8

Złota Piłka jest nagrodą dla JEDNOSTKI, dla pojedynczego zawodnika, nie dla zespołu. Najlepszym graczem w tym sezonie był Leo Messi. Jego liczby są z innej planety...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Niech dziękują Barcelonie, że w ogóle znaleźli się w tym finale.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@msmsms Barcelona powinna dziś grać w tym finale i każdy o tym wie. To co się stało zarówno w Rzymie jak i na Anfield jest czymś niewytlumaczalnym...

0

@marcinnikt widowisko jest na niesamowitym poziomie. Jedna wielka kopanina. Szczególnie ze strony Liverpoolu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Tak to jest jak do finału przechodzą drużyny, które nie powinny w nim grać. Mnóstwo szczęścia a mniej prawdziwych umiejętności piłkarskich. Potem wychodzi z tego taki finał Orlika.

1

@Encore bo Barca jak zwykle sobie odpuściła...

1

Przyrownac ten Liverpool do Barcelony to jak czarny do białego. Jak my mogliśmy przegrać z tymi cepami?Oni nie potrafią zagrać kilka celnych piłek ...

0

Neymar chciał spróbować czegoś nowego. Chciał być kimś takim jak Messi w Barcelonie. Moim zdaniem nie jest jeszcze takim piłkarzem, co nie zmienia faktu, że jego umiejętności są ogromne i wciąż uważam, że jego brak to przyczyny naszych niepowodzeń.Mam nadzieję, że kiedyś jeszcze założy koszulkę Barcelony. Myślę, że wie, iż popełnił błąd przechodząc do Paryża, jednak walczy z tym, aby w tym Paryżu coś w końcu mu się powiodło. 

21

@wachaFCB a tu nagle pyk De Ligt do Realu xD. 

0

Na miejscu Barcelony oddałbym Dembele i to z dopłatą za Neymara.. Niestety widać wyraźnie, że Dembele pomimo młodego wieku i wielkiego potencjału, nie zrobi chyba kariery w Barcelonie. Z kolei Neymar odnalazł się w Barcelonie w mgnieniu oka. Dlatego jestem jak najbardziej za tym, żeby Neymar powrócił. To kozak. Z nim w składzie nasza gra wyglądała o niebo lepiej. Teraz jak każdy mądry widzi, to nie jest ta Barcelona 

1

Barcelona jeszcze będzie grać w piłkę, nie mam co do tego wątpliwości. Przydałoby się przebudować trochę linie pomocy oraz poszukać konkretnego grajka dla Messiego. Również dobrym rozwiązaniem byłaby zmiana trenera. Nie ma wątpliwości, że to on ponosi głównie winę za te porażki. 

4

@Nigaki zgadzam się. Dla mnie Liga Mistrzów to parę meczy i ten kto ma lepszy dzień i więcej szczęścia wygrywa. 

0

Coś w kościach czuję, że w tym roku przegramy ten puchar. I zaraz czeka mnie hejt... 

0

No dobrze, ale patrząc na cały sezon a nie na pojedyncze spotkania grał na równym i zarazem najwyższym poziomie. Jeśli dwa gole Liverpoolu podarowane zostały przez Albę, to co ma na to Messi poradzić?

14

Złota piłka powinna być nagrodą dla indywidualnej jednostki, a w ostatnich latach stała się nagrodą dla całej drużyny. Indywidualnie Leo Messi w każdym roku bije dosłownie wszystkich na głowę...

0

A co się zmieni do końca grudnia w tym roku? Tyle, że będzie zima.

0

Czy tak gra Real Madryt? Ok, brak motywacji itd, ale to co oni odstawiaja to jest kabaret. W składzie nie ma tylko Ronaldo. Wszyscy pozostali zostali w klubie. Zidane jest słabym trenerem i taka jest prawda. Jedyne co umie to grać na wrzutki.

1

Więc czemu teraz jego zespół gra taką kupę? Pomijając koniec sezonu, co to ma być?

0

To tylko pokazuje jakim "zajebistym" trenerem jest Zidane. Objął ekipę w szczycie formy i z Ronaldo w składzie. Teraz kiedy się nie wiedzie, wychodzi jego "geniusz" trenerski.

3

Prawda jest taka, że jakby nas ustawił na Anfield to Liverpool nawet by nie podszedł pod pole karne. I możecie się ze mnie śmiać, ale ja tak uważam i mówię to po raz kolejny.

0

Szczerze mówiąc, to kiedy patrzę na transfery Cou i Dembele, już nic nie zaskoczy mnie w kwestii aklimatyzacji piłkarzy. Francuz i Brazylijczyk byli w poprzednich klubach niesamowitymi zawodnikami, w Barcelonie, nie powiem, że nic nie wnieśli do zespołu, ale obniżyli swoje loty o jakieś 40%.

Transfer Griezmanna? I tak i nie. Za "tak" przemawia wiedza o lidze hiszpańskiej i być może łatwiejsza aklimatyzacja. Za "Nie" przemawia jednak przywiązanie do co by nie mówić o wiele brzydszego stylu gry od stylu Valverde, czyli bronienie i bronienie w Atletico. Są wątpliwości czy da radę w Barcelonie, która uwzględniając narzucony przez EV styl, jednak aż tak nie kaleczy footballu jak gracze Atletico. Nie wiem.

2

Niech biorą tego Griezmanna. Osobiście nie jestem zwolennikiem jego transferu, ale może to i błąd. Jest to zawodnik doświadczony, który strzela jakby nie mówić trochę bramek, zna ligę hiszpańską i jest szansa, że szybciej wkomponuje się do zespołu.

1

Myślę, że zatrudnienie Mou lub Diego Simeone będzie ostatecznym końcem pięknego footballu. Ale z drugiej strony myślę, że gdyby któryś z nich był na ławce trenerskiej w ostatnim meczu, Barca spokojnie gralaby dalej ze względu na przywiązanie tych panów do gry defensywnej.

0

Zawsze kiedyś następuje koniec pewnej epoki....

1

Son to bardzo dobry i ciekawy piłkarz, ciekawy jestem jakby grał w Barcelonie.

0

Jestem prawie pewny, że gdyby Barca wygrała 1:0 lub nawet zremisowała na Camp Nou, nie odpadłaby wczoraj.

0

Mnie osobiście oprócz wczorajszego meczu zdziwił już wcześniej fakt, w jakim stylu my graliśmy z Realem na Bernabeu. Kompletnie zepchnieci do defensywy i wybijajacy piłkę na oślep. Tak chyba nie gra Barcelona.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?