Katalonik97
Dołączył/a: maj 2014
Warszawa
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Nie miał by i rok temu Liverpool pucharu gdyby nie frajerskie zachowanie Barcelony, ale cóż... Nic specjalnego w tym Live nie ma. My potrafimy z Atletico wygrywać.
28
Ostatnio zwróciłem uwagę na jedną ważną rzecz. A mianowicie na to jak ważnym zawodnikiem jest dla Barcy Luis Suarez. Bez niego ten atak kuleje, nawet Leo już nie daje rady. Luis robi różnicę, jego pracę na boisku i grę bez piłki oceniam na klasę Top Topów. Kopie się po czole, nie podaje dokładnie, ale ma coś w swojej osobie, że potrafi jakoś tak "sobą" pociągnąć Barcelonę... Piłkarz, którego na długo zapamiętam. Robi różnicę, nikt mi nie powie.
1
Neymar wczensiej czy później w końcu trafi do Barcelony.. Uważam, że będzie to dobry ruch. Z Neymarem jakoś to wyglądało, teraz to wygląda nijak.
0
@nammah pierwsze efekty pewnie były widoczne dopiero po dłuższym czasie nie?
0
@nammah super cieszę się bardzo. Wiesz co ja nie mam jakiejś tragedii, ale jednak trochę mam jeśli tak to mogę nazwać. Mam brać przez dwa miesiące, bo naprawdę na mojej twarzy nie ma tragedii.
2
Nie ma co gdybać. Barcelona z taką grą na pewno nie zajdzie za daleko. Biorę już pod uwagę mecz z Napoli, które myślę, że zostanie pokonane na Camp Nou. To prawdziwa twierdza LM i tam nikt nie wygrywa. Myślę, że i tym razem Napoli też nie wygra. Natomiast dalej widzę to bardzo czarno. Jesteśmy wolni, powtarzam WOLNI, brak nam szybkości w rozgrywaniu akcji. Kiedyś takie akcje jak wczoraj ta na 1:1 Barcelona robiła co 10 minut. Natomiast teraz jest to jedna taka piłka na mecz?!?!
0
Moi drodzy, czy ktoś z was może zażywał Tetralysal na trądzik? Jeśli tak to czy dał wam jakieś efekty.
0
@Katalonik97 no dobrze, rzeczywiście nie pomyslalem ze Bale jednak dał im kilka ważnych goli a dzięki temu tytułów.
0
Co jak co, ale Real i Barcelona nie mają szczęścia do transferów. Oczywiście można wspomnieć o Kroosie, Modriciu, Courtoisie. Natomiast Bale to porażka i Hazard na razie porażka.
U nas natomiast Cou okazał się porażką, Dembele to już w ogóle szklanka. I też można wspomnieć z drugiej strony o Suarezie czy Rakiticu, ter Stegenie. Według mnie Suarez, ter Stegen oraz Rakitic to najlepsze transfery ostatnich lat, jakby nie patrzeć Rakitic dał trochę tej drużynie...
1
Życze Martinowi jak najlepiej...
0
Dobry ten Messi. Dobrze, że Bartomeu go w końcu kupił, bo się chłopak marnował w tym Leganes... :)
1
Po dwóch wczorajszych meczach stwierdzam, że PSG, Borussia, Atletico czy Liverpool a dziś tym bardziej Lipsk Tottenham, Atalanta czy Valencia są przez Barcelonę w tym momencie, w tej minucie, w tej sekundzie do pokonania. Nie prezentują te zespoły wyśmienitej gry... Poczekajmy jeszcze tydzień i dowiemy się jak poradzą sobie wszytskie zespoły.
0
@MesQueUnClub_87 zgadzam się w całości.
4
Nie, żebym był haterem, ale dajmy temu Haalandowi z dwa trzy sezony, aby pograł na takim poziomie, bo nasz dzień tygodnia też był niemożliwy przez jeden sezon, a teraz jest już możliwy.
1
Jeśli mam wybrać football zamiast antyfootballu, wybieram Liverpool.
0
@Kleps0n Liverpool jest ładnym miastem. Może nie ma aż tylu atrakcji do zobaczenia co w Rzymie, ale warto pojechać.
7
Niestety, ale zapamiętam Valverde tylko i wyłącznie z dwóch porażek, jakie miały miejsce w pięknych miastach, które odwiedziłem w Rzymie i Liverpoolu...
0
Dembele chyba wczoraj zdał sobie sprawę jak źle tak naprawdę z nim jest i, że nie ma się co śmiać na treningach...
1
Valverde liderem, kto by pomyślal z miesiąc temu.
:D
0
Co do wczorajszego meczu, Real gra kichę, Atletico też gra kichę i Barcelona też gra kichę. Wydaje mi się, że Liverpool też gra kichę, ale ma trochę szczęścia. Wydaje mi się, że na razie trzeba przestać panikowac i zobaczyć co z tego wyniknie. I tak nie zwolnia naszego mistrza ze stanowiska, więc musimy się z tym pogodzić.
0
Valverde mówi, że nigdy nie przykładal wagi do przygotowania fizycznego. Zapewne dalej nie będzie przykładal do tego wagi. Jak dla mnie słowa karygodne i żałosne.
1
Różnica pomiędzy Messim a Holendrem jest taka, że ten drugi zagrał tylko jeden kapitalny sezon, a Leo zagrał takich sezonów z 10...
1
Żarty żartami, ale przyczyną słabych wyników również może być tzw. "mental". Takie mecze jak ten z Romą i Liverpoolem, zostają w głowie na długo. Tu potrzeba trenera, który zmotywuje tych wspaniałych piłkarzy i pomoże odzyskać im wiarę w siebie i że na wyjeździe jest takie same boisko i że karny jest też z 11 metrów. :D
78
Najlepsze jest to, że Barca na Camp Nou jest potworem, który w LM nie przegrał od pamiętnego dwumeczu z Bayernem, a na wyjazdach po prostu to zwykły przeciętny zespół... To jest wręcz niesamowite...
1
Jestem ciekawy czy w tym roku Barca do trzech razy sztuka, czy wreszcie odpadnie w normlany sposób, jak ma oczywiście odpasc. :)
42
Bez wątpliwości Arthur, De Jong i Busquets to powinna być galowa pomoc. Arthur i De Jong jako Ci którzy pchają akcję do przodu i Busquets sweitny w odbiorze i w ustawieniu.
5
@koksik2700 Koksik idź popakuj, to może Ci przejdą te głupoty.
12
Sterling to niesamowita bestia. Valverde zrobiłby z niego pluszowego misia.
0
@Bruttal powinien grać w naszej kadrze. :)
0
No i się skończyło "Im coming home" hahah.