Katalonik97
Dołączył/a: maj 2014
Warszawa
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@10SzymonBarca10 współczuję dzieciakowi z 8 klasy, który nazywa się Pipa. :D
4
Podejdź do Swierczoka walnij go w ptoka xD.
8
Chciałem sięgnąć do lodówki po piwko a tam Messi z ojcem. Z przerażenia ją zamknąłem... Otworzyłem zamrażarkę a tam Neymar.
0
Jeśli po odejściu Leo Barca ma grać dobrze i zespołowo jak kiedyś, to niech król schodzi z tronu. Bo jeśli ma zostać i ma być znowu taki burdel, to wiadomo co jest lepsze.
3
Zaakceptowałabym odejście Leo tylko wtedy kiedy zagrałby u boku Cristiano. To byłaby jedyna w życiu okazja, żeby ich zobaczyć razem.
0
Semedo, Firpo, Braithwhite, Rakitic, Busquets, Vidal, Dembele, Umtiti to piłkarze do absolutnego odstrzału.
W klubie zostają Messi, Suarez, Griezmann, Mats, Pique, Lenglet, Alba, De Jong, Puig i Ansu.
Potrzebujemy zajebistego PO, jak również LO za Albę, środkowego obrońcę, zajebistego Pivota za Busquetsa oraz lewego skrzydłowego. Czyli potrzebujemy 5 nowych, świetnych graczy, nie jakichś wynalazków z Levante czy innego Leganes nie umniejszając tym klubom.
A co najważniejsze trener z prawdziwego zdarzenia a nie gosciu, którego największym sukcesem było prowadzenie Betisu...
Ten człowiek nie ma pojęcia o trenowaniu. Samo to jak się prezentuje, jest to porażka...
1
Gdyby z Ronaldo była to prawda, w co oczywiście wątpię, to co Messi by mu piły dawał na główkę i do nogi to nie mam pytań.
1
Kładę la*hę na Dissblastera. Wziąłbym do nas z powrotem Neymara nawet za 150 mln plus Cou Dembele i Rakitic. To jest kozak. Ale bym chciał znowu widzieć jak ośmiesza wszystkich z Messim...
0
W następnej rundzie Bayern. Obecnie chyba najlepszy klub na świecie, w mega dyspozycji, ze znakomitym Polakiem w składzie. Bez wstydu jeśli przegramy. Wiadomo z jakimi problemami zmaga się Barca. Ja jednak myślę, że pomimo tego Bayernowi będzie bardzo ciężko.
0
Bardziej powiedziałbym sprytniejszy. Połączyć umiejętności Lewego i spryt Suareza oraz główkę Benzemy wyszedłby potwór wart 500 mln euro :D
0
Mecz z tym żałosnym Espanyolem już pokazał mi, gdzie jest Barcelona w tym sezonie. Dramat. Inaczej nie można powiedzieć. Co z tego, że Griezmann wykona strzał sezonu i zdobędzie gola w jednym meczu a w następnym zmarnuje trzy stuprocentowe okazje do zdobycia bramki. Griezmann to cień gracza z Atletico. Jest żałosny.
0
Jeśli ktoś nie udźwignie tego pierd*lnika jaki jest w tym zespole, to za około rok lub dwa Barcelona będzie drugim Manchesterem United lub AC Milanem.
2
Valverde wygrał by z Barcą tego mistrza, jestem pewien. Ja od razu wiedziałem, że Setien to slabiak. Byłem przekonany, że za jego kadencji nic się nie zmieni.
3
@arasz1819 Kpina to jest co Trzask prask mówi Polakom. Zmienia zdanie jak kobieta podczas okresu.
1
Wolę PISa, Koalicja mi zwisa, miłego wieczoru. xD. Z dystansem.
1
@kuz Ramos dostał dziś żółć i nie zagra.
0
@DonAndresFCB wiem, wiem.
0
@Transu96 czy jest mowa o grze pod Real? Nie posuwałbym się aż tak daleko.
8
Jest VAR, a ja dalej uważam, że sedziowie popełniają niesamowite błędy.
W meczu z Atletico Semedo nie faulował Saula, ludzie on go nie dotknął.
Jeśli dziś był karny na Marcelo, to tak samo powinien być na Raulu Garcii w polu karnym. Dlaczego karny w meczu z Atletico został powtórzony???
W takim razie karny Kuby z czerwca również powinien zostać powtórzony... To jest farsa po prostu...
0
Będzie 0:0 albo Real wciśnie coś na 0:1. Jednak nawet jeśli Bilbao wygra w co wątpię, to Barcą musi dziś wygrać... Trochę wątpię, że wygra xD.
3
@cata_luna dokładnie. Godny pożałowania du*ek. Nie trzeba dłużej się zagłębiać.
5
@Avada Kedavra po kilku jego wypowiedziach, które ostatnio słyszałem w TV.
8
A ja się drodzy Państwo nie interesuje polityką i żyje mi się lepiej. Skupiam się na sobie i na swoich celach. To od człowieka zależy jego los, nie od państwa. Kiedy myślisz głową a nie za przeproszeniem jajkami, to osiagniesz coś w życiu i żaden Andrzej czy Rafał nie jest Ci do tego potrzebny.
Gdybym miał ewentualnie wybierać to dla mnie Trzaskowski to hipokryta pierwszego stopnia, arogancki, cyniczny, z ego większym od IQ człowiek...
0
@mat32 w sensie, że jest ciężka.
1
Apropo dywagacji na temat zawodników. Według mnie Hiszpania jest piekłem dla piłkarzy. To nie prawda, że liga angielska jest piekłem. Tak się przyjęło mówić, bo to przecież wielka Premier Legaue... Jest to wielka liga, ale według mnie to właśnie La liga Cię weryfikuje. Wielu piłkarzy sobie w La liga nie radzi, przechodząc z Anglii czy innych krajów. Piłkarze tacy jak Suarez, Kroos, Modric, Cristiano, Benzema to wyjątki.. Zwróccie kiedyś z ciekawości uwagę, że znaczna większość piłkarzy gra gorzej w La lidze.
2
Barcelona potrzebuje totalnej rewolucji, umówmy się, ta gra jest kiepska. Setien nic nie poradzi. Tu potrzeba trenera z prawdziwego zdarzenia i pilkarzy, którzy to pociągną.
6
Real i Celta pamiętamy..
6
Wiecie czego jestem ciekawy. Czy Arthur powie na konferencji, że Messi to najlepszy pilkarz świata czy nagle zmieni zdanie i dziwnym trafem wskaże Ronaldo jako the Best :D
1
Luis Suarez to jest jednak kot, nie dość, że jednym dotknięciem potrafi zmienić losy meczu, regenerować się dwa razy szybciej niż przeciętny zawodnik, to jeszcze wypuścił koronawirusa, żeby mieć czas, aby się wykurować... A tak na serio, będzie brakowało mi piłki. Ale wiadomo, zdrowie>UEFA CL
2
Przez tego wirusa to nawet ta LM już jest bez wyrazu kompletnie. Człowiek ma w głowie co innego i jakoś w ogóle nie ma to smaku...