0

Mina Neymara była wczoraj bezcenna gdy Rashford trafił na 1:3. Ale musiał się zdziwić. Wziął jeszcze ze sobą jakiegoś Ninję, aby ten zobaczył pewnie jak się gra. No to się Ninja napatrzył. xD

0

No, to sobie wygrywaj w takim stylu jaki preferował wasz Mourinho w Man United.

3

Czyli tak w wywiadach: LM to my już wygraliśmy 3 razy z rzędu, jesteśmy Realem Madryt bla bla bla,
Puchar Króla to nic nie znaczące trofeum, a La liga, a to w La Lidze to my na starcie przegrywamy, bo Barca zawsze ją wygrywa. Czyli sezon Realu udany, o nic nie musieli grać xD.

33

Ten pogrom to za to, że Real nie zasłużył absolutnie na te 3 LM, wszystko zdobyte najpaskudniejszym fartem i przy pomocy arbitrów, w tym naszego wielmożnego Marciniaka Madridisty. Cieszę się z awansu Ajaxu, grają piękna piłkę. Niech im się wiedzie jak najlepiej.

1

Dzisiaj białasy się zmotywują i przejadą się po Ajaxie. Z całym szacunkiem dla tego zespołu, ale jednak w jakiej formie by nie byli, nie są Barceloną, aby wygrywać z Realem. W LM ostatnio nikt nie może tego dokonać i tym bardziej nie wierzę w to, że Ajax wyeliminuje ich na Bernabeu strzelając 2 gole. Real ma w LM ogromne szczęście, jak zawsze od trzech lat, więc wątpię, że dziś przyjdzie moment pożegnania się z LM i to na Bernabeu. Nie nastawiałbym się na ten mecz, bo przecież wiadomo, że Real przejdzie. Ja już zwatpiłem w jakąkolwiek drużynę w LM grająca z Realem. Dopóki nie trafią na Barcelonę, oni wygrają z każdym. Dziwnym trafem każdy jest mocny, potem trafia na Real, który jest naprawdę do ogrania i przegrywa z nimi i tak.

1

Oglądałem już akcje Vidala z Reguilonem z podkładem od Ludacrisa ze sto razy i dalej ją oglądam.... :D

0

Która traci 4 gole co mecz, gra pięknie i nic z tego nie wynika.

1

Coutinho ładnie wkręcił tam Modricia w ziemię. :)

5

To nie była bezradna obrona Barcelony, to była genialna gra obrony Barcelony. Można mieć kontrolę grając piłką, ale można też ją mieć grając bez niej. Ten mecz mógłby trwać jeszcze 90 minut i Real nie strzeliłby bramki. Kapitalna gra Barcelony, żegnaj bezefektywna tiki tako, witaj wyrachowna Barcelono.

8

Chyba najlepszy mecz Barcy w obronie wszechczasow.

1

W obronie dziś gramy profesurę.

0

3

Piłkarze wczoraj zagrali słabo, trzeba to powiedzieć. Wynik nie odzwierciedla słabej gry, ale podejrzewam, że było to planowane. Od początku widać, że Barca w tym Pucharze Króla gra, bo musi i nie chciała się kompromitować odpadając z tych rozgrywek. W meczu z Levante i Sevillą kompletne rezerwy i mecze przegrane po słabej grze. Potem rewanże na Camp Nou i kompletne rozniesienie w pył rywali. Barca nie stawiała na te rozgrywki od początku i myślę, że prawie na 100 procent zobaczymy w sobotę w lidze inną Barcelonę i podejrzewam, że znowu ten mecz wygra.

1

Dokładnie. :).

110

Święcicki: "Odkąd transmitujemy mecze w Eleven, Real Madryt ani razu nie wygrał z Barceloną na Santiago Bernabeu." Taka prawda.

0

A ja powiedziałbym w tym momencie, że od Leo Messiego. :D

0

No to jakie wyniki panowie? Jutro 1:2 a w sobotę 1:3? :)

0

Ach, ten Smokowski już też pierdaczy bez sensu. Teraz Barca ma słabszy okres, a na początku sezonu Alba wykładał non stop patelnie Messiemu. A teraz też przecież z połowy boiska sam nie strzelił tylko raz podał mu Rakitic a potem Dembele.

0

Sam sobie winny. Po prostu jego głupota. Teraz gra w o wiele słabszej lidze i również w słabszym klubie moim zdaniem.

0

Gdybyśmy ich teraz znowu ograli dwa razy z rzędu, w pucharze i w lidze, to byłoby coś. Madryt nie wiedziałby co powiedzieć. :)

0

Problemem jest to, że sędziowie kompletnie nie potrafią korzystać z VAR-u.
Jest akcja, zawodnik dostaje podanie, akcja jest na styku między spalonym a "legalnym" zagraniem, sędzia daje znak o spalonym?!?! Puszcza się taką akcję a potem VAR czy rzeczywiście był spalony. To ogranicza grę oraz ją wstrzymuje, ale nie będzie sprawiedliwości, jeśli sędziowie nie będą korzystać z VAR-u odpowiednio.

0

Nigdy to nie wyjdzie, to już jest zamknięty temat.

0

Nie patrzyłem na chłodno na tą sytuację z Casemiro i bez filmików wydawało mi się, że to kuriozum. Teraz patrzę i mówię o matko. Kto tam w tej Hiszpanii sędziuje. Kabaret.

0

Dzięki. :).

3

3 lata z rzędu im pomagają i są z innych krajów, w tym nasz wielmożny Madridista Szymon Marciniak.

7

Jestem bardzo ciekawy czy można i jeśli tak, to jaki jest teraz kurs, że Real wygra LM. Powiem wam szczerze, że poważnie się zastanawiam czy nie postawić sporo kasy na Real, nawet 300-500 zł. Oni po prostu są niemożliwi, każdy wie dlaczego. Ja to wiem, że oni znowu w tym roku się będą bić o finał... Takiego farta tyle lat z rzędu dawno nie widziałem. Czyżby to Navas i jego modły?

1

Nie znoszę tych farciarzy. Oni w tych ostatnich trzech latach nie zasłużyli na tą LM, a i tak ją wygrali dzieci szczęścia.

0

W drugiej połowie obrona na poziomie klasy światowej. Również Sam.

1

Ja bym nie skreślał Coutinho, bo to piłkarz klasy światowej. Prawda jest taka, że nie gra on aż tak tragicznie. Nadal lepiej niż Vidal i to ze 100 razy. Dajmy mu czas to złe słowo, ale dajmy mu chociaż szansę. Może w końcu odpali. Nie wiecie nawet jak ciężko jest grać w Hiszpanii po tym jak grało się w Anglii. Przykład Toronaga Gareth Bale.

6

Cou już dawno powinien grać w pomocy za koguta. A na skrzydle Dembele. Dopóki nie będzie Cou i Dembele w jednym składzie, nie będzie gry. Jest kontra, Messi nie ma do kogo zagrać, bo Suarez jest za wolny i nie potrafi przyjąć piłki. Vidal to zawodnik bardziej na bronienie wyniku. Jest mało kreatywny. Błędy trenera, wielkie błędy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?