1

Polecam obejrzeć sobie coś na PornHubie, trochę pomogło. :D

0

Jeśli Dembele i Coutinho nie odpala w następnym sezonie, to nie widzę ich w tym klubie. Jak najszybciej ściągnąć trzeba De Ligta oraz porządnego napastnika. Marzy się powrót Neymara, bo mimo, że ma nie pokolei w głowie to jednak umie solidnie zagrać i to jednak jest profesjonalny poziom.

1

Zauważyłem, że Barcelona, odkąd Valverde przejął nad nią ster, zapomniała jak grać z rozwagą i jak wychodzić spod pressingu. Broniłem go przez te dwa lata, ale do cholery jasnej dzisiaj to już było przegięcie. Jak mnie w środku rozrywa i "boli". Mam ochotę zapaść się pod ziemię, a z jednej strony przytulić tych chłopaków, bo mi ich szkoda.

0

Pięknie to powiedziałeś.
:) Zgadzam się i co do składu i do dalszej treści.

1

Faktem jest, że Barcelona jak narazie ma więcej pożytku z tych teoretycznie tańszych i "mniejszych" transferów niż z zawodników, którzy kosztowali naprawdę masę pieniędzy, mówię o Dembele i Coutinho oczywiście. No cóż następny sezon, tak jak mówisz, może być kluczowy dla jednego i dla drugiego.

0

Hahahahahahahaha.

2

Jak powiedziałem, że to będzie drugi Bale, to mnie każdy wysmiał.

7

Jak gdzieś jeszcze na Facebooku lub innym portalu zobaczę wpis, że Messi nie dałby sobie rady w lidze angielskiej, to skoczę z dywanu na podłogę chyba...

0

Według mnie o wiele ważniejszym jest, że Salah nie trafił niż, że Dembele nie strzelił. Zawsze lepsze 3-0 niż 4-1. Gol na wyjeździe bardzo bardzo dużo bawt przy niekorzystnym wyniku. A tak mają ich 0!!!

1

Barca ma swoje słabsze momenty, ale stała się strasznie nieobliczalną drużyną, kiedyś była obliczalna i to jest ta różnica. Szkoda zmarnowanej szansy Dembele, ale ludzie mamy 3:0 i wątpię w to, że powtórzy się sytuacja z Romą. Dodatkowo, im 3:0 nawet nie daje awansu tylko doperio dogrywkę. Super jest to, że nie strzelili nam gola.

2

Messi i spółka zapakowali Totkom 4 bramy. Nie bójcie się tak tego Ajaxu. Barca przecież też ma niezłe pojęcie o grze piłką i nawet za Valverde dalej ją ma przy nodze, a technika gry jest kapitalna. Także dać na luz.

0

Też wasz dziwią oczy Neresa?

1

Ja tam bym zagrał z nimi jak z Realem, tzn. dałbym im grać, pressing też nie za wysoki. W ten sposób praktycznie uniknęlibyśmy głównej broni piłkarzy Kloppa, tzn. kontr Liverpoolu, ponieważ my się wtedy bronimy i to my kontrujemy. Na miejscu Barcy nie szedł bym z nimi na wymianę, bo to się może źle skończyć.

6

Mnie już nawet nie cieszy ta gra Realu. Mnie to martwi i jakoś tak mi głupio xD...

35

Ktoś powie, że jestem walnięty, ale Real gra kupę od paru ładnych lat i tylko jakiś cud dał im te wszytskie puchary LM. Ktoś kto oglądał mecze wie ile błędów sędziów było na ich korzyść oraz ile goli podarowała im drużyna przeciwna. 2 gole podarował im bramkarz Liv w ostatnim finale.

0

"Znafcy" piłki nożnej, gdzie ta super ciekawa gra? A nie mówiłem, że będzie męczarnia.

0

No to zobaczycie eksperci, że dziś będzie męczarnia a nie gra z takim składem. Zamiast zdobyć jak najszybciej mistrzostwo to oni do tego podchodzą jakby to było dla nich g*wno. Już było to widać w meczu z Realem Sociedad. Mogło się to zakończyć inaczej.

1

Przez te kombinacje trenera znowu będzie dziś podobny cyrk jak z Villarealem. Jestem pewny. Piłkarze grają nie na swoich pozycjach a dodatkowo nie są ze sobą zgrani. Zamiast ustawić galowa jedenastkę, może bez jednego podstawowego zawodnika to on zmienia prawie każdego zawodnika i dodatkowo ustawia go nie na swojej pozycji, jakby grał dziś przeciwko trzecioligowej druyznie...

2

Jeśli jutro Atletico przegrałoby z Valencia a Barca dziś wygrała z Alaves, to chyba już mamy mistrzostwo nie?

8

Tak naprawdę Tottenham niech dziękuję Barcelonie, że dała im zremisowac wtedy na Camp Nou, grając rezerwowym składem. Dzięki temu remisowi oni dziś tak naprawdę grają w tym półfinale. Gdyby nie ten remis, wyszedłby dalej Inter.

0

Już widzę jak nasz wódz unosi ten puchar do góry... Dobranoc.

0

Barcelona - Liverpool, wiedziałem to od wczoraj od 20 minuty meczu Barcelony...

1

Jedynie szkoda mi Sir Alexa Fergusona. Nie żebym był jakimś rasistą, ale on z tych nieokrzesanych murzynków nie będzie miał pociechy. Ten zespół nie ma dobrych zawodników, oni kosztowali krocie, a grają strasznie słabo. Zderzyli się wczoraj ze ścianą nie do przejścia, oprócz tych 3 początkowych minut, nie byli w stanie zrobić nic. Różnicę w klasie obu drużyn było widać aż za bardzo, a to tylko potwierdza, że ten awans z PSG był czystym fartem.

0

Dariusz Dziekanowski : De Light :D

0

Dziś wielki dzień, liczę na przełamanie Barcelony.

6

Paryż - miasto Diabła, fakt nie opinia...

2

Z takim składem, myślę, że dziś przegramy ten mecz.

20

Nawiązując do głównego artykułu, Pique naprawdę wziął się za grę, trzyma niesamowity poziom, a spotkania choćby z Realem i Manchesterem United tylko to potwierdzają. Pique może być bardzo ważną postacią w finałach LM.

1

Coutinho dziś brama i paluszek na usta podczas celebracji. :)

0

Półfinał Barca-Liverpool :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?