2

Jeszcze niecałe 3 godziny i Neymar zostanie zawodnikiem PSG. Zwróccie uwagę na dwa znaczenia tego zdania xD

0

Jakby w ostatnich chwilach ten Neymar przyszedł, to takiego czegoś nawet Hitchcock by nie wymyślił.

1

Tak, jak mówiłem, że przyjdzie, tak teraz mówię, że jednak chyba nie. Wydaje mi się, że już za późno na wszelkie negocjacje i tego typu rzeczy. Nic się nie wydarzy. Jest już 31 sierpnia, 14:30. Neymar zostanie w PSG.

3

Kurczę, pytanie czy Neymar przyjdzie bądź nie powinno być uznane w księdze rekordów Guinnessa za "Najbardziej nurtujące pytanie świata".

0

@Odesseiron hahah, super. :D

4

@Odesseiron " Zdradziłem wiele moich żon, ale nigdy nie zdradzę Romy".
Francesco Totti.

0

Coś mi się wydaje, że Neymar zostanie w PSG, a w zimę może wrócić do Barcelony. :)

0

@Transu96 dokładnie.

0

@zodiak_10 Fakt faktem za wcześnie na takie filmiki moim zdaniem. Tak czy siak robi wrażenie. Kiedy zobaczyłem dryblującego Neymara i piosenkę I'm coming home to ciary przeszły od stóp do głowy. :)

4

W końcu się dogadają i Neymar wróci. Obydwie strony chcą tego transferu. Za dużo się już dzieje, żeby od tak zrezygnowali. No chyba, że rzeczywiście nie osiągną porozumienia, w co szczerze wątpię.

0

@Jaro1279 Dokładnie. Oni są za mali i nie zdają sobie sprawy, jakie będą mieli zajebiste życie.

0

Neymar znowu polubił zdjęcie piłkarza Barcelony, tym razem zdjęcie Pique.

3

To tylko jedno spotkanie. Podchodzę do tego spokojnie, bo wszyscy wiemy, jak różne mecze grała Barcelona. Drużyna we wczorajszym meczu po prostu przypominała Barcelonę Guardioli. Fantastyczne podania, próby akcji z pierwszej piłki... Zagrali spotkanie naprawdę świetne, najlepsze od bardzo dawna. Griezmann to będzie kluczowy piłkarz, widać jak gra i jak potrafi wkomponować się do drużyny. Co do Rafinhi to nigdy bym się nie spodziewał, że chłopak tak świetnie zacznie sezon, zwłaszcza pomimo kontuzji, jaką miał. Zagrał wczoraj świetnie. Na najwyższym poziomie.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

1

@Buba13 Dwyane taki progres zaliczył w ostatnich latach, jeśli chodzi o aktorstwo..

0


#neymusisz

2

@patrykzmc2000 Myślę, że Barca jest tak zdesperowana i sfokusowana, aby go pozyskać, że zrobią wszystko.

2

Ludzie Neymar nie pójdzie do Realu. O tych niby porozumieniach piszą same szmatławce. Natomiast Barca cały czas jest w kontakcie z PSG i o tym akurat mówią najbardziej wiarygodne źródła w Hiszpanii.

1

Diogo Canto wygląda na kolegę/przyjaciela Neymara. Wyglądałoby na to, że tym zdjęciem potwierdził transfer...

4

@BarcaInfo najlepszego piłkarza na świecie trzeba szanować. Betis to robi za każdym razem kiedy Leo jest na Benito Villamarin. Szanuję to.

3

@fajny_football Szanuję to, że przytoczyłeś te statystyki porównujące Neymara i Dembele. Może wreszcie niektórzy na tej stronie zauważą ile dawał drużynie Neymar, a ile obecnie daje Dembele.

0

@msmsms gdyby miał nie przyjść, to PSG w ogóle nie rozpatrywałoby ofert Barcy. A tak są zaawansowane rozmowy i myślę, że się dogadają, bo są bardzo blisko.

0

@BarcaInfo Dogadają się. :)

0

@Krystian_mix Neymar chce iść do Barcy, ale nie mówi tego publicznie, a szejkowi może już powiedział.

0

@Krystian_mix Nie kupi.

0

@Piecia7211 Neymar będzie nasz Bracie. Jak nie dziś to jutro, a jak nie jutro to na pewno do 31 sierpnia.

0

@DonAndrzejos jeszcze 10 dni Panie i Panowie i się wyjaśni. Według mnie Neymar jest już nasz. Kwestia dogadania. To, że Marca lub jakiś inny sport twierdzi, że Real prowadzi negocjacje jest zwykłym picem na wodę. Oficjalnie to Barca prowadzi negocjacje i to zaawansowane.

1

@monsterrize Dokładnie. Myślę, że koniec końców Neymar wyląduje w Barcy. Przypomina mi to sytuację z Cou. Nie grał w meczach, choć publicznie nie wypowiedział się, że chce odejść z Liv.

1

@BarcaInfo Skoro chcą tylko 10mln więcej to dojdą do 5mln i się dogadają. Bez przesady. W obliczu takiej ceny, to te 10 mln to tak naprawdę nic. A przecież wiadomo, że tematem negocjacji jest kasa.

0

@Rewolucja123 Raczej nie, ale i tak uważam, że Neymar trafi do Barcelony. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?