawsze poziom wyżej niż Borussia, nie ma co się oszukiwać. Z Barcą Real tak nie poszaleje.
A dziś czekam na super otwarty i zacięty mecz

3

Blizna na sercu zostanie niestety do końca życia… Jak oni wygrali tyle tych LM, do dziś nie wiem, nie rozumiem,
nie jestem w stanie pojąć…

37

Gracze Realu mają niesamowicie irytujące mordy… Wyjątkowo

2

1. Robert ma Flicka i dostaje „niemożliwego” bzika;
2. Pena zawsze spenia, musi grać Szczęsny, bo inaczej strzał do bramki często będzie nieszczęsny;
3. Nawet jak Flick nie odejdziesz z trypletem, to nigdy nie zostaniesz napletem. To co robisz w Barcelonie… Ja o tym nawet powiem swojej żonie.

13

Ferran… To jakoś nie pasuje do reszty tych fantastycznych graczy…

0

@TridenteMSN wyniki za nim przemawiają, ale pięknej piłki to oni nie grają

0

Ponoć z szatni Realu dochodzą głosy, że mówią - „sięgnęliśmy dna”, a Ancelotti jest uznawany za winnego.
Powinni sobie zdać sprawę, że ten Ancelotti ma więcej szczęścia przez ostatnie lata niż taktycznego geniuszu niestety. Ten nijaki styl Real prezentuje od czterech lat. Litości…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?