Katalonik97
Dołączył/a: maj 2014
Warszawa
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powiem szczerze, że też miałem niedawno taką chęć, bo do dziś nie mogę uwierzyć jak oni mogli to przeje*ać.
26
Barca z nich wszystkich gra chyba najlepszy football... Nie mamy się czego wstydzić. Nikt nie gras porywajaco.
0
Myślę, że nikt chyba, odkąd istnieje LM, nie osiągnął czegoś takiego.
1
Czy ja dobrze mówię, że Barca ostatni raz w LM przegrała na Camp Nou w sezonie 2012/13 z Bayerem ? :D :D :D
1
Właśnie też się zastanawiam czego oni chcą od dzisiejszego meczu, Lyon w drugiej połowie praktycznie nie istniał, zabrakło tylko gola. Mogło ich wpaść nawet ze trzy gdyby odrobinę lepszej skuteczności dołożyć.
4
Barcelona przejdzie dalej, nie ma co gdybać. Lyon jest słaby, nie istniał w drugiej połowie, cud sprawił, że Barca nie włożyła im chociaż jednej bramki. Powinno się skończyć z 0:3.
7
Trzeba mieć szczęście, jak dzisiaj Lyon, drużyna bez polotu, całkowite dno, w drugiej połowie zdominowani jak dzieci. Brakowało SKUTECZNOŚCI.
2
Co wy gadacie głupoty że Lyon lepszy. Oddali dwa strzały, a my mieliśmy chyba z 10 sytuacji do zdobycia gola. Zawodzi skuteczność i tyle. Messi powinien strzelić i Dembele.
1
Kto by pomyślał, że Coutinho będzie miał problem z zalapaniem się do składu w Barcelonie. Trochę jednak szkoda. Te transfery jak się okazało, nie były idealnym strzałem w dziesiątkę, a poszło na nie tyle pieniędzy.
0
Chcę dziś zobaczyć Barcelonę biegającą, która nie odpuszcza żadnej piłki, grającą ładnie, spokojnie i z opanowaniem, bo wiem, że tak potrafią i przede wszystkim wykorzystującą stuprocentowe sytuacje. Ale... Zapewne tak nie będzie. Mam nadzieję, że chociaż powalczymy w tym meczu i będzie tworzyć sytuacje, grając dobrze w piłkę. Nie zniosę tego, że przegrany np. przez brak zaangażowania oraz grę na stojąco. Mam nadzieję, że dzisiejszy wieczór będzie udany i położę się spać spełniony, że moja ukochana drużyna, w którą nigdy nie zwątpiłem, zostawi serce na boisku i uda jej się wygrać.
0
Obyś miał rację :D
1
Myślicie, że Valverde jakoś ustawi Dembele i Coutinho w jednym składzie? Czy lepiej ich razem do składu nie wstawiać?
1
Jeszcze tylko żeby ktoś im spuścił wpi**dol w tej LM i będę usatysfakcjonowany. Oni już mają tyle farta, szczęścia, nie wiem czego jeszcze, że musi się to w końcu skończyć i mam nadzieję, że zobaczę smutny ryj Casemiro jak wylatuja....
4
Mam nadzieję, że ten fart w środę im się odbije chociaż dzisiaj. Moze być i remis.
0
Wczoraj zamiast myśleć o meczu z Valladolid już żyje meczem z Lyonem. Jestem barzzo ciekawy czy rzeczywiście oni się nastawiaja na LM czy to jest zwyczajne mydlenie oczu kibicom i wszystkim.
1
Zaryzykowałbym we wtorek skład z Alenią w pomocy. Zagrał dobre spotkanie z Valladolid.
0
Barcelona jest w tym sezonie jedną wielką niewiadomą. Może wygrać z Tottenhamem na wyjeździe 2:4, a również zagrać taki mecz jak z Bilbao. Jest bardzo nierówna w tym sezonie.
0
Z tym akurat się zgadzam, ale ma dobre chęci. Chce pomóc z przodu.
0
Właśnie Lyon nie zweryfikuje wszystkiego. We wtorek będzie z 1:1 a na Camp Nou się obs*ają i będzie wygrana jak i awans. Gdybyśmy grali z City, wtedy byłaby prawdziwa weryfikacja. Cieszmy się, że to przeciwnik jednak z tej drugiej półki mimo wszystko.
4
Gra nie była taka zła jak wszyscy mówią. Mieliśmy masę sytuacji i w normanych warunkach powinno skończyć się to z 4:0 lub 5:0 dla nas. Fakt, że nie wykorzystała Barca sytuacji, ale bardzo podobał się chociażby Pique w dzisiejszym meczu. Świetna dyspozycja w obronie również będzie potrzeba w spotkaniu z Lyonem. Coutinho miał naprawdę fajne wejście poza tym kiksem pod koniec meczu, piękna akcja z Suarezem i kilka fajnych dryblingów. Nareszcie wyglądał jak na niego przystało.
Dobrze by było gdyby z Lyonem wyszli Cou z Dembele, ale to pewnie nie możliwe. Cały czas liczę na naszych piłkarzy, że pokażą pełnię swoich możliwości, bo według mnie dziś naprawdę nie było tak źle, zarówno w obronie jak i w ataku, oprócz skuteczności, która była fatalna, również w wykonaniu Messiego.
11
Coutinho - nareszcie było widać braziliankę. :D
1
Co po formie Pique jak w ataku gramy nędzę. Jesteśmy po prostu słabi i tyle. Jeśli nawet jakoś przejdziemy ten Lyon, a myślę, że koniec końców tak się stanie, potem nie mamy szans przeciwko obojętnie komu w LM. Dopóki nasza gra nie będzie wyglądać jak na początku sezonu, nie ugramy nawet ligi hiszpańskiej z taką grą.
1
Nadchodzi decydująca faza sezonu, a Barca znowu jest bez formy.
0
Nie.
0
W dzisiejszym meczu postawiłbym na "w miarę podstawowy skład". Barcelona powinna dziś zgarnąć 3 pkt, dlatego od początku silne zestawienie i strzelenie najlepiej paru goli, a w drugiej połowie zmiany, zmiany, zmiany.
0
Myślcie, że pozytywnie się zaskoczymy i w LM zobaczymy najlepszą odsłonę Barcelony, czy może gra będzie wyglądać tak samo jak w meczach ligowych?
0
Tak szczerze mówiąc, jeśli tak grający Ajax nie dał rady pokonać Realu, który nie wiem, ale jest chyba nietykalny w LM, to nie wiem kto ich pokona. Ajax grał znakomite spotkanie.
4
Nikt mi nie powie, Real ma farta i tyle.
46
Właśnie w taki sposób Real przez trzy lata przeslizigwał się do finałów, kupa szczęścia, a gry mało. Ale powiedz tak komuś to zbeszta Cię z błotem.
11
Ja tam szanuję jego wypowiedź. Nie pierprzy skutków tylko mówi jak jest. Zastanówmy się i pomyślmy, jakie my mamy marzenie, w najbliższą środę każdy z nas zapewne chce, aby Real przegrał z Ajaxem a najlepiej jeszcze, żeby była to wysoka porażka. Przynajmniej jest szczery i mówi to co myśli, a nie dla przykładu ktoś był kibicem Messiego, przeszedł do Realu i pieprzy farmazony o tym, że Ronaldo jest najlepszy. Szanuję bezpośredniość i mówienie jak jest. Jest kibicem Realu, marzy o tym, aby Barca przegrwyała, tak samo jak Pique, ale odwrotnie.