27

Messi na swoim koncie ma IG dodał zdjęcie ukazujące jego trening oraz trzy ekotikony, tabliczkę ze strzałka z napisem "Soon", emotkę stadionu oraz piłkę. To może oznaczać tylko jedno, król staje do walki po raz kolejny już o ogarnięcie bałaganu, jakim w ostatnim czasie jest Barcelona. Zdjęcie oczywiście polubił Neymar :D.
Oznacza to, że Leo zamierza zagrać w niedzielę..

0

@Jakchcesz Dokładnie.

2

@T_TG Bardzo fajna wypowiedź, ale ja bym jednak zastanowił się nad Neymarem. On jest naprawdę wyjątkowym graczem. Kogo sprowadzimy w następnym sezonie niby na to skrzydło? Neymar to zawodnik u nas ograny i przyzwyczajony do gry w Hiszpanii.

1

@donleoJR już zmieniłem, cicho tam :)

0

Myślicie, że warto przejść z Pulisicia na Lucasa Moure w fantasy? Coś mi się wydaje, że Lucas nastrzela sporo bramek dla Tottenhamu w tym sezonie.

16

Mówię serio, może Bóg da, że Rafinha będzie zdrowy przez cały sezon i to on zastąpi naszych wspaniałych Dembele i Coutinho. Może również okazać się, że będzie grał lepiej od nich, bo w meczu z Bilbao jak na zawodnika, który nie gra regularnie zagrał świetne spotkanie i był wyróżniającą się postacią na placu gry.

4

5 tygodni przerwy, a potem z miesiąc dochodzenia do pełni sił. Następnie zagra 3 kolejki i dostanie obstrukcji bolesnej albo kataru od wąchania tego towaru, po którym jest taki wesoły na treningach. Szkoda, że na meczu mu już nie jest do śmiechu.

0

@Hawajczyk Tak i coraz bardziej skłaniam się ku temu, że to wina trenera, iż Cou nic nie grał w Barcelonie.

1

@Misanthrope w tym momencie tylko przyjście Neymara pomoże Barcelonie wrócić na właściwe tory. Oni sobie z Griezmannem, Suarezem, Messim czy nawet de Jongiem nie dadzą rady. Drużyny są za silne.

13

Na wieczór takie przemyślenie.
Kolejna kontuzja Dembele. Chyba tylko wyjątkowi optymiści wierzą, że chłopak osiągnie coś w Barcelonie. Dla mnie ten gracz jest stracony. On nic w Barcelonie nie osiągnie. Jest za głupi, jego brawura i s*anie na wszystko nie uczyni z niego piłkarza.
Coutinho - zawodnik w Liverpoolu bił rekordy ligi. Po przyjściu do Barcelony jakby jakiś junior z Orlika wszedł w jego buty, dramat. Kompletnie bezużyteczny zawodnik. I tak jest to wina trenera, bo Valverde jest słabym trenerem, ale również samego zawodnika. Po prostu liga hiszpańska sprowadziła go na ziemię.
Podsumowując oprócz zmiany trenera, która w tym momencie sezonu jest niemożliwa, drużynę może uratować tylko i wyłącznie powrót Neymara. Ten zawodnik to prawdziwy crack. Uwierzcie mi, że gdyby przyszedł Barca by odżyła, a Neymar miałaby gdzieś Valverde i ganiałby po lewym skrzydle jak kiedyś za starych dobrych czasów.
Od odejścia Neymara gra kuleje, kuleje strasznie. Ja mam również dosyć tej niby wyrachowanej gry Valverde, który tak naprawdę czasem miał więcej szczęścia niż rozumu w swoich wyborach.

1

@Fake69 Suarez to czołg człowieku, Messi z resztą też końskie zdrowie.

0

@Grubson06 wstawaj Dembele, zes*ałes się.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Lol, Dembele i Coutinho - chyba nikt nie przypuszczał, że tak to się skończy. I jeszcze raz LOL.

6

Valdes, Alba, Pique, Puyol, Alves, Busi, Xavi, Iniesta, Messi, Pedro, Villa.... :D

1

Oficjalnie: Dembele to porcelanowy kubek.

0

Coutinho też widzę ma niezłą mentalność. Przychodził do Barcelony to całował herb i mówił, że zostanie na długie lata. Gdy okazało się, że nie wszystko, co "przyjmie" zamienia się w złoto, będąc teraz w Bayernie mówi z kolei, że tu chciałaby zostać na wiele lat. Czyżby za rok będzie mówił, że chciałby zostać na długie lata w Chelsea czy innym Tottenhamie?

1

Czemu Coutinho tak skończył? Myślę, że jest trochę w tym i winy trenera i samego piłkarza.
Jeśli chodzi o Valverde to na pewno nie ustawiał go na jego optymalnej pozycji, no ale gdzie miał ustawić? Nie mógł ustawić go na pozycji Messiego, a w tamtym sezonie Rakitic, Busquets i Arthur to była podstawa.
Z drugiej jednak strony Brazylijczyk grał słabo, naprawdę słabo. Przeblyski nie wystarczą, aby grać w Barcelonie. Myślę, że Dembele jest w Barcelonie tylko dlatego, że jest młody. Inaczej już dawno zostałby sprzedany. Ci dwaj zawodnicy, jeśli już mówię także o Dembele bardzo mnie rozczarowali poziomem swojej gry. Dla mnie prawie 300 mln wydane w błoto...

1

@IronSanHybrid To licówki. Naturalnie takie zęby maja tylko ciemnoskórzy.

0

Jeśli Barca ten sezon zaprzepaści, a tak naprawdę trener, to chociaż na pocieszenie w styczniu prawdopodobnie nasz król i najlepszy piłkarz na świecie odbierze szóstą już w swojej karierze Złotą Piłkę i każdy będzie miał ból d*py, że karzeł na sterydach nie zasłużył, a ja się będę śmiał. :D

0

@Zodiac To był pierwszy mecz sezonu. Dajmy mimo wszystko chłopakom czas. Ja tam nie mam nic przeciwko, żeby teraz grali słabo (oczywiście wygrywając tam te mecze jakoś), a na wiosnę wystrzelili z formą. Wiemy jak to wyglądało za LE kiedyś na początku ligi, a po styczniu Barca grała jak z nut. Zaufajmy tym chłopakom, bo chyba nic nam nie zostało. Valverde ten sezon będzie trenerem Barcy i nie pozostało nam, kibicom nic innego jak wierzyć w to, że chociaż znowu wygramy tą La Ligę a w LM unikniemy kolejnej kompromitacji i jak mamy odpasc to bez wstydu...

0

@Zodiac Lubię Tomka Cwiąkałę, ale chyba jednak trochę przesadził. To prawda, że drużyna jest mocno zależna od Messiego. W sumie zawsze była i tak pozostanie, bo to najlepszy piłkarz i chcąc nie chcąc posiadanie go w zespole daje Ci dodatkowe przywileje. Natomiast nie zgodzę się, że Barca nie jest zgrana, bo zawodnicy tacy jak Pique, Alba, Roberto, Busquets, Rakitic, Messi, Suarez rozumieją się bez słów, bo grają ze sobą bardzo długo.

1

@format1977 Trzeba zadzwonić do Arthura i zapytać się go jak tam sprawa Neymara. :)

1

@fajny_football Neymar wróci do Barcy tego lata. Pająk zje komara czy wam się to podoba czy nie.

1

@kerouac Jestem nowicjuszem w tej grze i na razie zaledwie 16. Mam jednak w składzie trzech graczy Chelsea i liczę jutro, że Chelsea wygra. Miałem Jesusa na kapitanie, ale no niestety, bramka anulowana.

0

Jestem ciekawy co zrobiłby z Barcelony teraz taki Klopp lub Guardiola mając taką pakę...

6

Haha, kobieta pyta się męża czemu nie mówi jej imienia podczas seksu, a on na to, że nie chce jej budzić, teraz było w reklamie na nc+.:D

1

Jedyny plus jest taki, że Valverde poukladał trochę przynajmniej tą defensywę. Pomijając mecze z Liv czy Romą to wygląda to dobrze. Za Pepa to każdy atak rywala na bramkę Barcy powodował u mnie szybsze bicie serca. Adurizowi się po prostu udało. Stawiam stowke, że na 10 takich akcji, strzeliłby właśnie raz i to był ten raz. :(

0

@Avada Kedavra nie miał na pewno tyle strat co Dembele.

34

Gdy Dembele ma zamiar być przy piłce to myślę, że:
- zaraz ją straci,
-potknie się
- źle poda
Kiedy Neymar miał dostać piłkę to myślałem, że zaraz:
- wykona fajną prostopadłą piłkę
- ogra z finezją jakiegoś rywala
- zostanie sfaulowany
- zejdzie do środka i poklepie z Messim aż wszystkim oko zbieleje...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?