Katalonik97
Dołączył/a: maj 2014
Warszawa
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Twierdza nie do zdobycia.
0
Panowie i Panie, jakiego meczu w wykonaniu Barcy się dziś spodziewacie?
0
Ale Barca gra raczej porównywalne bez względu na obiekt. Wiele słabych drużyn u siebie ciśnie i gra jakby grali o życie a na wyjazdach mocno dają ciala już na starcie.
1
Akurat to stwierdzenie bym teraz rzeczywiście wykreslil z mojej wypowiedzi. Chyba nie miałem w tym aspekcie racji.
0
Bo tylko tchórze i mieczaki boją się grać na obcym stadionie jak takie Girony czy Sociedady, że przyjadą na obcy teren i s*ają w gacie.
1
Z jednej strony mecze o 18:55 są za wcześnie, ale z drugiej np. jutrzejsza sytuacja. Obejrzysz Barce z PSV i potem spokojnie oglądasz Liverpool z PSG bez przeskakiwania na kanały.
0
Ja szczerze napisałem prawdę o Coutinho jako zawodniku kiedy przeszedł w styczniu do Barcy i zebrałem 178 :D
8
Cóż jutro za uczta. Najpierw mecz naszej kochanej drużyny z PSV, potem meczycho na Anfield Liverpool- PSG. Od jutra zaczynamy zabawę z ligą mistrzów. Ale się cieszę. :D!!!!!!
0
Piłka nożna : Messi
Koszykówka: Michael Jordan
Boks: Mike Tyson
Golf: Tiger Woods
Tenis: Federer
Pływanie: Phelps
Siatkówka: Wallace de Souza
Piłka ręczna: Nikola Karabatic
Lekkoatletyka: Usain Bolt
1
Patrzę sobie jaką bramkę strzelił Ronaldo, ehh no tak, jak zwykle, babol na farcie. Druga ładniejsza.
0
Na tym Anoeta zawsze gramy kaszanę. Już tak będzie. Ten stadion jest zaczarowany chociaż ostatnie dwa mecze wygrane
0
Ramsowi wczoraj wróciła karma za te granie pod publiczke i popisywanie się.
0
Valverde ma taki styl, jaki ma, lubi grać zachowawczo i ekonomicznie, wygrał z Barceloną już trzy trofea, a zaczyna dopiero drugi sezon. Jeśli chodzi o niego jako szkoleniowca, wkurzają mnie jego decyzje. Wczoraj mecz z Sociedad, na cholernie trudnym obiekcie, na którym Barca nie mogła wygrać choćby meczu. Valverde odwala manianę i wpuszcza na blisko pomoc, kompletnie eksperymentalna, która nie zagrała choćby pięć minut w tym sezonie. Takie rotacje należy robić ze znacznie słabszym rywalem. Wszedł Cou oraz Busquets i gra wyglądała zupełnie odmiennie.
Teraz z PSV również liczę na jakiś przyzwoity skład. Zobaczymy.
3
W tej Bundeslidze Bayern ma bardziej treningi niż mecze. Co by nie było, oni i tak ta śmieszną ligę wygrają.
2
Real straci coś na pewno, a Barca musi skompletować 9 pkt.
0
Jestem ciekawy czy dziś te nieszczęsne Sociedad znowu postawi trudne warunki, czy może jednak Barca sobie gładko poradzi. Patrząc na ich skład i dyspozycję to Barca na papierze nie powinna mkec najmniejszych trudności, ale wiemy jak tam jest na tym Anoeta. Nowy stadion--napiszmy nowa historię.
7
A ja bym powiedział, że może nam zagrozić, bo ANOETA.
0
1. Messi
2. Cristiano Ronaldo
3. Iniesta
4. Ronaldinho
5. Sergio Ramos
0
Dokładnie. Leo ma bardzo nabite nogi i to na pewno efekt ćwiczeń na siłowni.
0
Wszystko rozchodzi się o regenerację. Można trenować codziennie, ale jest parę warunków: zaplanowane posiłki w ciągu dnia i dość wysoka kaloryczność, masaże, rolowanie mięśni, rozciąganie, sauna/jacuzzi/ siedzenie po uszy w lodzie lub tym podobne. On to wszystko ma i robi dlatego nie przetrenowuje się.
0
No może i zasłużyła.
4
Czyli Chorwacja to tacy farciarze. Udało im się na wielkim farcie dostać do finału i pewnie upłynie wiele lat nim znów się tam znajdą. Są słabi. Po raz kolejny teoria się sprawdza, że mistrzostwa nie odzwierciedlają poziomu zespołu i to samo jest z LM. Masz więcej szczęścia, przechodzisz dalej, a jak nie odpadasz.
0
Ja po dwóch pierwszych wf ach zawsze w szkole brałem prysznic i przychodziłem na lekcje 10 minut później. Pani nic nie mówiła, bo miałem wtedy trzeci angielski, wiedziała, że ciężko jest siedzieć takim zziajanym na lekcji.
20
Kiedyś Giround strzeli bramkę, ściągnie koszulkę i na podkoszulce - " Socjopata, mój ziomeczku, to dla ciebie", po francusku. :)
1
Socjopata, ale Giround pocisnął, szacunek.
0
Kochany socjopato, czy dziś znów ziolka mogą być potrzebne? Orientujesz się?
1
Na miejscu Barcelony odpuscilbym Rabiota, kupiłbym De Jonga oraz staralbym się o Pogbę. Można również rozważyć ciężką próbę sprowadzenia Isco na Camp Nou, bo to kozak, a czuję, że kolejny trener na niego nie będzie stawiał.
0
Ładny gol z rzutu wolnego oraz karny wykonany w pięknym stylu. Mam nadzieję, że to przełamanie Luisa.
0
Podejrzewam, że przełamał się i znów zacznie trafiać. Jestem pewny, że z Sociedad zanotuje też dobry występ i liczę na kolejne bramki.
3
We wczorajszym meczu Polaków najbardziej w oczy rzuciło mi się to, że kompletnie nie potrafimy rozgrywać piłki w ataku pozycyjnym. Glik jest obrońcą, który każda piłkę wybija na chaos... Nie umie jej rozegrać. Jest do dla mnie katastrofa.