Katalonik97
Dołączył/a: maj 2014
Warszawa
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Powiem tak... Sprowadzenie Neymara z powrotem na Camp Nou to byłoby coś, naprawdę coś, i wątpię, żeby paczka Messi, Neymar, Suarez, Griezmann nie funkcjonowała. Ona będzie siać postrach w całej Europie.
0
@BarcaInfo czy Roberto aż tak się spocił pod pachą?!?!
30
Navas jest setki tysięcy razy lepszy od tego muła na szczudłach.
6
@Commando Anglia to nie Hiszpania. Przykład - Coutinho.
1
@monsterrize Zgadzam się z tym co napisałeś. :)
1
@BarcaInfo pięknie załatwił Cristiano w klasyku za Taty Martino. Jeszcze miał okazję wtedy na strzelenie bramki, jednak kąt był wtedy ostry, bo Lopez dość umiejętnie wyszedł spod linii bramkowej.
28
Proszę już przestańcie ślepo ufać w to, że Dembele jest na poziomie Neymara. Brazylijczykowi w wieku Dembele piłka nie odskakiwała już na milimetr, a co dopiero teraz.
0
@escarabajo powinien przed swoim wystąpieniem przygotować się i wiedzieć jak brzmi nazwisko poprawnie.
0
Pomyśleć, że tym komentatorom płacą grube pieniądze... Prosty człowiek umie czytać a oni najwidoczniej nie. Przecież wystarczy posiadać tą umiejętność, żeby wiedzieć, że mówi się Malcom a nie Malcolm :)
0
@Striker Nie pojechał, tam musi pracować sam na siebie i mu ciężej. W Hiszpanii na niego pracował cały Real a on tylko ich poganiał. To odróżnia jego od Messiego.
14
Śmiejemy się z Realu i Zidana. A w trakcie sezonu pakt diabła zostanie znowu aktywowany i nagle przeciwnicy zaczną popełniać błędy, które dotąd im się nie zdarzały, a sędziowe interpretować sytuacje boiskowe inaczej niż zwykle. Zaczną nagle być oddawane strzały życia, piętką z przewrotki, które będą skuteczne. Real jest ch***wy już jakieś 4 sezony. Tylko te wygrane LM są pewnym zaślepieniem boiskowej rzeczywistości. Real miał w tych trzech sezonach farta i nikt mi nie powie, że było inaczej.
0
@xJLx mam nadzieję, że jakoś to będzie. Musi się ogarnąć i zacząć być profesjonalistą. Wierzę w niego, ale coraz częściej ta moja wiara zostaje wystawiana na próbę..
0
@Geble Uwierz mi jestem tak naprawdę w wieku Dembele. Mam 22 lata. Gdybym ja tyle zarabiał to bez wahania pojechalbym na mecz pomagać swojej drużynie nawet gdybym miał złamaną rękę i 40 stopni gorączki...
0
@FCMichalo Barcelona nigdy nie grała chaotycznie i nie może grać chaotycznie. Nie chcę, aby z Barcy powstało Atletico, które swego czasu nie umiało w meczu z Barceloną wymienić 3 dokładnych podań...
0
@xJLx Jeśli Griezmann nie wbije mu trochę rozumu do głowy, to będzie źle. Ja nie wiem, tyłu piłkarzy na całym świecie marnuje swoje talenty. Dembele, Neymar, Pogba... Za dużo kasy i się w głowie przewraca. Gość w wieku 21 lat zarabia krocie pieniędzy. Ma wszystko. Może gdyby tak nie było, wzięliby się w końcu za grę, a nie za urodziny u siostry, zmianę fryzury czy grę w golfa... Dlatego szanuję Cristiano. On pomimo ogromnych pieniędzy pozostaje profesjonalistą w każdym aspekcie. Wydaje pieniądze, ale też każdego dnia ostro trenuje, aby mógł być godny tych pieniędzy.
13
@BarcaInfo Smutny fakt niestety wychodzi na jaw. Nie piszę tylko ze względu na tą sytuację, bo tak naprawdę każdemu może się takie coś zdarzyć. Dembele jest piłkarzem zbyt chaotycznym, niedokładnym i według mnie nigdy nie odnajdzie się w Barcelonie. Obym się mylił, ale to może być mega niewypał z jego transferem, patrząc oczywiście w przyszłość. Patrząc na jego grę, widać brak pomysłu kiedy jest w trudnej sytuacji, brak siły fizycznej oraz brak tzw. "chłodnej głowy". I niech mi nikt nie mówi, że w tym wieku piłkarz nie może mieć chłodnej głowy. Mbappe już taką ma. Gra znakomicie. Przewyższa Dembele o co najmniej jeden poziom.
1
@szkutnik91 jak zawsze Dolce & Gabbana :)
6
Pamiątam jak Neymar wtedy porobił zawodników Villarealu. Były to czasy piękne, które niestety szybko minęły...
0
@Nano22 Wstawił zdjęcie z fizjoterapeutą. Napisał training. Niby nic, ale kolejny post z treningu.
0
Po wczorajszym tweecie i dzisiejszym story Neymara na Instagramie, można spodziewać się takich oto słów w wywiadzie za jakiś czas:" Ostatni sezon nie ułożył się po mojej myśli. Kontuzja sprawiła, że nie mogłem występować w najważniejszym momencie sezonu. Teraz jednak wszystko idzie zgodnie z założeniami i mam nadzieję, że w tym sezonie będę mógł pomagać mojej drużynie w walce o najważniejsze trofea. Mam ważny kontrakt z PSG i nie zamierzam odchodzić z drużyny. Wierzę, że uda nam się osiągnąć wielkie rzeczy."
0
Albo Coutinho + Malcom i kasa albo wcale. Umtiti musi zostać.
2
Wymiana Coutinho + Malcoma przy dopłacie 50 mln euro byłaby super "dealem". Moim zdaniem Coutinho nie jest niestety graczem, który odnajdzie się w Barcelonie. Malcom też nie prezentuje jakiejś super gry, więc taka wymiana z dopłatą za Neymara byłaby wyśmienita. Mimo zachowania Neymara, jego stylu życia, jego "lajtowego" podejścia, to piłkarz klasy top, świetny, po prostu świetny, który robi różnicę. Coutinho tej rożnicy nie robi. Jedyne co potrafi to podać do tyłu. W Barcelonie zrobił się strasznie pasywny i apatyczny.
2
Neymar "między wierszami" publicznie powiedział, co leży mu tak naprawdę na sercu. Źle się czuje w PSG. Nie jest czymś normlanym mówienie, że najlepszym momentem w jego karierze była wygrana przeciwko PSG. Wypowiada się jakby w imieniu Barcelony, a o PSG mówi jak o rywalu. Jestem pewien, że chce wrócić do Barcelony. Teraz tylko trzeba czekać na ruch klubu.
0
@kenneth99 Bzdurą jest, że Valverde go marnuje. Może po prostu nie może się odnaleźć w stylu gry, jaki preferuje drużyna Barcelony albo po prostu Hiszpania nie jest dla niego, piłka tu jest inna niż w Anglii.
1
Neymar jest człowiekiem, który ma wyje**ngo na wszystko. Z resztą wcale mu się nie dziwię. Tyle kasy jakbym miał, to nie wiadomo czy myślałbym racjonalnie.
3
Też tak myślę. Grasz słabo i wygrywasz, to oznacza wyłącznie zwyczajnego farta.
0
2014: Argentyna-Niemcy
2016: Argentyna-Chile.
Ale to musi boleć Messiego...
1
@BarcaInfo i to jest wiadomość!!!
1
Griezmann to na tą chwilę bodajże najlepsza opcja z możliwych. Przede wszystkim piłkarz grający od wielu lat w La lidze, znający boiska hiszpańskiej ekstraklasy oraz warunki na nich panujące. Dzięki temu być może o wiele łatwiej będzie mógł poradzić sobie z procesem aklimatyzacji w zespole Barcelony. Piłkarz mogący grać na kilku pozycjach, szybki, posiadający nienaganną technikę oraz świetny strzał zza pola karnego. Dla mnie spoko transfer.
14
W sumie to fajnie zaczyna się robić. Dosłownie to samo co dwa lata temu, podczas gdy Neymar odchodził. Każda gazeta o tym pisała, a człowiek nie odbierał tych wiadomości poważnie. To samo jest teraz. Mam nadzieję, że zakończy się to pozytywnie i Neymar znów zawita do Barcy.