5

@fajny_football Spokojnie strzeli. Dojdzie około 8-10 bramek w LM przy dobrych wiatarch i te 30 kilka myślę na luzie wciśnie.

0

@fcbarcafan19 ja dałem Leno. Myślę, że Arsenalowi uda się zachować czyste konto. Grają u siebie. Natomiast w meczu City Tottenhamem spodziewam się tym razem sporo bramek, więc wątpię aby Ederson nie wyjmowal piłki z siatki.

3

@zander Real poza ciągłymi, głupimi, bezmyślnymi wrzutkami jak zwykle za Zidana nie będzie miał nic więcej do zaoferowania. Wszystko zależy czy będą mieć farta czy nie. Jeśli nie, Barca nawet bez Neymara, nie będzie mieć z nimi problemu.

6

Zaczyna być tak samo jak z Griezmannem. Pewnie już od dawna wiadomo, gdzie będzie grał Neymar i on sam też to już wie, a każdy milczy tak samo jak z Griezmannem. Myślę, że na 90 % będzie to Barcelona i nie ma co gdybać. Nikt nie zaprzeczy, że było wczoraj spotkanie nie z działaczami Realu a Barcelony. Prędzej czy później się dogadają, jak już się nie dogadali, tylko nie mówią nic specjalnie.

0

@Dzemix111 To prawda. :)

0

Jeśli Coutinho rzeczywiście odejdzie to kurczę, kto by pomyślał, że tak wyczekiwany przez nas transfer będzie kompletną klapą. Albo się to ma albo nie ma. W Barcelonie każdy zawodnik musi być na swój sposób specyficzny, wydawać by się mogło, że Coutinho odnajduje się w stylu gry Barcy. Jednak nie, to nie to. On się u nas męczy. Szkoda.

0

Komentarz usunięty

0

Dembele jak najbardziej ma wielki potencjał. Jest jednak bardzo chaotyczny i myślę, że taki jest i będzie jego styl. Neymar jednak na boisku nie jest tak chaotyczny, myśli, dobrze podaje, wykorzystuje sytuacje 1vs1. Pierwszy rok za Taty Martino miał średni. Rok 14/15 to już zawodostwo i był decydującym graczem w wygraniu ostatniej LM. Neymar potrafi być liderem, wątpię czy taki będzie Dembele.

3

Drogi Neymarze, jak wrócisz to La Rambla Ci pokaże, i wnet znowu zmienią zdanie, gdy Białasom spuścisz lanie. :)

0

@Pogba Wolę Pisa, Schetyna mi zwisa.

1

@AV0CAD0 poprawiłeś mi nastrój. :)

0

@Gaucho były symulki, były bójki, ale umiejętności ponadprzecietnych mu nie odmówisz i to tu chodzi.

0

@didzejos Ma swoje zdanie, ale czasem jego opinie się wzajemnie wykluczają i tak naprawdę nie wiadomo o co mu chodzi.

2

Dobrze ktoś tu napisał. Neymar przyjdzie, założy siatkę Ramosowi, wygra w klasyku i znów stanie się ulubieńcem La Rambli, która od razu zapomni jakim to jest judaszem i porzuci wszelkie wyssane z palca teorie, że Neymar nie robi różnicy i Dembele jest od niego lepszy.

5

Są przeciwnicy i zwolennicy transferu Neymara, to zrozumiałe. Prawda jest natomiast taka, że gdyby przyszedł i zaczął majstrować swoje tricki, kiwać rywali jak pachołki, przeciwnicy zapomnieliby, co mówili wcześniej i zapomnieliby o kwestiach pozasportowych związanych z Brazylijczykiem.

3

@Tasde Napisałem kiedyś już, że Real gra padakę od tak naprawdę trzech sezonów. Tam nie ma pomysłu na grę. Wrzuta na chaos i niech się dzieje wola nieba. Ostatni puchar LM - cholerne, niewyobrażalne szczęście. Zobaczymy, co będzie w tym sezonie.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@sidzej Dembele wtedy niestety ławka. I wtedy od niego już zależy, co zrobi z tą sytuacją. Zapewne odjedzie. Ale jeśli Neymar ma grać jeszcze z 6-7 lat na takim poziomie, jaki prezentował w Barcelonie, to biorę w ciemno taką opcję i chętnie pożegnałbym Dembele.

0

@VenoM No nie wiem czy taka kompromitacja. Na ten moment Coutinho nie łapie się absolutnie do pierwszego składu i nic nie wskazuje na to, żeby miało się to zmienić. Nie oszukujmy się, tu sytuacja wygląda inaczej niż w przypadku Dembele, który jest młody i głupie błędy oraz wahania formy są u niego normalnością. Od Cou oczekuje się gry na najwyższym poziomie, a na to jak powiedziałem, moim zdaniem się nie zapowiada.

0

Neymar na sto procent odejdzie. Wątpię, aby chciał zostać. Myślę, że będzie chciał wrócić do Barcelony. Wierzę w to.

0

@Bartek22 Kapnąłem się, ale tak naprawdę, co on takiego zrobił? Chciał spodobać sił w PSG. Miał w zamiarze wykreowanie siebie na kogoś ponad Messim. Marzenie ściętej głowy, które się nie powiodło. Teraz chce wrócić, bo zrozumiał, że źle postąpił. Tyle. Każdy Brazylijczyk ma coś za uszami i radzę się do tego przyzwyczaić. Taki naród. Ale odmówić mu nie można, że gra znakomicie, nawet gdy balował w piątek, w sobotę w lidze odgrywał każdego 1vs1.

2

Przestańcie gadać głupoty. Neymar był ważnym piłkarzem dla Barcelony i nic tego nie zmieni. Czy tego chcecie czy nie, zawsze robił na boisku, w ataku różnicę, jakiej od dwóch sezonów niestety nie oglądamy. Gdyby nie Alba, Messi nie miałby z kim grać i taka jest prawda. Teraz pytanie, czy warto go sprowadzać i definitywnie posadzić Dembele na ławce, czy lepiej zainwestować w rozwój Francuza i dać sobie spokój z Neymarem. Szczerze, nie wiem. Jak widać problemem Dembele są kontuzje, może za kilka lat mu to minie, ale do końca nie wiadomo. Neymar też często łapie te urazy, chociaż trzeba zaznaczyć, że w Barcelonie raczej nie miał poważnych kłopotów ze zdrowiem. Dopiero po przejściu do PSG męczą go urazy.
Wiem, że nie możliwa jest opcja gry Dembele i Neymara w jednym składzie. Kiedy przyjdzie Neymar, zahamuje to prawdopodobnie rozwój Dembele. Francuz w końcu odejdzie z klubu. Wtedy jednak znów będziemy mieć Neymara, który ma jeszcze jednak sporo lat gry przed sobą i jest bardziej doświadczonym pilkarzem, który w tym momencie może dać nam więcej niż Dembele. Francuz ma potencjał, jednak jest bardzo chaotyczny i potrzebuje jeszcze parę lat gry, żeby złapać odpowiedni rytm...
Niech się dzieje wola nieba...

0

Chelsea, kadra nędzna. Myślę, że długo nie zawojują z taką drużyną, ale wiadomo, że trzeba poczekać, bo to pierwszy mecz.

2

Rakitic z Busquetsem to zawodnicy najlepsi na klepankę kiedy trzeba kontrolować grę przy dobrym wyniku. Faktem jest, że Busquets i Rakitic to piłkarze genialni w swoim fachu, ciężko jest im odebrać piłkę. Busi najlepsze lata ma już raczej za sobą, ale na pewno daje jeszcze dużo druyznie, podobnie jak Rakitic. Problem jest taki, że oni są po prostu wolni, mało w ich grze ruchu, szybkości działania i są pragmatyczni.

0

@Katalonik97 nie pójdzie do Realu. W Barcelonie ma Luisa, Messiego, Coutinho, Arthura, czyli swoich najlepszych kolegów. Wątpię, że wybierze Madryt.

3

Neymar nie trafi do Realu. Myślę, że nie zrobi tego Messiemu, który kiedyś wyraźnie powiedział, że byłby smutny i zawiedziony gdyby Ney trafił do Realu. Cały czas maja ze sobą kontakt, a więc myślę, że te zaawansowane negocjacje są z Barceloną.

2

Strasznie jest nieszczęśliwy... Cholernie bogaty, ma wszystko, czego chce, lubi to co robi. Wystarczyło, aby nie odchodził z Barcelony i dalej cieszyłby się grą w piłkę oraz grał na najwyższym poziomie. Za złe decyzje trzeba ponieść konsekwencje. Nic tu nawet pieniądze nie pomogą tym razem. ŻYCIE.

7

Patrzę na Dembele w meczu z Napoli. Niesamowicie zabójczy jest ten jego prosty, klasyczny zwód, gdzie przekłada piłkę z nogi na nogę. Szkoda tylko, że zawodzi u niego wykończenie...

0

@Katalonik97 Z Neymarem gra Barcelony była o niebo lepsza, fakt nie opinia.

3


Jak Bartomeu dobrze to rozegra, znowu zobaczymy niebawem takie obrazki...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?