Katalonik97
Dołączył/a: maj 2014
Warszawa
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Schlake jest zarezerwowane dla Realu, chociaż w takiej formie to Schalke jest faworytem. Poproszę dla Barcy Liv. Barca gra z najlepszymi. Nie potrzebuje prezentów. Miała jeden prezent i z niego w Rzymie nie skorzystała.
0
https://www.instagram.com/p/BrdyiRPgpzI/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=xa35ub9x72zo
Neymar jednak dalej związany z dawnymi kolegami.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Patrząc na głupotę niektórych ludzi, jak chociażby Pele, wątpię, żeby było to takie proste nawet jeśli ten chłopak miałaby strzelić 100 goli...
2
Oczywiscie, że tak. Zawsze każdy ma do niego jakieś ale. On nigdy ciężko nie pracuje, nigdy nie trenuje, nigdy nie trzyma diety, tylko ten "cholerny talent" doprowadził go do tego gdzie teraz jest. Jak ja tego nie cierpię...
2
Paradoksalnie w oryginalnej odsłonie ten obrazek jest aż nadto wzruszający kiedy ten mały chłopczyk spełnia swoje marzenie.
2
Czy tylko ja mógłbym dać sobie uciąć rękę, że to Leo dotknie znowu Złotego buta?
15
Modric lepszy xD
7
Asensio kapitalny młody zawodnik? No czy ja wiem...
18
Prawda jest taka, że uratował nam już w tym sezonie w ch.. punktów tymi golami
0
Nie przechodzi tylko w ćwierćfinalch czy półfinałach. W 1/8 prawie zawsze.
28
Weź z tym Pele. Nawet Ronaldo docenia geniusz Leo Messiego, człowiek, który rywalizuje z nim przez całe życie a staruch, który nie ma pojęcia o nowoczesnym footballu śmie krytykować kogoś takiego jak Messi.
3
Niech już lepiej Barca trafi jak zwykle na mocną ekipę. Zawsze wtedy przechodzi dalej pomimo silnego rywala. Trafiła na taką Romę, której się trafiło wtedy jak ślepej kurze ziarno i ich pokonała tylko ze względu na podejście Barcy do tego meczu. Poproszę ten Liverpool.
3
Tak, ale to nie oficjalne konto Dembele. Fejkowe konto.
7
Tak człowiek patrzy i myśli, gdzie Modricowi do Messiego :).
23
Suarez to niezniszczalny człowiek. Była kontuzja, tydzień już jej nie ma. Szok. Ale to jest trwady sukin*yn.
0
:D.
22
U nas # TIKI-TAKA a na stronie Realu dalej Windows 98 i Internet Explorer. :D
0
Jeśli patrzymy na osiągnięcia danego zawodnika, liczby, umiejętności, fajerwerki jakie pokazuje na boisku, to Leo każdego roku bezapelacyjnie wygrywa. Jeżeli Messi jest za Griezmannem, który według mnie nie jest wyśmienitym piłkarzem, to pokazuje, że ta Złota piłka jest gó*no warta...
6
Griezmann i Mbappe przed Messim. Powiem tak haha :D
1
Co dzisiaj będzie zaskoczenie, czy jednak poszła plotka i kolejne siii, które będzie niesprawiedliwe?
2
Patrząc na ostatni mecz, jeśli Barcelona chce osiągać lepsze wyniki, to przede wszystkim Dembele musi grać regularnie, zaryzykowałbym, że z Semedo tworzą na prawej stronie naprawdę świetny duet i znakomicie się uzupełniają. Coutinho bardzo fajnie współpracuje z Albą, ale lepiej czuje się w pomocy. Atakowanie blisko bramki nie wychodzi mu aż tak dobrze jak gra w środku pola.
Jeśli Valverde chce w tym sezonie coś osiągnać musi zrozumieć, że Rakitic już trochę przygasł i czasem nie warto na niego stawiać, Dembele musi grać regularnie w pierwszym składzie, tak jak kiedyś Neymar oraz Coutinho musi grać w pomocy, nie ma ataku. Jednak wiem, że cięzko będzie, żeby Valverde tak rotował składem....
0
Boję się, że Lenglet spartoli nam ten mecz kolejną w tym sezonie czerwoną kartką. Pomimo upomnienia gra dalej na dużym ryzyku...
0
Być może, ale i tak wolę jak zdobędzie on niż Ronaldo bo to byłoby mega, mega i jeszcze raz mega niesprawiedliwe gdyby CR miał więcej ZP od Messiego.
6
Mamy czego chcieliśmy. Ronaldo nie zdobędzie ZP, co jest nareszcie sprawiedliwe a zdobędzie ją Chorwat co według mnie jest najrozsadniejsze. Może nie jest to sprawiedliwe w tym sensie, że Iniesta choćby nie dostał takiej nagrody pomimo wygrania mundialu, ale jest to na pewno sprawiedliwe w tym sensie, że Griezmann czy Ronaldo absolutnie nie zasługują na tą nagrodę, a Luka Modric za swoje zaangażowanie, harowanie na MŚ, dojście do finału oraz wygranie LM. Zagrał znakomity sezon.
1
Gdyby był w tym meczu z Roma na stadionie w Rzymie, jestem na milion procent pewny, że Barcelona by przeszła dalej. Motywator i walczak.
1
W związku z tym, że Umtiti podda się pewnie prędzej czy później operacji na lewe kolano, Barcelona w zimowym oknie powinna poszukać jakiegoś solidnego stopera.
0
Dziś będzie ciężki mecz. Mogą nam coś wlepić patrząc na naszą ogólną dyspozycję w ostatnich dniach i wcale bym nie liczył, że Messi zaraz strzeli z 5 goli.
1
Griezmann jest przereklamowany...
0
Suarez będzie gotowy do gry już za parę dni, a przeciążenie Arthura to nie kontuzja, więc nie zagra z PSV i będzie dobrze. Bez paniki, mamy kim grać, szansa dla Malcoma a przede wszytskim Demeble.